Об эмиссии акций открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1998 года № 1247
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1998 года № 644 P980644_ "Об Основных направлениях поэтапной приватизации Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана на 1998-2001 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 18 марта 1999 г. N 266 P990266_ )
2. Признать утратившими силу:
1) пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1998 года № 559 P980559_ "Вопросы Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана";
2) абзац шестой подпункта 1) пункта 3 раздела ІІ Основных направлений поэтапной приватизации Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана на 1998-2001 годы, одобренных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1998 года № 644 P980644_ "Об Основных направлениях поэтапной приватизации Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана на 1998-2001 годы".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.А. Жакупова
28.12.98г.)

"Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамы акцияларының эмиссиясы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 6 желтоқсан N 1247
"1998-2001 жылдарға арналған Қазақстан Акционерлік Халықтық Жинақ Банкін кезең-кезеңмен жекешелендірудің негізгі бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 шілдедегі N 644 P980644_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшін жойды - ҚРҮ-нің 1999.03.18. N 266 қаулысымен. P990266
2. Мыналардың күші жойылған деп танылсын:
1) "Қазақстан Акционерлік Халықтық Жинақ Банкінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 18 маусымдағы N 559 P980559_ қаулысының 3-тармағы;
2) "1998-2001 жылдарға арналған Қазақстан Акционерлік Халықтық Жинақ Банкін кезең-кезеңмен жекешелендірудің негізгі бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 шілдедегі N 644  P980644_  қаулысымен мақұлданған 1998-2001 жылдарға арналған Қазақстан Акционерлік Халықтық Жинақ Банкін кезең-кезеңмен жекешелендірудің негізгі бағыттарының II бөлімінің 3-тармағының 1)-тармақшасының алтыншы абзацы.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі