О некоторых мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными кредиторами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года № 913
В целях выработки предложений по решению проблемы задолженности государственных органов и хозяйствующих субъектов Республики Казахстан перед иностранными кредиторами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункты 1-4 утратили силу - постановлением Правительства РК от 28 декабря 1999 г. N 2005 P992005_ )
5. Увеличить лимит штатной численности Министерства юстиции Республики Казахстан на 10 единиц за счет сокращения лимита штатной численности государственных органов согласно приложению.
6. Министерству юстиции Республики Казахстан:
в недельный срок создать в структуре Министерства подразделение по рассмотрению проблем задолженности казахстанских предприятий (организаций) перед иностранными кредиторами со штатной численностью 10 единиц;
в месячный срок внести предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 1999 года № 913
Перечень
государственных органов, лимит штатной
численности которых сокращается и передается
Министерству юстиции Республики Казахстан
______________________________________________________
!Наименование государственного органа !  Сокращаемая
!                                     !  численность
______________________________________________________
Министерство государственных доходов       1
Республики Казахстан
Министерство иностранных дел               1
Республики Казахстан
Министерство здравоохранения,              1
образования и спорта Республики
Казахстан
Министерство сельского хозяйства           1
Республики Казахстан
Министерство транспорта, коммуникаций      1
и туризма Республики Казахстан
Министерство труда и социальной защиты     1
населения Республики Казахстан
Министерство финансов Республики           1
Казахстан
Министерство природных ресурсов и охраны   1
окружающей среды Республики Казахстан
Министерство энергетики, индустрии и       1
торговли Республики Казахстан
Агентство Республики Казахстан             1
по инвестициям
Всего                                      10
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)

Шетелдік кредиторлардың алдындағы берешектердiң проблемасын шешу жөнiндегі кейбiр шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 шілде N 913
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары мен шаруашылық жүргізушi субъектiлерiнiң шетелдiк кредиторлардың алдындағы берешектерi проблемасын шешу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1.
2.
3.
4.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.10.12. N 1548
қаулысымен. P991548_
ЕСКЕРТУ. 1,2,3,4-тармақтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің
1999.12.28. N 2005 қаулысымен. P992005_
5. Қосымшаға сәйкес мемлекеттiк органдардың штат санының лимитiн қысқартудың есебiнен Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi штат санының лимитi 10 адамға көбейтiлсiн.
6. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгі:
бiр апта мерзiмде Министрлiктiң құрылымында штат саны 10 адам қазақстандық кәсiпорындардың (ұйымдардың) шетелдiк кредиторлардың алдындағы берешектерi проблемаларын қарау жөнiнде бөлiмше құрсын;
бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын
қабылданған шешiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiру туралы ұсыныс енгiзсiн.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қаржы министрi О.Ә.Жандосовқа жүктелсiн.
8. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 1 шілдедегі
N 913 қаулысына қосымша
Штат санының лимиті қысқаратын және
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне
берілетін мемлекеттік органдардың
Тізбесі
Мемлекеттік органдардың атауы            Қысқаратын саны
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
кіріс министрлігі                                1
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
министрлігі                                      1
Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау, білім және спорт министрлігі             1
Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі                          1
Қазақстан Республикасының Көлік,
коммуникациялар және туризм министрлігі          1
Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі            1
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі                                      1
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау министрлігі          1
Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда министрлігі                 1
Қазақстан Республикасының Инвестициялар
жөніндегі агенттігі                              1
Барлығы:                                         10
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.