Отдельные вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1999 года № 206
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 6 U990006_ "О структуре Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 16 ноября 1999 г. N 1731 P991731_ )
2. Разрешить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан иметь четырех вице-Министров, в том числе одного первого. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ ; от 8 февраля 2002 г. N 187 P020187_ ; от 8 июня 2002 г. N 616 Р020616_ .
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 сентября 1999 г. N 1301 P991301_ )
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в месячный внести предложение по приведению ранее принятых решений Правительства в соответствии с настоящим постановлением.
5. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1999 года № 206
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1997 года № 1608 P971608_ "Вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 50, ст. 464).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1998 года № 144 P980144_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. № 1551 и от 19 ноября 1997 г. № 1608" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 7, ст. 44).
3. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1998 г. № 382 P980382_ "О создании Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября
1998 года № 891
P980891_
"О внесении изменения в постановление
Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1997 г. № 1608" (САПП

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 5 наурыз N 206
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6 U990006_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің
1999.08.02. N 1093 қаулысымен.
P991093_
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.12.16. N 1731
қаулысымен.
P991731_
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне төрт,
оның ішінде бір бірінші вице-министр ұстауға рұқсат етілсін.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093
қаулысымен.
P991093_
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.02.08. N 187
қаулысымен.
P020187_
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.06.08 N 616
қаулысымен.
P020616_
3.
<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.03. N 1301
қаулысымен.
P991301_
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі бір ай
мерзім ішінде Үкіметтің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес
келтіру жөнінде ұсыныс енгізсін.
5. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметтің 1999 жылғы 5 наурыздағы N 206 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші
жойылған кейбір шешімдерінің
Тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 19 қарашадағы N 1608 P971608_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 50, 464-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 және 1997 жылғы 19 қарашадағы N 1608 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 ақпандағы N 144 P980144_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 7, 44-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман, балық және аң шаруашылығы комитетін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 сәуірдегі N 382 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін
өзгерістердің 2-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 19 қарашадағы N 1608
қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998
жылғы 16 қыркүйектегі N 891
P980891_
қаулысы (Қазақстан Республикасының

Республики Казахстан, 1998 г., № 32, ст. 286).
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)

ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 32, 286-құжат.)
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.