О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1999 года № 700
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1999 года № 1042
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 4 июня 1999 года № 700
P990700_
"О введении государственного
регулирования цен на отдельные виды услуг".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Чунтонов В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 4 маусымдағы N 700 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 шілде N 1042
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне арналған бағаларды
мемлекеттік реттеуді енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 4 маусымдағы N 700
P990700_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.