О подведомственных организациях Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 1999 года № 20
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 847 P980847_ "Об утверждении перечня программ и подпрограмм Министерства финансов Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год" и от 25 декабря 1998 года № 1335 P981335_ "Вопросы учреждений администраторов программ, финансируемых из государственного бюджета" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Главный вычислительный центр Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Реорганизовать учреждения:
1) Управление по эксплуатации служебных зданий и хозяйственному обслуживанию Министерства финансов Республики Казахстан путем преобразования в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Хозяйственное управление Министерства финансов Республики Казахстан";
2) (Подпункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 27 августа 1999 г. N 1264 P991264_ )
3. Органом государственного управления, а также органом, осуществляющим по отношению к создаваемому предприятию функции субъекта права государственной собственности, определить Министерство финансов Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 27 августа 1999 г. N 1264 P991264_ .
4. Министерству финансов Республики Казахстан в месячный срок сформировать уставный капитал предприятий, указанных в пунктах 1 и 2 настоящего постановления, с включением государственного имущества, необходимого для осуществления уставных целей, с учетом требований законодательства утвердить уставы и обеспечить их государственную регистрацию в установленном законодательством порядке.
5. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить приватизацию республиканского издательства "Каржы-каражат" в виде имущественного комплекса.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ведомстволық бағыныстағы ұйымдары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 қаңтар N 20
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы" 1998 жылғы 5 қыркүйектегі N 847 P980847_ және "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың әкімші-мекемелерінің мәселелері" туралы 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335 P981335_ қаулыларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің бас есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны құрылсын.
2. Мына мекемелер:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қызметтік үй-жайларды пайдалану және шаруашылық қызмет көрсету жөніндегі басқармасы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Шаруашылық басқармасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны етіп қайта құру жолымен;
2)
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтан 2)тармақшасы алып тасталды - ҚР Үкіметінің
1999.08.27. N 1264 қаулысымен. P991264_
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мемлекеттік басқару органы, сондай-ақ құрылып отырған кәсіпорынға қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асыратын орган болып белгіленсін.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.27. N 1264
қаулысымен. P991264_
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бір ай мерзім ішінде жарғылық мақсаттарды жүзеге асыруға қажетті мемлекеттік мүлікті енгізе отырып, осы қаулының 1 және 2-тармақтарында көрсетілген кәсіпорындардың жарғылық капиталын қалыптастырсын, заңдардың талаптарын ескере отырып, жарғыларын бекітсін және оларды заңдарда белгіленген тәртіппен тіркеуден өткізсін.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті "Қаржы-қаражат" республикалық баспасын мүліктік кешен ретінде заңдарда белгіленген тәртіппен жекешелендіруді жүзеге асырсын.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі