О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 392. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 (P041119).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.10.2004 № 1119.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 29, ст. 256):
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Департамент методологии бухгалтерского учета и аудита Министерства финансов Республики Казахстан" и строку, порядковый номер 408, исключить;
раздел "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 25-7, следующего содержания:
"25-7 Республиканское государственное
предприятие "Есеп"
(на праве хозяйственного ведения) город Алматы";
2) (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 23 июля 1999 г. N 1046)
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1999 года № 207 P990207_ "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан":
в структуре Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
строку "Департамент методологии бухгалтерского учета и аудита" изложить в следующей редакции:
"Управление методологии бухгалтерского учета и аудита";
строку "Управление по работе с персоналом" изложить в следующей редакции:
"Департамент кадровой и организационной работы";
Перечень организаций, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой следующего содержания:
"Республиканское
государственное предприятие "Есеп".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1997 года № 1279 P971279_ "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 40, ст. 372).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 сәуір N 392. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1119 қаулысымен ~P041119
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат):
аталған қаулымен бекітілген Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп және аудит методологиясы департаменті" бөлімі мен реттік нөмірі 408-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 25-7-жолмен толықтырылсын:
"25-7 "Есеп" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны
(шаруашылық жүргізу құқығында) Алматы қаласы";
2)<*>
3) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 наурыздағы N 207  қаулысына :
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымына:
"Бухгалтерлік есеп және аудит әдістемесі департаменті" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бухгалтерлік есеп және аудит методологиясы басқармасы";
"Персоналмен жұмыс істеу жөніндегі басқарма" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Кадр және ұйымдастыру жұмысы департаменті";
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Есеп" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны".
ЕСКЕРТУ. 1-тармағындағы 2)-тармақшасының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.07.23. N 1046 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 25 тамыздағы N 1279  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 40, 372-құжат) күшін жойды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі