О приватизации Республиканского государственного предприятия "Есеп"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 1046
В соответствии с Планом мероприятий по обеспечению эффективного управления и распоряжения активами государства, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года № 575 P980575_ , Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства финансов Республики Казахстан о приватизации Республиканского государственного предприятия "Есеп" (на праве хозяйственного ведения).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить продажу имущественного комплекса Республиканского государственного предприятия "Есеп" (на праве хозяйственного ведения).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1997 года № 1066 P971066_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Есеп";
2) подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года № 392  P990392_   "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 12, ст. 118).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Есеп" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын жекешелендіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 шілде N 1046
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 маусымдағы N  575 қаулысымен бекiтiлген Мемлекет активтерiн тиiмдi басқару мен оларға билiк жасауды қамтамасыз ету жөнiндегi 1998-1999 жылдарға арналған шаралардың жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "Есеп" республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын (шаруашылық жүргізу құқындағы) жекешелендiру туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңдарда белгiленген тәртiппен "Есеп" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (шаруашылық жүргiзу құқындағы) мүлiктiк кешенiн сатуды жүзеге асырсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Мыналардың:
1) "Есеп" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 7 шiлдедегi N  1066 қаулысының;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 сәуірдегі N  392 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 12, 118-құжат) 1-тармағындағы 2) тармақшасының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі