О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1996 года № 1269
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года № 1214
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 15 октября 1996 года № 1269
P961269_
"О дополнительных мерах по
упорядочению заготовки и реализации лома цветных металлов" (САПП Республики
Казахстан, 1996 г., № 42, ст. 399).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит
опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:      А.Е. Турсынова
Специалист:    Э.А. Жакупова

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 15 қазандағы N 1269 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 1 желтоқсан N 1214
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Түсті металдар сынықтарын
дайындау мен сақтауды тәртіпке келтіру жөніндегі қосымша шаралар туралы"
1996 жылғы 15 қазандағы N 1269
P961269_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж, N 42, 399-құжат) күші жойылған деп
танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі