О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 года № 1080
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 677
В целях эффективного использования средств займа технической помощи Международного Банка Реконструкции и Развития, предоставленного Республике Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 года № 1080 P971080_ "О перераспределении средств займа технической помощи Международного Банка Реконструкции и Развития" следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке "Департамент методологии бухгалтерского учета и аудита", в графе 3, цифры "279 000" заменить цифрами "229 824,07";
в строке "Департамент управления государственным имуществом и активами", в графе 2, слова "Консультационные услуги и подготовка кадров для поддержания программы массового акционирования и массовой приватизации" и в графе 3 цифры "98916" исключить;
в строке "Национальное статистическое агентство", в графе 3, цифры
"2 429 285" заменить цифрами "2 376 741,32";
в строке "Министерство юстиции Республики Казахстан", в графе 3, цифры
"2 250 000" заменить цифрами "2 150 000";
в строке "Агентство Республики Казахстан по делам государственной
службы", в графе 3, цифры "300 649,96" заменить цифрами "400 649,96";
дополнить графы 1, 2, 3 строками следующего содержания:
"Министерство              Консультационные услуги по         200 635,63
транспорта,               разработке нормативных
коммуникаций и туризма    правовых актов и подготовке
Республики Казахстан      специалистов
государственного управления
в транспортно-
коммуникационном комплексе                   ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 8 шілдедегі N 1080 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 маусым N 677
Қазақстан Республикасына берiлген Халықаралық Қайта жаңғырту және Даму Банкiнiң техникалық көмек заемы қаражатын тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Халықаралық Қайта жаңғырту және Даму Банкiнiң техникалық көмек заемы қаражатын қайта бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 шiлдедегi N 1080 P971080_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының қосымшасында:
"Бухгалтерлiк есеп және аудит әдiстемесi департаментi" деген жолдың 3-бағанындағы "279 000" деген сан "229 824, 07" деген санмен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi" деген жолдың 2-бағанындағы "Жаппай акционерлендiру және жаппай жекешелендiру бағдарламасын қолдау үшiн консультациялық қызмет көрсетулер және кадрлар даярлау" деген сөздер және 3-бағанындағы "98916" деген сан алынып тасталсын;
"Ұлттық статистика агенттiгi" деген жолдың 3-бағанындағы "2 429 285"
деген сан "2 376 74I,32" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" деген жолдың
3-бағанындағы "2 250 000" деген сан "2 150 000" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi
агенттiгi" деген жолдың 3-бағанындағы "300 649,96" деген сан "400 649,96"
деген санмен ауыстырылсын;
1, 2, 3-бағандары мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан"      Көлік-коммуникациялар         200 635, 63
Республикасының  кешенінде мемлекеттік
Көлік,           басқарудың нормативтік
коммуникациялар  құқықтық актілерін әзірлеу
және туризм      және мамандар даярлау
министрлігі      бойынша консультациялық
қызмет көрсету
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.