О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 358
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 1999 года N 373
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2
апреля 1999 года N 358
P990358_
"Об утверждении правил о порядке уплаты и
ставке сбора за покупку физическими лицами наличной иностранной валюты"
следующие изменение:
в пункте 3 слова "со дня опубликования" заменить словами "с 12 апреля
1999 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 358 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 6 сәуір N 373
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жеке тұлғалардың қолма-қол шетел валютасын сатып алғаны үшін
алынатын алымның ставкасы және оны төлеудің тәртібі туралы Ережені бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 358
P990358_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақта "жарияланған күнінен бастап" деген сөздер "1999 жылдың 12
сәуірінен бастап" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.