Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Конституционного закона Республики Казахстан "О делегировании Президенту Республики Казахстан законодательных полномочий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1999 года № 818
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект
Конституционного закона Республики Казахстан "О делегировании Президенту
Республики Казахстан законодательных полномочий".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

"Заң шығару өкілеттігін Қазақстан Республикасының Президентіне беру туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 маусым N 818
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Заң шығару өкілеттігін Қазақстан Республикасының Президентіне
беру туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарылып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.