Некоторые вопросы закрытого акционерного общества "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года № 1151
В целях консолидации капитала и оптимизации управления в нефтегазовом секторе Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать закрытое акционерное общество "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл" в закрытое акционерное общество "КазТрансОйл".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта
1997 года № 410 "Об акционерном обществе "Национальная нефтегазовая компания
"Казахойл" следующие изменения и дополнение:
1) в абзаце четвертом пункта 1 слова "с иностранным участием по разведке
и добыче углеводородов" исключить;
2) в приложении 1 к указанному постановлению "Перечень организаций по
разведке и добыче углеводородов, доли участия государства в которых передаются
акционерному обществу "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл":
в названии слова "по разведке и добыче углеводородов" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"ЗАО "КазТрансОйл"                                           100".
3. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан принять все необходимые меры по реализации
настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова

"ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөніндегі ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 11 қараша N 1151
Мұнай-газ секторында капиталды шоғырландыру және басқаруды оңтайландыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөніндегі ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамы "ҚазТрансОйл" жабық акционерлік қоғамы болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақойл" Ұлттық мұнай-газ компаниясы" акционерлік қоғамы туралы" 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410 P970410_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтың төртінші абзацындағы "көмірсутектерін барлау мен өндіру жөніндегі шетел қатысатын" деген сөздер алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулыға "Мемлекеттік қатысу үлесі "Қазақойл" Ұлттық мұнай-газ компаниясы" акционерлік қоғамына берілетін көмірсутектерін барлау және өндіру жөніндегі ұйымдардың тізбесі деген 1-қосымшада:
атауындағы "көмірсутектерін барлау және өндіру жөніндегі" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ҚазТрансОйл" ЖАҚ" 100".
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті осы қаулыны іске асыру жөніндегі барлық қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі