О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1012
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения:
1) (подпункт исключен постановлением Правительства Республики
Казахстан от 30 июня 2000 года N 993
P000993_
);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 ноября
1996 года № 1455
P961455_
"Вопросы Управления Делами Президента Республики
Казахстан":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "Объединенная дирекция правительственных резеденций":
строки:
"Главная гостевая резиденция
Алматы, ул. Горная, 97
Резиденция № 1
Алматы, ул. Горная, 276
Резиденция № 2
Алматы, ул.Горная, 276
Резиденция № 3
Алматы, ул.Фурманова, 162
Резиденция № 4
Алматы, ул. Курмангазы, 44
Резиденция "Капчагай"
Алматинская область
Резиденция № 7
Алматы, ул. Горная, 276
Резиденция № 8
Дом приемов
Алматы, ул.Курмангазы, 42", исключить;
в разделе "Дом отдыха "Арман":
строки:
"Резиденция № 6
Алматы, ул.Горная, 276
"Резиденция № 9
Алматы, ул.Горная, 276
Малая резиденция
Алматы, ул. Горная, 276
Столовая № 1 в Резиденции Президента Республики Казахстан
Алматы
Ресторан "Жалын"
Алматы, ул. Ленина, 302 "А"
Дачное хозяйство", исключить;
в разделе "Дом отдыха "Алмалы" в составе:
строки:
гостиничный комплекс
Алматы, ул.Горная, 97
Дачное хозяйство", исключить:
строки:
"Автохозяйство № 1
Алматы, ул. Университетская, 29
Предприятие материально-технического обеспечения
Алматы, пр. Достык, 300
Ремонтно-строительное управление
Алматы, пр.Достык, 302
Племзавод "Панфиловский"
Алматинская область, Талгарский район
совхоз "Алатау"
Алматинская область, Каскеленский район
Карачингильское госохотхозяйство
Алмаатинская область, Енбекшиказахский район
Ателье
Алматы, ул. Митина, 6
Дирекция киновидеообслуживания
Алматы, ул. Толе би, 23 "А"
Детский оздоровительный лагерь "Тау-Куни"
Алматы, ул. Горная, 502
Ясли-сад № 1
Алматы, м-он "Казахфильм"
Ясли-сад № 212
Алматы, ул. Сейфуллина, 544
Ясли-сад № 239
Алматы, ул. Рубинштейна, 3-А
Республиканское государственное предприятие "Центр международного
сотрудничества "Iскер" Хозяйственного управления Президента и Правительства
Республики Казахстан"
Алматы, ул. Достык, 85
Республиканское государственное казенное предприятие
"Резиденция Президента Республики Казахстан"
Алматы, ул. Фурманова 205", исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 шілде N 1012
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай
өзгерістер енгізілсін:
1)
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының мәселелері
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 29 қарашадағы N 1455
P961455_
қаулысында:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
"Үкімет резиденцияларының біріккен дирекциясы" деген тарауда:
"Меймандарға арналған бас резиденция
Алматы, Горная көшесі, 97
N 1 Резиденция
Алматы, Горная көшесі, 276
N 2 Резиденция
Алматы, Горная көшесі, 276
N 3 Резиденция
Алматы, Фурманова көшесі, 162
N 4 Резиденция
Алматы, Құрманғазы көшесі, 44
N 5 Резиденция
"Қапшағай" Резиденциясы
Алматы облысы
N 7 Резиденция
Алматы, Горная көшесі, 276
N 8 Резиденция
Қабылдау үйі
Алматы, Құрманғазы көшесі, 42" деген жолдар алынып тасталсын;
"Арман" демалыс үйі деген тарауда:
"N 6 Резиденция
Алматы, Горная көшесі, 276
N 9 Резиденция
Алматы, Горная көшесі, 276
Кіші Резиденция
Алматы, Горная көшесі, 276
Қазақстан Республикасы Президентінің Резиденциясындағы N 1 асхана
Алматы
"Жалын" мейрамханасы
Алматы, Ленин көшесі, 302 "A"
Саяжай шаруашылығы" деген жолдар алынып тасталсын;
"Алмалы" демалыс үйі, оның құрамында:" деген тарауда:
"Мейманхана кешені
Алматы, Горная көшесі, 97
Саяжай шаруашылығы" деген жолдар алынып тасталсын;
"N 1 автошаруашылық
Алматы, Университет көшесі, 29
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету кәсіпорны
Алматы, Достық даңғылы, 300
Жөндеу құрылыс басқарамасы
Алматы, Достық даңғылы, 302
"Панфилов" асыл тұқымды зауыты
Алматы облысы, Талғар ауданы
"Алатау" кеңшары
Алматы облысы, Қаскелен ауданы
Қарашеңгел мемлекеттік аңшылық шаруашылығы
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы
Ателье
Алматы, Митина көшесі, 6
Кинобейне қызметін көрсету дирекциясы
Алматы, Төле би көшесі, 23 "А"
"Тау күні" балаларды сауықтыру лагері
Алматы, Горная көшесі, 502
N 1 бөбек-бақша
Алматы, "Қазақфильм" шағын ауданы
N 212 бөбек-бақша
Алматы, Сефуллин даңғылы, 544
N 239 бөбек-бақша
Алматы, Рубинштейн көшесі, 3 А
"Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметі Шаруашылық
басқармасының "Іскер" халықаралық ынтымақтастық орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны
Алматы, Достық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Президентінің Резиденциясы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Алматы, Фурманов көшесі, 205" деген жолдар алынып тасталсын.
ЕСКЕРТУ. 1-тармағының 1)-тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
2000.06.30. N 993 қаулысымен.
P000993_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.