О Программе государственных инвестиций Республики Казахстан на 1996-1998 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1388
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 апреля 1997 года Z970090_ "О внешнем заимствованием и управлении внешним долгом" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемую Программу государственных инвестиций Республики Казахстан на 1996-1998 годы.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1998 года № 1388
Программа
Государственных инвестиций Республики Казахстан
на 1996-1998 годы
Программа государственных инвестиций Республики Казахстан на 1996-1998 годы (далее - Программа) разработана с целью повышения эффективности государственного инвестирования.
Данный документ содержит в качестве приложений перечни инвестиционных проектов, финансируемых в рамках Программы. В Приложении 1 представлены проекты, финансируемые из республиканского бюджета на безвозвратной основе, в Приложении 2 - проекты, финансируемые за счет государственных внешних займов, в Приложении 3 - проекты, финансируемые за счет негосударственных внешних займов, под государственную гарантию.
При формировании Программы за основу было взято широкое определение государственных инвестиций. По этому определению государственными инвестициями называются все проекты, которые будут осуществляться государственным сектором. Соответственно, список проектов из Программы содержит не только расходы реального сектора, но и те расходы, которые способствуют организационному развитую страны, укреплению ее государственных институтов. Ясно, что такие проекты не менее продуктивны и важны для общего экономического развития. Более того, такой подход придает Программе функцию управления официальной помощью развитию, так как позволяет собрать воедино все проекты, финансируемые из внешних источников, кроме проектов технической помощи.
При составлении перечней проектов первоочередное внимание уделялось уже начатым проектам. Своевременное их завершение важно для того, чтобы избежать амортизации капитала, возникающей при отсроченном исполнении проекта. Вторыми по значимости идут в перечнях проекты, которые уже были отобраны Правительством Республики Казахстан в соответствующих постановлениях. При этом были внесены отдельные корректировки в перечни, так как со времени принятия данных постановлений произошли определенные изменения.
Стратегия "Казахстан-2030", направленная на экономический рост, ставит целью, прежде всего, завершение создания и укрепления организационных структур при проведении финансово-бюджетной, денежно-кредитной и валютной политики. При этом для стабилизации финансовой системы требуется существенное увеличение государственных доходов.
Программа охватывает все отрасли экономики и все виды деятельности, осуществляемые в государственном секторе. Основным критерием включения того или иного проекта в Программу является тот факт, что с юридической точки зрения организация, реализующая проект, является государственным органом или обязательно имеет государственное участие. Программа включает проекты, осуществляемые как республиканскими, так и местными исполнительными органами. В список также вошли инвестиции государственных предприятий и акционерных организаций с долей государственного участия в уставном капитале более 50%.
Внутренним источником финансирования таких проектов является республиканский бюджет. Внешние источники составляют основную долю финансирования. Такое финансирование принимает форму двух- или многосторонних грантов и кредитов Правительству Республики Казахстан. Технико-консультативная помощь, включенная в проекты, учитывается в том случае, если она непосредственно связана с подготовкой и реализацией проекта. В противном случае, технико-консультативные проекты самостоятельного характера в Программу не включены. Итоговые суммы включают также кредиты государственным предприятиям и акционерным обществам, которые были приватизированы.
Настоящая Программа представляет собой перечни отобранных проектов, основанные на реалистичной оценке бюджетных средств, ресурсов организаций и потенциальных средств доноров. Эти перечни нельзя рассматривать как совокупность потребностей страны, которые могли бы выйти далеко за пределы имеющихся внутренних и внешних финансовых средств. Программа не вступает в противоречие с проводимой финансово-бюджетной политикой и обязательством Правительства Республики Казахстан обеспечить экономическую стабильность.
Распределение проектов по отраслям отражает приоритетные задачи Правительства Республики Казахстан по каждой отрасли. Внутри каждой отрасли проекты, помимо своих индивидуальных характеристик, отражают стратегическую роль государственного сектора в данной отрасли.
Приложение 1
к Программе государственных
инвестиций Республики

Қазақстан Республикасының 1996-1998 жылдарға арналған мемлекеттік инвестициялар бағдарламасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 31 желтоқсан N 1388
"Сырттан қарыз алу және сыртқы қарызды басқару туралы" Қазақстан
Республикасының 1997 жылғы 10 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының 1996-1998 жылдарға арналған мемлекеттік
инвестициялар бағдарламасы бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1388 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының
1996-1998 жылдарға арналған мемлекеттік
инвестициялар бағдарламасы
Қазақстан Республикасының 1996-1998 жылдарға арналған мемлекеттік инвестициялар бағдарламасы (бұдан әрі - Бағдарлама) мемлекеттік инвестициялаудың тиімділігін арттыру мақсатында әзірленді.
Бұл құжатта Бағдарлама шеңберлерінде қаржыландырылатын инвестициялық жобалар тізбелері қосымшалар ретінде берілген. 1-қосымшада республикалық бюджеттен қайтарымсыз негізде қаржыландырылатын жобалар берілген, 2-қосымшада - сыртқы заемдар есебінен қаржыландырылатын жобалар, 3-қосымшада - мемлекеттік кепілдікпен берілген мемлекеттік емес заемдар есебінен қаржыландырылатын жобалар берілген.
Бағдарламаны қалыптастыру кезінде мемлекеттік инвестицияларды кеңінен айқындау негізге алынған. Бұл анықтама бойынша мемлекеттік секторлар жүзеге асыратын барлық жоба мемлекеттік инвестициялар деп аталады. Осыған сәйкес, Бағдарламаның жобалар тізімінде нақты сектордың шығындары ғана емес, сонымен қатар елдің ұйымдық дамуына, оның мемлекеттік институттарының нығаюына жәрдемдесетін шығыстар да бар. Мұндай жобалар жалпы экономикалық даму үшін өнімді де маңызды екені түсінікті. Сонымен бірге мұндай көзқарас Бағдарламаға дамуға ресми көмекті басқару функциясын береді, өйткені техникалық көмекті қоспағанда, сыртқы көздерден қаржыландырылатын барлық жобаларды жинақтауға мүмкіндік береді.
Жобалардың тізбелерін жасау кезінде бірінші кезектегі назар басталған жобаларға бөлінді. Жобаны мерзімінен кейін орындаудан туындайтын капиталдың амортизациясын болдырмау үшін оларды уақтылы аяқтау қажет. Тізбеде, маңыздылығы бойынша екінші болып, Қазақстан Республикасының Үкіметі тиісті қаулыларда іріктеген жобалар берілген. Бұл ретте тізбелерге жекелеген түзетулер енгізілген, өйткені аталған қаулылар қабылданған уақыттан бері белгілі өзгерістер болды.
Экономикалық өсуге бағытталған "Қазақстан-2030" стратегиясы қаржы-бюджет, ақша-несие және валюта саясатын жүргізу кезінде ең алдымен ұйымдық құрылымдар құруды аяқтауды және оларды нығайтуды мақсат етіп қойды. Бұл ретте қаржы жүйесін тұрақтандыру үшін мемлекеттік кірістерді елеулі түрде ұлғайту талап етіледі.
Бағдарлама экономиканың барлық саласын және мемлекеттік секторда жүзеге асырылатын қызметтің барлық түрін қамтиды. Жобаны іске асыратын ұйымның заң тұрғысынан мемлекеттік орган болып табылатыны немесе міндетті түрде мемлекеттік қатысу фактісі қандай да бір жобаны Бағдарламаға енгізудің негізгі өлшемі болып табылады. Бағдарлама республикалық та, жергілікті атқарушы органдар да жүзеге асыратын жобалардан тұрады. Тізімге, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындар мен жарғылық қорында мемлекеттік қатысу үлесі 50%-тен асатын мемлекеттік қатысу үлесімен акционерлік қоғамдардың инвестициялары кірді.
Осындай жобаларды қаржыландырудың ішкі көзі республикалық бюджет болып табылады. Сыртқы көздер қаржыландырудың негізгі үлесін құрайды. Мұндай қаржыландыру Қазақстан Республикасы Үкіметіне екіжақты немесе көпжақты гранттар мен несиелер нысанында болады. Жобаларға енгізілген техникалық-консультативтік көмек ол жобаны дайындаумен және іске асырумен тікелей байланысты болған жағдайда ескеріледі. Керісінше болғанда, дербес сипаттағы техникалық-консультативтік жобалар Бағдарламаға енгізілмеген. Жиынтық сомалар сонымен қатар жекешелендірілген мемлекеттік кәсіпорындар мен акционерлік қоғамдарға арналған несиелерден тұрады.
Осы Бағдарлама ұйымдардың бюджеттік қаржыларын, ресурстарын және донорлардың әлеуетті қаражатына нақты баға беруге негізделген іріктелген жобалардың тізбелері болып табылады. Бұл тізбелерге қолда бар ішкі және сыртқы қаржылардың шегінен шығуы мүмкін ел қажеттіліктерінің жиынтығы ретінде қарауға болмайды. Бағдарлама жүргізіліп отырған қаржы-бюджет саясатына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің экономикалық тұрақтылықты
қамтамасыз ету міндеттемесіне қайшы келмейді.
Жобаларды салалар бойынша бөлу Қазақстан Республикасы Үкіметінің
әрбір сала бойынша басым міндеттерін білдіреді. Әрбір саланың ішінде
жобалар, өзінің жеке сипаттамаларына қоса, мемлекеттік сектордың осы
саладағы стратегиялық рөлін білдіреді.
Қазақстан Республикасының

|   |   проекта   |до 1996 года| 1996 год | 1997 год | 1998 год | после 1998|
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|____года___|
|   |      7      |      8     |     9    |    10    |    11    |     12    |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
| 1 |             |            |          |          |          |
|
|   |     35,0    |     0,50   |   0,60   |   0,60   |   0,70   |   32,60   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |  50,00   |   50,00  |   55,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
| 2 |             |            |          |          |          |           |
|   |     0,25    |            |   0,13   |   0,12   |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |  10,00   |   10,00  |          |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
| 3 |             |            |          |          |          |           |
|   |     11,06   |     3,30   |   0,25   |   0,20   |          |    7,31   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |  20,00   |   15,00  |          |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
| 4 |             |            |          |          |          |           |
|   |    168,40   |     2,40   |   0,63   |   0,12   |          |  165,30   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |  50,00   |   10,00  |          |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
| 5 |             |            |          |          |          |           |
|   |    284,60   |   118,40   |   1,30   |   0,70   |  0,08    |  164,10   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            | 107,00   |   55,00  |  6,00    |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
| 6 |             |            |          |          |          |           |
|   |    37,10    |    15,60   |   0,56   |   0,56   |   0,09   |   20,30   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |  45,00   |   45,00  |   7,00   |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
| 7 |             |            |          |          |          |           |
|   |     18,06   |     0,46   |   0,19   |   0,19   |   0,08   |   17,71   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |  15,00   |   15,00  |   2,00   |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
| 8 |             |            |          |          |          |           |
|   |     0,60    |            |   0,20   |   0,40   |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |     16,00   |            |  16,00   |   34,00  |          |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
| 9 |             |            |          |          |          |           |
|   |      7,91   |     2,10   |          |   0,25   |   0,25   |    5,31   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |   20,00  |   20,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|10 |             |            |          |          |          |           |
|   |     5,63    |     3,18   |   0,81   |   0,82   |   0,82   |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |  49,00   |   50,00  |   50,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|11 |             |            |          |          |          |           |
|   |     1,74    |     0,28   |          |   0,19   |    0,08  |    1,19   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |

|   |   құны      |1996 жылға  |1996 жыл  | 1997 жыл | 1998 жыл |1998жылдан
|   |             |   дейін    |          |          |          |  кейін
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|   |      7      |      8     |     9    |    10    |    11    |     12
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
| 1 |             |            |          |          |          |
|   |     35,0    |     0,50   |   0,60   |   0,60   |   0,70   |   32,60
|   |             |            |  50,00   |   50,00  |   55,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
| 2 |             |            |          |          |          |
|   |     0,25    |            |   0,13   |   0,12   |          |
|   |             |            |  10,00   |   10,00  |          |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
| 3 |             |            |          |          |          |
|   |     11,06   |     3,30   |   0,25   |   0,20   |          |    7,31
|   |             |            |  20,00   |   15,00  |          |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
| 4 |             |            |          |          |          |
|   |    168,40   |     2,40   |   0,63   |   0,12   |          |  165,30
|   |             |            |  50,00   |   10,00  |          |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
| 5 |             |            |          |          |          |
|   |    284,60   |   118,40   |   1,30   |   0,70   |  0,08    |  164,10
|   |             |            | 107,00   |   55,00  |  6,00    |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
| 6 |             |            |          |          |          |
|   |    37,10    |    15,60   |   0,56   |   0,56   |   0,09   |   20,30
|   |             |            |  45,00   |   45,00  |   7,00   |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
| 7 |             |            |          |          |          |
|   |     18,06   |     0,46   |   0,19   |   0,19   |   0,08   |   17,71
|   |             |            |  15,00   |   15,00  |   2,00   |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
| 8 |             |            |          |          |          |
|   |     0,60    |            |   0,20   |   0,40   |          |
|   |     16,00   |            |  16,00   |   34,00  |          |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
| 9 |             |            |          |          |          |
|   |      7,91   |     2,10   |          |   0,25   |   0,25   |    5,31
|   |             |            |          |   20,00  |   20,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|10 |             |            |          |          |          |
|   |     5,63    |     3,18   |   0,81   |   0,82   |   0,82   |
|   |             |            |  49,00   |   50,00  |   50,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|11 |             |            |          |          |          |
|   |     1,74    |     0,28   |          |   0,19   |    0,08  |    1,19

|   |    6,56     |            |          |          |  3,27    |    3,29   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          | 327,00   |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|56 |             |            |          |          |          |           |
|   |    6,05     |            |          |          |   2,05   |    4,00   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |  165,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|57 |             |            |          |          |          |           |
|   |    7,75     |            |          |          |   4,10   |   3,65    |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |  323,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|58 |             |            |          |          |          |           |
|   |   84,63     |            |          |          |  31,20   |  53,40    |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          | 3120,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________
|
|59 |             |            |          |          |          |           |
|   |    5,10     |            |          |          |  5,10    |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |  510,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|60 |             |            |          |          |          |           |
|   |     2,00    |            |          |          |   2,00   |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |  196,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|   |             |            |          |          |          |           |
|61 |    26,90    |            |          |          |   26,90  |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          | 2694,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________
|
|62 |             |            |          |          |          |           |
|   |    7,40     |            |          |          |   7,40   |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |  740,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|63 |             |            |          |          |          |           |
|   |    3,00     |            |          |          |   0,13   |    2,87   |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |          |           |
|   |             |            |          |          |   10,00  |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|   |   1541,44   |    367,57  |   12,63  |   31,39  |  119,62  |  1011,59  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
|   |             |            |  1000,00 |  2500,00 | 10700,00 |           |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|___________|
Приложение 2
к Программе государственных
инвестиций Республики
Казахстан на 1996-1998 годы
Перечень проектов, финансируемых за счет
государственных внешних займов
____________________________________________________________________________
|  |                          |Исполнитель-|Период|  Источники    | Общая   |
| №|   Наименование проекта   |ное агентст-|реали-|финансирования |стоимость|
|  |                          |во          |зации |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|

|   |    6,56     |            |          |          |  3,27    |    3,29
|   |             |            |          |          | 327,00   |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|56 |             |            |          |          |          |
|   |    6,05     |            |          |          |   2,05   |    4,00
|   |             |            |          |          |  165,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|57 |             |            |          |          |          |
|   |    7,75     |            |          |          |   4,10   |   3,65
|   |             |            |          |          |  323,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|58 |             |            |          |          |          |
|   |   84,63     |            |          |          |  31,20   |  53,40
|   |             |            |          |          | 3120,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|59 |             |            |          |          |          |
|   |    5,10     |            |          |          |  5,10    |
|   |             |            |          |          |  510,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|60 |             |            |          |          |          |
|   |     2,00    |            |          |          |   2,00   |
|   |             |            |          |          |  196,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|61 |    26,90    |            |          |          |   26,90  |
|   |             |            |          |          |          |
|   |             |            |          |          | 2694,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|62 |             |            |          |          |          |
|   |    7,40     |            |          |          |   7,40   |
|   |             |            |          |          |  740,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|63 |             |            |          |          |          |
|   |    3,00     |            |          |          |   0,13   |    2,87
|   |             |            |          |          |   10,00  |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|   |   1541,44   |    367,57  |   12,63  |   31,39  |  119,62  |  1011,59
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|__________
|   |             |            |  1000,00 |  2500,00 | 10700,00 |
|___|_____________|____________|__________|__________|__________|_________
Қазақстан Республикасының
1996-1998 жылдарға арналған
мемлекеттік инвестициялар
бағдарламасына
2-қосымша
Мемлекеттік сыртқы заемдар есебінен қаржыландырылатын
жобалардың тізбесі
(млн. АҚШ долларымен)
__________________________________________________________________________
|  |                          |Орындайтын  |Іске  | Қаржыландыру  |Жалпы
| №|   Жобаның атауы          |агенттіктер |асыру |     көзі      | құны
|  |                          |            |кезеңі|               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________

| 1|             2            |     3      |   4  |      5        |    6    |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|1 |Реализация секторной      | Управление | 1996 |  KFW млн.$    |   2,81  |
|  |программы "Железная доро- |Алматинской |      |               |         |
|  |га" (поставка запасных    |железной до-|      |               |         |
|  |частей для пассажирских   |роги        |      |               |         |
|  |вагонов)                  |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|2 |Реализация секторной прог-|АО "Жамбыл- | 1996 |  KFW млн.$    |   3,13  |
|  |раммы "Легкая промышлен-  |обувь"      |      |               |         |
|  |ность" (поставка запасных |АО "Акку"   |      |               |         |
|  |частей)                   |АО "Надежда"|      |               |         |
|  |                          |АО "Алматы  |      |               |         |
|  |                          |Килем"      |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|3 |Строительство моста через |Аким Восточ-| 1997-|    Всего      |  225,20 |
|  |р. Иртыш в г. Семипалатин-|но-Казахс-  | 2000 |    OECF       |  170,87 |
|  |ске                       |танской об- |      |Республ. бюджет|   54,33 |
|  |                          |ласти       |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|4 |Строительство внутреннего |Миннефтегаз-| 1996 |    Всего      |    1,00 |
|  |нефтепровода "Западный    |пром        |      |  МФС млн.$    |         |
|  |Казахстан - Кумколь"      |            |      |Республ. бюджет|    1,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|5 |Автобусы для городского   |ХК "Павлодар| 1996 |  KFW млн.$    |    6,50 |
|  |пассажирского транспорта  |Холдинг"    |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|6 |Реабилитация дорог нацио- | Казенные   | 1997-|  АБР млн.$    |   55,00 |
|  |нального значения         |предприятия | 1999 |               |         |
|  |                          |автодорог   |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|7 |Развитие станции Дружба,  | Управление | 1996 |  OECF млн.$   |  126,00 |
|  |терминала и реконструкция |Алматинской |      |               |         |
|  |перегона "Дружба - Госгра-|железной до-|      |               |         |
|  |ница"                     |роги        |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|

| 1|             2            |     3      |   4  |      5        |    6
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|1 |"Темір жол" секторлық     |Алматы      | 1996 |  KFW млн.$    |   2,81
|  |бағдарламасын іске асыру  |темір жол   |      |               |
|  |(жолаушылар вагондары үшін|басқармасы  |      |               |
|  |қосалқы бөлшектер беру)   |            |      |               |
|  |                          |            |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|2 |"Жеңіл өнеркәсіп" сектор. |"Жамбыл     | 1996 |  KFW млн.$    |   3,13
|  |лық бағдарламасын іске    |аяқкиім" АҚ |      |               |
|  |асыру ( қосалқы бөлшектер |"Аққу" АҚ   |      |               |
|  |беру)                     |"Надежда"АҚ |      |               |
|  |                          |"Алматы     |      |               |
|  |                          |кілем" АҚ   |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|3 |Семей қаласында Ертіс     |Шығыс       | 1997-|Барлығы        | 225,20
|  |өзеніне көпір салу        |Қазақстан   | 2000 |ОЕСF           | 170,87
|  |                          |облысының   |      |Республ. бюджет|  54,33
|  |                          |әкімі       |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|4 |"Батыс Қазақстан-Құмкөл"  |Мұнайгаз    | 1996 |Барлығы        |   1,00
|  |ішкі мұнай құбырының      |өнеркәсібі. |      |МСФ млн.$      |
|  |құрылысы                  |мині        |      |Республ. бюджет|   1,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|5 |Қалалық жолаушылар        |"Павлодар   | 1996 |  KFW млн.$    |   6,50
|  |көлігіне автобустар       |Холдинг" ХК |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|6 |Ұлттық маңызы бар жолдар. |Автожолдар  | 1997-|  АDВ млн.$    |  55,00
|  |ды оңалту                 |қазыналық   | 1999 |               |
|  |                          |кәсіпорында.|      |               |
|  |                          |ры          |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|7 |Дружба станциясын, терми. |Алматы      | 1996 |  OECF млн.$   | 126,00
|  |налды дамыту, "Дружба-Мем.|темір жол   |      |               |
|  |шекара" аралық алаңын     |басқармасы  |      |               |
|  |қайта жаңарту             |            |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________

|8 |Реконструкция Актауского  |    МТК     | 1996-|     Всего     |   74,00 |
|  |морского торгового порта  |            | 1998 |  ЕБРР млн.$   |   54,00 |
|  |(причалы)                 |            |      |Республ. бюджет|   20,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|9 |Реализация секторной      |  Минстрой  | 1996 |  KFW млн. ДМ  |   37,00 |
|  |программы "Строительная   |            |      |               |         |
|  |индустрия"                |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|10|Улучшение питьевого водо- |     МСХ    | 1996 |     Всего     |    7,90 |
|  |снабжения в Приаралье     |            |      | Франция млн.$ |    5,90 |
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|    2,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|11|Поддержка предприятий ма- |     МСХ    | 1996-|     Всего     |  100,00 |
|  |лого и среднего бизнеса   |            | 1997 |   АБР млн.$   |   50,00 |
|  |в аграрном секторе        |            |      |Республ. бюджет|   50,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|12|Заем технической помощи   |Миннефтегаз-| 1997-|     Всего     |   15,70 |
|  |в нефтяной отрасли        |пром        | 1999 |   МБРР млн.$  |   15,70 |
|  |                          |Казахойл    |      |Республ. бюджет|         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|13|Реабилитация региона      |Комводресур-| 1997-|     Всего     |   37,50 |
|  |Аральского моря           |сы          | 2000 |   МБРР млн.$  |   30,00 |
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|    7,50 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|14|Пилотный проект к проекту |Комводресур-| 1997-|     Всего     |    7,20 |
|  |займа водоснабжения, сани-|сы          | 1999 |   МБРР млн.$  |    7,00 |
|  |тарии и здравоохранения   |            |      |Республ. бюджет|    0,20 |
|  |в регионе Аральского моря |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|15|Усовершенствование иррига-|     МСХ    | 1997-|     Всего     |  100,00 |
|  |ционной и дренажной систем|            | 2000 |     МБРР      |   80,00 |
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|   20,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|

|8 |Ақтау теңіз сауда портын  |ККМ         | 1996-|Барлығы        |  74,00
|  |қайта жаңарту (айлақ)     |            | 1998 |ЕВRD млн.$     |  54,00
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|  20,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|9 |"Құрылыс индустриясы"     |Құрылысмині | 1996 |  KFW млн. DМ  |  37,00
|  |секторлық бағдарламасын   |            |      |               |
|  |іске асыру                |            |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|10|Арал өңірінде ауыз сумен  |Ауылшармині | 1996 |Барлығы        |   7,90
|  |жабдықтауды жақсарту      |            |      |Франция млн.$  |   5,90
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|   2,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|11|Аграрлық сектордағы шағын |Ауылшармині | 1996-|Барлығы        | 100,00
|  |және орта бизнесті қолдау |            | 1997 |АDВ млн.$      |  50,00
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|  50,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|12|Мұнай саласындағы техника.|Мұнайгазөнер| 1997-|Барлығы        |  15,70
|  |лық көмек заемы           |кәсібімині  | 1999 |IВRD млн.$     |  15,70
|  |                          |Қазақойл    |      |Республ. бюджет|
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|13|Арал теңізі аймағын       |Суресурскомы| 1997-|Барлығы        |  37,50
|  |оңалту                    |            | 2000 |IВRD млн.$     |  30,00
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|   7,50
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|14|Арал теңізі аймағын сумен |Суресурскомы| 1997-|Барлығы        |   7,20
|  |жабдықтау, санитария мен  |            | 1999 |IВRD млн.$     |   7,00
|  |денсаулық сақтау заемының |            |      |Республ. бюджет|   0,20
|  |жобасына пилоттық жоба    |            |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|15|Ирригациялық және дренаж. |Ауылшармині | 1997-|Барлығы        | 100,00
|  |дық жүйелерді жетілдіру   |            | 2000 |IВRD млн.$     |  80,00
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|  20,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________

