Некоторые вопросы акционерных обществ "ХОЗУ" и "KEGOC"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 784. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 сентября 1999 г. N 1401 ~P991401
В целях обеспечения режима полной безопасности и секретности Центрального диспетчерского управления единой энергетической системы Казахстана Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) по согласованию с Управлением Делами Президента Республики Казахстан выведение из состава имущества (активов) закрытого акционерного общества "ХОЗУ" (далее - Общество) здания, расположенного по адресу: город Алматы, улица Богенбай батыра, 142 с адекватным уменьшением уставного капитала Общества;
2) передачу указанного здания в состав имущества открытого акционерного общества "KEGOC" с адекватным увеличением его уставного капитала.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 года № 822 P980822_ "О преобразовании Хозяйственного управления Президента и Правительства Республики Казахстан в закрытое акционерное общество "ХОЗУ" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку "ул.Богенбай батыра, 142" исключить.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)

"Шаруашылық басқармасы" және "KEGOC" акционерлік қоғамдарының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 маусым N 784. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.17. N 1401 қаулысымен. ~P991401
Қазақстанның Бірыңғай энергия жүйесін орталық диспетчерлік басқару жұмысының толық қауіпсіздігі мен құпиялығы режимін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасымен келісім бойынша "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Қоғам) мүлкінің (активтерінің) құрамынан Қоғамның жарғылық капиталын бара-бар азайту арқылы Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 142 мекен-жай бойынша орналасқан ғимаратты шығаруды;
2) көрсетілген ғимаратты оның жарғылық капиталын бара-бар ұлғайту арқылы "KEGOC" ашық акционерлік қоғамы мүлкінің құрамына беруді қамтамасыз етсін.
2. "Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің
Шаруашылық басқармасын "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік
қоғамы етіп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998
жылғы 31 тамыздағы N 822
P980822_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Бөгенбай батыр көшесі, 142" деген жол алынып тасталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Орынбекова Д.