О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 332
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23
декабря 1998 года № 1327
P981327_
"О мерах по развитию отрасли электронной
и электротехнической промышленности" следующие изменения:
в пункте 3:
в абзаце первом слова "до 30 декабря 1998" исключить;
в подпункте 1) слова "резервного фонда" заменить словами "резерва
Правительства Республики Казахстан на 1999 год".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 31 наурыз N 332
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Электрондық және электр техникалық өнеркәсіптің салаларын дамыту
жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 23
желтоқсандағы N 1327
P981327_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақта:
бірінші абзацтағы "1998 жылдың 30 желтоқсанына дейін" деген сөздер
алынып тасталсын;
1) тармақшадағы "резервтік қордың" деген сөздер "Қазақстан
Республикасының Үкіметінің 1999 жылға арналған резервінің" деген сөздермен
ауыстырылсын.
2. осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.