Об утверждении лимита штатной численности Комитета по внешнему заимствованию Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года № 627
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимит штатной численности Комитета по внешнему
заимствованию Министерства финансов Республики Казахстан в количестве
27 единиц.
2. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Сырттан қарыз алу жөніндегі комитетінің штат саны лимитін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 мамыр N 627
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Сырттан қарыз алу
жөніндегі комитетінің штат санының лимиті 27 адам болып бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.