О передаче Республиканского государственного казенного предприятия "Рузаевская сельскохозяйственная опытная станция НАЦАИ Республики Казахстан" в коммунальную собственность Северо-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года № 1003
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима Северо-Казахстанской области о передаче Республиканского государственного казенного предприятия "Рузаевская сельскохозяйственная опытная станция НАЦАИ Республики Казахстан" (далее - Предприятие) в коммунальную собственность Северо-Казахстанской области.
2. Министерству науки и высшего образования Республики Казахстан обеспечить передачу Предприятия в соответствии с требованиями законодательства из республиканской собственности в коммунальную собственность Северо-Казахстанской области.
3. Акиму Северо-Казахстанской области в установленном законодательством порядке обеспечить государственную перерегистрацию Предприятия и принять иные необходимые меры по реализации настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Чунтонов С.)

"Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығының Рузаев ауыл шаруашылығы тәжiрибе станциясы" республикальқ мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын Солтүстiк Қазақстан облысының коммуналдық меншiгіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 шілде N 1003
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнің "Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығының Рузаев ауыл шаруашылығы тәжiрибе станциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын (бұдан әрi - Кәсiпорын) Солтүстiк Қазақстан облысының коммуналдық меншiгiне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгі заңдардың талаптарына сәйкес Кәсiпорынды республикалық меншiктен Солтүстiк Қазақстан облысының коммуналдық меншiгiне берудi қамтамасыз етсiн.
3. Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi заңдарда белгiленген тәртiппен Кәсiпорынды мемлекеттiк қайта ресiмдеудi қамтамасыз етсiн және осы қаулыны iске асыру жөнiнде өзге де қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі