О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 273
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 1999 года № 696
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 273 P990273_ "О распределении обязанностей между Премьер-Министром и заместителями Премьер-Министра Республики Казахстан" следующее изменение:
в распределении обязанностей между Премьер-Министром и заместителями Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце четвертом главы "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Джандосов У.А." слова "и защиты государственных секретов" исключить.
2. Настоящее соглашение вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 наурыздағы N 273 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 маусым N 696
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен Премьер-Министрі орынбасарларының арасында міндеттерді бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 наурыздағы N 273 P990273_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
мен Премьер-Министрі орынбасарларының арасында міндеттерді бөлуде:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы
министрі О.Ә.Жандосовқа деген тақырыптың 4-абзацындағы "және мемлекеттік
құпияларды сақтау" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.