Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан" (по вопросам нотариата)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1999 года № 426
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан" (по вопросам нотариата).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)

"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нотариат мәселелері жөніндегі) Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 сәуір N 426
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіндегі "Қазақстан
Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" (нотариат мәселелері жөніндегі) Қазақстан Республикасы
Заңының жобасы кері қайтарылып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Омарбекова А.Т.