О дорожном строительстве в городе Атырау
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 1999 года N 365. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 августа 1999 г. N 1232 ~P991232
Учитывая сложную ситуацию с автомобильными дорогами в городе Атырау, вызванную поднятием уровня воды Каспийского моря, наводнениями за последние годы и агрессивностью грунтовых вод, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе" Z990359_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением акима Атырауской области о привлечении заимствований в установленном законом порядке финансовых средств у юридических лиц (банков второго уровня) на ремонт автодорог в городе Атырау в объеме до 900 млн. тенге, в пределах совокупного лимита заимствования местных исполнительных органов, установленного Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Z980318_ .
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) осуществить финансово-экономическую экспертизу и согласование условий привлекаемых акимом Атырауской области займов;
2) в рамках управления государственным долгом обеспечить
мониторинг привлечения, погашения и обслуживания займов местных
исполнительных органов.
3. Акиму Атырауской области:
1) обеспечить погашение и обслуживание привлеченных займов из
средств местного бюджета;
2) рекомендовать изыскать финансовые ресурсы в виде спонсорской
помощи от юридических лиц на проведение работ по ремонту моста через реку
Урал.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)

Атырау қаласындағы жол құрылысы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 сәуір N 365. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.24. N 1232 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.08.24. N 1232
қаулысымен. P991232_
Каспий теңiзiндегі су деңгейiнiң көтерiлуiнен, соңғы жылдардағы су басудан және ыза сулардың жемiрлiгiнен болып отырған Атырау қаласындағы автомобиль жолдарының қиын жағдайын есепке ала отырып, "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Атырау облысы әкiмiнiң "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген жергiлiктi атқарушы органдар қарыз алуының жиынтық лимитiнiң шегiнде заңды тұлғалардан (екiншi деңгейдегі банктерден) Атырау қаласындағы автомобиль жолдарын жөндеуге заңдарда белгiленген тәртiппен 900 млн. теңгеге дейiнгі көлемде қаржы қаражатын қарызға алу туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
1) Атырау облысының әкiмi тартып отырған заемдардың шарттарына қаржы-экономикалық сараптама жүргiзудi және оларды келiсудi жүзеге асырсын;
2) мемлекеттiк борышты басқарудың шеңберiнде жергiлiктi атқарушы
органдар заемдарының тартылуының, өтелуiнiң және оларға қызмет
көрсетiлуiнiң мониторингiн қамтамасыз етсiн.
3. Атырау облысының әкiмi:
1) тартылған заемдардың жергiлiктi бюджет қаражатынан өтелуiн
және оларға қызмет көрсетiлуiн қамтамасыз етсiн;
2) оған Орал өзенiндегi көпiрдi жөндеу жұмыстарын жүргізуге
заңды тұлғалардың демеушілiк көмегі ретiндегi қаржы ресурстарын iздестiру
ұсынылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.