О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 341
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года № 544
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
31 марта 1999 года № 341
P990341_
"О товарном кредитовании семенным зерном
посевной компании 1999 года" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке "Западно-Казахстанская" в графе "Объемы" цифру "59.0"
заменить цифрой "57.0";
в строке "Зеленовский район" в графе "Объемы" цифру "13.0"
заменить цифрой "11.0";
строки:
"Карагандинская                 4.0
в том числе:
Нуринский район                 3.1
Осакаровский район              0.9"
исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"Северо-Казахстанская           6.0
в том числе:
Жамбылский район                2.0
Уалихановский район             4.0".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Н.Мартина)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 341 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 7 мамыр N 544
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999 жылдың егіс науқанын тұқымдық астықпен тауарлық несиелендіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 341 P990341_қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
"Көлемі" деген бағанның "Батыс Қазақстан" деген жолындағы "59.0" деген сан "57.0" деген санмен ауыстырылсын:
"Көлемі" деген бағанның "Зеленов ауданы" деген жолындағы "13.0" деген сан "11.0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қарағанды                   4.0
оның ішінде:
Нұра ауданы                  3.1
Осакаров ауданы              0.9"
деген жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Солтүстік Қазақстан         6.0
оның ішінде:
Жамбыл ауданы                2.0
Уәлиханов ауданы             4.0"
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.