|16|Совершенствование управле-|     МСХ    | 1997-|     Всего     |   40,00 |
|  |ния водными ресурсами и   |            | 2000 |    АБР млн.$  |   30,00 |
|  |восстановление земель     |            |      |Республ. бюджет|   10,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|17|Программный заем в        |     МСХ    | 1997-|     Всего     |  100,00 |
|  |сельском хозяйстве        |            | 1998 |    АБР млн.$  |  100,00 |
|  |                          |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|18|Автомобильная дорога      |  Казенные  | 1997-|     Всего     |   77,00 |
|  |"Алматы-Караганда-Акмола- |предприятия | 2001 |    АБР млн.$  |   50,00 |
|  |Боровое" Гульшад-Акчатау  | автодорог  |      | Дорожный Фонд |   27,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|19|Развитие мощностей        |РГП "Казахс-| 1997-|     Всего     |    9,65 |
|  |железнодорожного транспор-|тан Темиржо-| 2000 |   OECF млн.$  |    6,00 |
|  |та (Станция Дружба - фаза |лы"         |      |Республ. бюджет|    3,65 |
|  |І)                        |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|20|Проект городского транс-  |     МТК    | 1997-|               |         |
|  |порта                     |            | 1999 |   МБРР млн.$  |   42,40 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|21|Очистка и доочистка сточ- |  Минстрой  | 1997-|               |         |
|  |ных вод                   |            | 1999 | Франция млн.$ |   14,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|22|Реабилитация и управление |Минобразова-| 1997-|     Всего     |   29,40 |
|  |системой образования      |ния         | 2001 |      АБР      |   20,00 |
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|    9,40 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|23|Научный центр хирургии    |Научный цен-| 1998-|     Всего     |   11,50 |
|  |им. А.Н.Сызганова         |тр хирургии | 1999 |    ИБР млн.$  |   10,50 |
|  |                          |им. А.Н.    |      |Республ. бюджет|    1,00 |
|  |                          |Сызганова   |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|24|Реформа в секторе здраво- |  Минздрав  | 1997-|               |         |

|16|Су ресурстарын басқару мен|Ауылшармині | 1997-|Барлығы        |  40,00
|  |жерді қалпына келтіруді   |            | 2000 |IВRD млн.$     |  30,00
|  |жетілдіру                 |            |      |Республ. бюджет|  10,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|17|Ауыл шаруашылығындағы     |Ауылшармині | 1997-|Барлығы        | 100,00
|  |бағдарламалық заем        |            | 1998 |АDВ млн.$      | 100,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|18|Алматы-Қарағанды-Ақмола-  |Автожолдар  | 1997-|Барлығы        |  77,00
|  |Бурабай, Гүлшат-Ақшатау   |қазыналық   | 2001 |АDВ млн.$      |  50,00
|  |автомобиль жолы           |кәсіпорында |      |Жол қоры       |  27,00
|  |                          |ры          |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|19|Темір жол көлігі қуатын   |Қазақстан   | 1997-|Барлығы        |   9,65
|  |дамыту (Дружба станциясы- |темір жолы  | 2000 |ОЕСF млн.$     |   6,00
|  |I фаза)                   |РМК         |      |Республ. Бюджет|   3,65
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|20|Қалалық көлік жобасы      |ККМ         | 1997-|               |
|  |                          |            | 1999 |IВRD млн.$     |  42,40
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|21|Алматы қаласының сарқынды |Құрылысмині | 1997-|               |
|  |суын тазалау және сүзгілеу|            | 2000 | Франция млн.$ |  14,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|22|Білім жүйесін оңалту және |Біліммині   | 1997-|Барлығы        |  29,40
|  |басқару                   |            | 2001 |АDВ млн.$      |  20,00
|  |                          |            |      |Республ. Бюджет|   9,40
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|23|А.Н.Сызғанов атындағы     |А.Н.Сызғанов| 1998-|Барлығы        |  11,50
|  |хирургия ғылыми орталығы  |атындағы    | 1999 |IDВ млн.$      |  10,50
|  |                          |хирургия    |      |Республ. Бюджет|   1,00
|  |                          |ғылыми      |      |               |
|  |                          |орталығы    |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|24|Денсаулық сақтау секторын.|Денсаулық   | 1997-|               |

|  |охранения                 |            | 2000 |   МБРР млн.$  |   60,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|25|Займ специальных операций |  Минздрав  | 1997-|    АБР млн.$  |   20,00 |
|  |                          |            | 1999 |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|26|Государственный проект II |     КНБ    | 1998-|     Всего     |   33,62 |
|  |                          |            | 2000 | Barclays Bank |   28,58 |
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|    5,04 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|27|Развитие финансового      |МФ, Нацбанк | 1998-|               |         |
|  |сектора и сектора         |            | 2001 |      МБРР     |   62,00 |
|  |предприятий               |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|28|Модернизация Казначейства |     МФ     | 1998-|     Всего     |   21,70 |
|  |                          |            | 2001 |      МБРР     |   15,80 |
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|    5,90 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|29|Пилотный проект по регист-|     МЮ     | 1998-|     Всего     |   13,23 |
|  |рации права на недвижи-   |            | 2000 |      МБРР     |   10,00 |
|  |мость и сделок с ней      |            |      |Республ. бюджет|    3,23 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|30|Поддержка экспортоориенти-|     МФ     | 1998-|               |         |
|  |рованных и импортозамещаю-|            | 2000 |      KFW      |   15,00 |
|  |щих предприятий малого и  |            |      |               |         |
|  |среднего бизнеса          |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|31|Пилотный проект по пост-  |     МСХ    | 1998-|               |         |
|  |приватизационной поддерж- |            | 2001 |     МБРР      |   15,00 |
|  |ке сельского хозяйства    |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|32|Строительство больницы,   |    МОКиЗ   | 1998-|     Всего     |   64,87 |
|  |г. Акмола                 |            | 2001 |Sосiеtе Gеnеrаl|   54,87 |
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|   10,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|

|  |дағы реформа              |сақтау мині | 2000 |IВRD Млн.$     |  60,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|25|Арнайы операциялар заемы  |Денсаулық   | 1997-|АDВ млн.$      |  20,00
|  |                          |сақтаумині  | 1999 |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|26|II Мемлекеттік жоба       |ҰҚК         | 1998-|Барлығы        |  33,62
|  |                          |            | 2000 | Barclays Bank |  28,58
|  |                          |            |      |Республ. Бюджет|   5,04
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|27|Қаржы секторы мен         |ҚМ, Ұлттық  | 1998-| IBRD          |
|  |кәсіпорындар секторын     |Банк        | 2001 |               |  62,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|28|Қазынашылықты жаңғырту    |ҚМ          | 1998-|Барлығы        |  21,70
|  |                          |            | 2001 |IВRD           |  15,80
|  |                          |            |      |Республ. Бюджет|   5,90
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|29|Жылжымайтын мүлікті және  |ӘМ          | 1998-|Барлығы        |  13,23
|  |оның мәмілесін тіркеу құ. |            | 2000 |IВRD           |  10,00
|  |қығы бойынша пилоттық жоба|            |      |Республ. Бюджет|   3,23
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|30|Экспортқа бағдарланған    |ҚМ          | 1998-|КFW            |
|  |және импорт алмастырушы   |            | 2000 |               |  15,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|31|Ауыл шаруашылығын жекеше. |Ауылшармині | 1998-|IВRD           |
|  |лендіруден кейінгі қолдау |            | 2001 |               |  15,00
|  |бойынша пилоттық жоба     |            |      |               |
|__|_____
_____________________|____________|______|_______________|________
|32|Ақмола қаласы аурухана    |Білім, мәде.| 1998-|Барлығы        |  64,87
|  |құрылысы                  |ниет және   | 2001 |Sосiеtе Gеnеrаl|  54,87
|  |                          |денсаулық   |      |Республ. Бюджет|  10,00
|  |                          |мині        |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________

|33|Приобретение оборудования |    МОКиЗ   | 1998 |               |         |
|  |для Детского реабилитаци- |            |      |       ИБР     |    1,00 |
|  |онного центра             |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|34|Социальная защита         |МТСЗ, Акимы | 1998-|     Всего     |   54,70 |
|  |                          |Южно-Казахс-| 2002 |     МБРР      |   41,10 |
|  |                          |танской и   |      |Республ. бюджет|    8,70 |
|  |                          |Павлодарской|      | Местн. бюджет |    4,90 |
|  |                          |областей    |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|35|Развитие базового         |    МОКиЗ   | 1998-|     Всего     |   75,00 |
|  |образования               |            | 2002 |      АБР      |   45,00 |
|  |                          |            |      |Республ. бюджет|   30,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|36|Совершенствование управле-|     МСХ    | 1998-|     Всего     |   55,12 |
|  |ния водными ресурсами и   |            | 2002 |      АБР      |   40,00 |
|  |восстановление земель     |            |      |Республ. бюджет|   15,12 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|37|Строительство международ- |     МТК    | 1998-|      OECF     |  201,26 |
|  |ного аэропорта в г. Астане|            | 2003 |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|38|Заем технической помощи   |МФ, Нацбанк | 1998-|      МБРР     |   38,00 |
|  |                          |            | 2000 |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|39|Приобретение здания в     |     МИД    | 1998 |               |    2,40 |
|  |г. Женеве                 |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|40|Государственный проект 3  |     МВД    | 1998 |Эксимбанк Корея|    8,50 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|41|Государственный проект 5  |     КНБ    | 1998 |               |   17,50 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|

|33|Балаларды оңалту орталығы |Білім,      | 1998 |IDВ            |
|  |үшін жабдықтар алу        |мәдениет    |      |               |   1,00
|  |                          |және денсау.|      |               |
|  |                          |лықмині     |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|34|Әлеуметтік қорғау         |ЕӘҚМ,       | 1998-|Барлығы        |  54,70
|  |                          |Оңтүстік    | 2002 |IВRD           |  41,10
|  |                          |Қазақстан   |      |Республ. Бюджет|   8,70
|  |                          |және        |      |Жергілікті     |   4,90
|  |                          |Павлодар    |      |бюджет         |
|  |                          |облыстарының|      |               |
|  |                          |әкімі       |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|35|Базалық білім беруді      |Білім,      | 1998-|Барлығы        |  75,00
|  |дамыту                    |мәдениет    | 2002 |АDВ            |  45,00
|  |                          |және денсау.|      |Республ. Бюджет|  30,00
|  |                          |лықмині     |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|36|Су ресурстарын басқаруды  |Ауылшармині | 1998-|Барлығы        |  55,12
|  |және жерді қалпына келті. |            | 2002 |АDВ            |  40,00
|  |руді жетілдіру            |            |      |Республ. Бюджет|  15,12
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|37|Астана қаласындағы халық. |ККМ         | 1998-|      OECF     | 201,26
|  |аралық әуежайының құрылысы|            | 2003 |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|38|Техникалық көмек заемы    |ҚМ, Ұлттық  | 1998-|IВRD           |  38,00
|  |                          |Банк        | 2000 |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|39|Женева қаласында ғимарат  |Сыртқыісмині| 1998 |               |   32,40
|  |сатып алу                 |            |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|40|Мемлекеттік жоба 3        |ІІМ         | 1998 |Эксимбанк Корея|   8,50
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|41|Мемлекеттік жоба 5        |ҰҚК         | 1998 |               |   17,50
|__|__________________________|____________|______|_______________|________

|42|Оснащение службы охраны   |Служба охра-| 1998 |               |    3,92 |
|  |Президента Республики     |ны Президен-|      |               |         |
|  |Казахстан                 |та Республи-|      |               |         |
|  |                          |ки Казахстан|      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|43|Автомобильная дорога      |     МТК    | 1998 |     МБРР      |  110,00 |
|  |"Алматы-Боровое", участки |            |      |      ИБР      |         |
|  |Алматы-Гульшад, и         |            |      |               |         |
|  |Акчатау-Астана            |            |      |               |         |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|44|Правовая реформа          |   МинЮст   | 1998 |      МБРР     |   20,00 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
|  |                          |            |      |               |         |
|  |                    Всего |            |      |               |2 015,71 |
|__|__________________________|____________|______|_______________|_________|
Продолжение таблицы
(в миллионах долларов США)
_________________________________________________________________________
|  |                       Финансирование по годам                       |
| №|_____________________________________________________________________|
|  |  до 1996 г. |   1996 г.   |   1997 г.   |   1998 г.   |после 1998 г.|
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|  |     7       |     8       |      9      |     10      |     11      |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|1 |             |        2,81 |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|2 |             |        3,13 |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|

|42|Қазақстан Республикасы    |Қазақстан   | 1998 |               |3,92
|  |Президентінің Күзет       |Республикасы|      |               |
|  |қызметін жарақтандыру     |Президенті. |      |               |
|  |                          |нің Күзет   |      |               |
|  |                          |қызметі     |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|43|"Алматы-Бурабай" автомо.  |ККМ         | 1998 |IВRD           | 110,00
|  |биль жолы, Алматы-Гүлшат  |            |      |IDВ            |
|  |және Ақшатау-Астана       |            |      |               |
|  |учаскелері                |            |      |               |
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|44|Құқықтық реформа          |Әділетмині  | 1998 |IВRD           |20,00
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
|  |                          |            |      |               |
|  |Барлығы                   |            |      |               |2 015,71
|__|__________________________|____________|______|_______________|________
Таблицаның жалғасы
________________________________________________________________________
|  |              Жылдар бойынша қаржыландыру                            |
| №|_____________________________________________________________________|
|  |1996 жылға   |   1996 ж.   |   1997 ж.   |   1998 ж.   |1998 жылдан  |
|  |дейін        |             |             |             |     кейін   |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|  |     7       |     8       |      9      |     10      |     11      |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|1 |             |        2,81 |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|2 |             |        3,13 |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|

|  |             |             |             |        0,94 |        2,29 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|30|             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |        4,27 |       10,73 |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|31|             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |        1,20 |       13,80 |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|32|             |             |             |       49,14 |       15,73 |
|  |             |             |             |       40,85 |       14,02 |
|  |             |             |             |        8,29 |        1,71 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|33|             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |        1,00 |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|34|             |             |             |        2,71 |       51,99 |
|  |             |             |             |        2,71 |       38,39 |
|  |             |             |             |             |        8,70 |
|  |             |             |             |             |        4,90 |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|35|             |             |             |       15,00 |       60,00 |
|  |             |             |             |       15,00 |       30,00 |
|  |             |             |             |             |       30,00 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|36|             |             |             |        1,21 |       53,91 |
|  |             |             |             |        0,71 |       39,29 |
|  |             |             |             |        0,50 |       14,62 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|37|             |             |             |        7,00 |      194,26 |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|

|  |             |             |             |        0,94 |        2,29 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|30|             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |        4,27 |       10,73 |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|31|             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |        1,20 |       13,80 |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|32|             |             |             |       49,14 |       15,73 |
|  |             |             |             |       40,85 |       14,02 |
|  |             |             |             |        8,29 |        1,71 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|33|             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |        1,00 |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|34|             |             |             |        2,71 |       51,9 |
|  |             |             |             |        2,71 |       38,39 |
|  |             |             |             |             |        8,70 |
|  |             |             |             |             |        4,90 |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|35|             |             |             |       15,00 |       60,00 |
|  |             |             |             |       15,00 |       30,00 |
|  |             |             |             |             |       30,00 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|36|             |             |             |        1,21 |       53,91 |
|  |             |             |             |        0,71 |       39,29 |
|  |             |             |             |        0,50 |       14,62 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|37|             |             |             |        7,00 |      194,26 |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|

|38|             |             |             |        7,23 |       30,77 |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|39|             |             |             |        2,40 |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|40|             |             |             |        8,50 |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|41|             |             |             |       17,50 |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|42|             |             |             |        3,92 |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|43|             |             |             |             |      110,00 |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|44|             |             |             |       20,00 |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|  |             |             |             |             |             |
|  |       Всего |      273,94 |      190,11 |      419,69 |    1 131,98 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
Приложение 3
к Программе государственных
инвестиций Республики
Казахстан на 1996-1998 годы
Перечень проектов, финансируемых за счет
негосударственных внешних займов
под государственную гарантию
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлениями
Правительства РК от 2 марта 1999 г. N 192
p990192_
; от 21 мая 1999 г. N 611
P990611_
.
(в миллионах долларов США)
____________________________________________________________________________
|  |     Наименование     |Исполнительное|   Источник     | Сумма   |  Год  |
|№ |       проекта        |  агентство   | заимствования  |заимство-|предос-|
|  |                      |              |                |вания    |тавле- |
|  |                      |              |                |         |ния га-|
|  |                      |              |                |         |рантии |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|

|38|             |             |             |        7,23 |       30,77 |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|39|             |             |             |        2,40 |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|40|             |             |             |        8,50 |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|41|             |             |             |       17,50 |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|42|             |             |             |        3,92 |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|43|             |             |             |             |      110,00 |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|  |             |             |             |             |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|44|             |             |             |       20,00 |             |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
|  |             |             |             |             |             |
|  |   Барлығы   |      273,94 |      190,11 |      419,69 |    1 131,98 |
|__|_____________|_____________|_____________|_____________|_____________|
Қазақстан Республикасының
1996-1998 жылдарға арналған
мемлекеттік инвестициялар
бағдарламасына
3-қосымша
ЕСКЕРТУ. 13-жол өзгерді - ҚРҮ-нің 1999.03.02. N 192 қаулысымен.
P990192_
ЕСКЕРТУ. 15-жол алынып тасталды - ҚРҮ-нің 1999.05.21. N 611
қаулысымен.
P990611_
Мемлекеттік кепілдігімен алынған мемлекеттік емес
сыртқы заемдар есебінен қаржыландырылатын
жобалардың тізбесі
__________________________________________________________________________
|  |    Жобаның атауы     |  Орындаушы   |Қарыз алу көзі  |Қарыз    |Кепіл.
|№ |                      |  агенттік    |                |сомасы   |дік
|  |                      |              |                |         |беріл.
|  |                      |              |                |         |ген
|  |                      |              |                |         |жыл
|__|______________________|______________|________________|_________|______

|1 |          2           |       3      |       4        |    5    |   6   |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|1 |Строительство фарма-  |СП "Казах Ад- |Государственный |    6,00 | 1998  |
|  |цевтического завода в |жанта Фарма   |банк Индии      |         |       |
|  |г. Алматы             |Лимитед"      |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|2 |Реабилитация Узеньско-|ННК           |     МБРР       |  109,00 | 1996  |
|  |го нефтяного месторож-|"Казахойл", АО|                |         |       |
|  |дения                 |"УзеньМунай-  |                |         |       |
|  |                      |Газ"          |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|3 |Финансирование Сектор-|АК "Легпром"  |      KFW       |    3,40 | 1996  |
|  |ной программы "Легкая |              |                |         |       |
|  |промышленность"       |              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|4 |Финансирование Сектор-|Железная доро-|      KFW       |    3,06 | 1996  |
|  |ной программы         |га І          |                |         |       |
|  |"Железная дорога"     |              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|5 |Финансирование Сектор-|Эксимбанк     |      KFW       |   13,61 | 1996  |
|  |ной программы "Произ- |Казахстан     |                |         |       |
|  |водство строительных  |              |                |         |       |
|  |материалов"           |              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|6 |Приобретение комбайнов|АО "Кен Дала" |      Всего     |  114,73 | 1996  |
|  |и хлебоуборочных машин|              | Эксимбанк США  |   97,58 |       |
|  |американской фирмы    |              | АБН АМРО Банк  |   17,15 |       |
|  |"Джон Дир"            |              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|7 |Производство по добыче|  ГУУИС МВД   | АКА (Германия) |   11,33 | 1996  |
|  |и переработке природ- |              |                |         |       |
|  |ного камня            |              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|

|1 |          2           |       3      |       4        |    5    |   6
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|1 |Алматы қаласында фар. |"Қазақ Аджан. |Үнді мемлекеттік|    6,00 | 1998
|  |цевтік зауыт салу     |та Фарма      |банкі           |         |
|  |                      |Лимитед" БК   |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|2 |Өзен мұнай кен орнын  |"Қазақойл"    |IВRD            |  109,00 | 1996
|  |жаңғырту              |ҰМҚ, "Өзен.   |                |         |
|  |                      |мұнайгаз" АҚ  |                |         |
|  |                      |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|3 |"Жеңіл өнеркәсіп" сек.|"Легпром" АҚ  |КFW             |    3,40 | 1996
|  |торлық бағдарламасын  |              |                |         |
|  |қаржыландыру          |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|4 |"Темір жол" секторлық |I Темір жол   |КfW             |    3,06 | 1996
|  |бағдарламасын         |              |                |         |
|  |қаржыландыру          |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|5 |"Құрылыс материалдарын|Қазақстан     |КfW             |   13,61 | 1996
|  |өндіру" секторлық     |Эксимбанкі    |                |         |
|  |бағдарламасын         |              |                |         |
|  |қаржыландыру          |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|6 |"Джон Дир" американ   |"Кең дала" АҚ |Барлығы         |  114,73 | 1996
|  |фирмасынан астық жи.  |              |АҚШ Эксимбанкі  |   97,58 |
|  |найтын комбайндар мен |              |АБН АМРО Банк   |   17,15 |
|  |машиналар сатып алу   |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|7 |Табиғи тасты өндіру   |ІІМ ГУУИС     | АКА (Германия) |   11,33 | 1996
|  |және өңдеу жөніндегі  |              |                |         |
|  |өндіріс               |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______

|8 |Строительство спиртза-|  АО "Батыс"  | CCF (Франция)  |   15,40 | 1996  |
|  |вода в г. Уральске    |              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|9 |Создание Казахстанской| АО "Кателко" | Эксимбанк США  |    7,39 | 1996  |
|  |общенациональной сети |              |                |         |       |
|  |телевизионного вещания|              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|10|Поставка аэродромных  |РГП "Казаэро- |Sосiеtе General |   15,79 | 1996  |
|  |радиолокаторов в      |навигация"    | Barclays Bank  |         |       |
|  |г. Акмолу, Актюбинск, |              |                |         |       |
|  |Алматы                |              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|11|Развитие среднего и   |ЗАО "Фонд раз-|     ЕБРР       |   77,50 | 1995  |
|  |малого бизнеса в      |вития малого  |                |         |       |
|  |Казахстане            |предпринима-  |                |         |       |
|  |                      |тельства"     |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|12|Строительство Карача- |АСП "Конден-  |     Всего      |   38,25 | 1996  |
|  |ганакской малотоннаж- |сат" Западно- |  EDC (Канада)  |   15,50 |       |
|  |ной установки по      |Казахстанская |  INB (Чехия)   |   10,00 |       |
|  |производству топлива  |область       |Нароliм (Изра-  |   12,75 |       |
|  |                      |              |иль)            |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|13|Производство и модер- |ОАО           |Фонд международ-|   20,00 | 1998  |
|  |низация телекоммуника-|"Индустриаль- |ного сотрудни-  |         |       |
|  |ционного оборудования |ный парк"     |чества и коопе- |         |       |
|  |для сельской местности|              |рации Республики|         |       |
|  |                      |              |Корея           |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|14|Реконструкция аэропор-| Акимат,      |                |   20,00 | 1998  |
|  |та и развитие инфра-  |г. Астана     |                |         |       |
|  |структуры, г. Астана  |              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|15| (строка исключена)
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|

|8 |Орал қаласында спирт  |"Батыс" АҚ    | CCF (Франция)  |   15,40 | 1996
|  |зауытын салу          |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|9 |Теледидар хабарларының|"Кателко" АҚ  | АҚШ Эксимбанкі |    7,39 | 1996
|  |Қазақстандық жалпы.   |              |                |         |
|  |ұлттық жүйесін құру   |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|10|Ақмола, Ақтөбе, Алматы|"Казаэронави. |Siсiеtе Gеnеrаl,|   15,79 | 1996
|  |қалаларына аэродром   |гация" РМК    | Barklays Bank  |         |
|  |радиолокаторларын     |              |                |         |
|  |жеткізу               |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|11|Қазақстанда орта және |"Шағын кәсіп. |ЕВRD            |   77,50 | 1995
|  |шағын бизнесті дамыту |керлікті дамы.|                |         |
|  |                      |ту қоры" ЖАҚ  |                |         |
|  |                      |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|12|Отын өндіру жөніндегі |"Конденсат"   |Барлығы         |   38,25 | 1996
|  |Қарашығанақ шағын     |АҚ Батыс      |ЕDС (Канада)    |   15,50 |
|  |тонналық қондырғысы.  |Қазақстан     |INВ (Чехия)     |   10,00 |
|  |ның құрылысы          |облысы        |Нароliм (Изра-  |   12,75 |
|  |                      |              |иль)            |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|13|Ауылдық жерлер үшін   |"Индустрия    |Корея Республи. |   20,00 | 1998
|  |телекоммуникациялық   |паркі" ААҚ    |касының халық.  |         |
|  |жабдықтар шығару және |
|аралық ынтымақ. |         |
|  |жаңарту               |              |тастық және     |         |
|  |                      |              |кооперация қоры |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|14|Астана қаласының әуе. |Астана        |                |   20,00 | 1998
|  |жайын қайта жаңарту   |қаласының     |                |         |
|  |және инфрақұрылымын   |әкімшілігі    |                |         |
|  |дамыту                |              |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|15|
|__|______________________|______________|________________|_________|______

|16|Строительство завода  |АОЗТ "Акмола  |                |   28,09 | 1995  |
|  |бетонных изделий      |Новая строй-  |                |         |       |
|  |                      |индустрия"    |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|17|Строительство пяти-   |ККЗ "Акмола-  |      Всего     |   54,18 | 1996  |
|  |звездочного отеля     |стройинвест"  |Эксимбанк Турции|   40,00 |       |
|  |"Астана" в г. Акмоле  |              |  Эксимбанк США |   14,18 |       |
|  |                      |              |                |         |       |
|__|______________________|______________|________________|_________|_______|
|  |                                                      |         |       |
|  |Всего                                                 |  553,72 |       |
|__|______________________________________________________|_________|_______|
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

|16|Бетон бұйымдары       |"Ақмола Жаңа  |                |   28,09 | 1995
|  |зауытының құрылысы    |құрылысиндус. |                |         |
|  |                      |трия" ЖҮАҚ    |                |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|17|Ақмола қаласында      |"Ақмола.      |Барлығы         |   54,18 | 1996
|  |"Астана" қонақ        |стройинвест"  |Түркия Эксим.   |   40,00 |
|  |үйін салу             |АҚ            |банкі           |   14,18 |
|  |                      |              |АҚШ Эксимбанкі  |         |
|__|______________________|______________|________________|_________|______
|  |                                                      |         |
|  |Барлығы                                               |  553,72 |
|__|______________________________________________________|_________|______
|
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.