О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 года № 1001
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 1998 года N 1285. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 года N 1001  P971001_   "О переходе налогоплательщиков на метод начислений в налоговом учете" (САПП Республики Казахстан, 1997г., № 28, ст. 251; № 57, ст. 519) следующее изменение:
в абзаце первом пункта 1 цифру "1998" заменить цифрой "1999".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 1999 года.
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1001 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 15 желтоқсан N 1285. Қаулының күші жойылды - 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Салық төлеушілерді салық есебінде аударым жасау тәсіліне көшіру туралы" 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1001  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 28, 251-құжат; N 57, 519-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың бірінші абзацындағы "1998" деген сан "1999" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 1999 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі