О создании Республиканского государственного предприятия "Енбек" Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1999 года № 1058
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года № 2335 Z952335_ "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать республиканские государственные предприятия согласно приложению 1 путем их слияния в Республиканское государственное предприятие "Енбек" исправительных учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Органом государственного управления Предприятием, а также органом, осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности, определить Комитет уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 2 - с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 10 июля 2000 года N 1046 P001046_ .
3. Определить предметом деятельности Предприятия осуществление хозяйственной деятельности в сфере производства товаров (работ, услуг), в том числе выполнение государственного заказа для обеспечения жизнедеятельности исправительных учреждений уголовно-исполнительной системы МВД Республики Казахстан с привлечением в установленном порядке к труду, осужденных к лишению свободы.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) сформировать уставный капитал Предприятия;
2) утвердить устав Предприятия и обеспечить его регистрацию.
5. Разрешить Предприятию создание дочерних государственных предприятий согласно приложению 2.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июля 1999 года № 1058
Перечень
республиканских государственных предприятий
исправительных колоний
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Предприятие исправительной
колонии п/я-1                                        г. Шымкент
Предприятие исправительной
колонии п/я-2                                        г. Тараз
Предприятие исправительной
колонии п/я-3                                        г.
Петропавловск
Предприятие исправительной
колонии п/я-4                                        г. Костанай
Предприятие исправительной
колонии п/я-5                                        г. Актобе
Предприятие исправительной                           п. Жаугашты
колонии п/я-9                                       Алматинская обл.
Предприятие исправительной
колонии п/я-11                                       г.
Семипалатинск
Предприятие исправительной
колонии п/я-15                                       г. Павлодар
Предприятие исправительной
колонии п/я-16                                       г. Уральск
Предприятие исправительной
колонии п/я-17                                    г.
Усть-Каменогорск
Предприятие исправительной
колонии п/я-18                                       г. Павлодар
Предприятие исправительной
колонии п/я-20                                       г. Атбасар
Предприятие исправительной
колонии п/я-21                                       г. Жетыгара
Предприятие исправительной                           п. Аршалы
колонии п/я-22                                   Акмолинской обл.
Предприятие исправительной
колонии п/я-23                                       г. Актау
Предприятие исправительной
колонии п/я-24                                      г. Павлодар
Предприятие исправительной
колонии п/я-26                                      г. Тараз
Предприятие исправительной                          п. Горный
колонии п/я-27                             Северо-Казахстанской обл.
Предприятие исправительной                          п. Гранитный
колонии п/я-29                             Северо-Казахстанской обл.
Предприятие исправительной
колонии п/я-30                                  г. Усть-Каменогорск
Предприятие исправительной
колонии п/я-31                                      г. Шымкент
Предприятие исправительной                          п. Кушмурун
колонии п/я-33                                    Костанайской обл.
Предприятие исправительной
колонии п/я-35                                      г. Семипалатинск
Предприятие исправительной
колонии п/я-36                                      г. Балхаш
Предприятие исправительной                    п. Северный Караган
колонии п/я-39                                Карагандинской обл.
Предприятие исправительной                           п. Долинка
колонии п/я-40                                  Карагандинской обл.
Предприятие исправительной                           п. Долинка
колонии п/я-41                                  Карагандинской обл.
Предприятие исправительной                       п. Коксун Северный
колонии п/я-43                                  Карагандинской обл.
Предприятие исправительной                        г. Каражал
колонии п/я-45                                  Карагандинской обл.
Предприятие исправительной
колонии п/я-52                                    г. Акмола
Предприятие исправительной
колонии п/я-65                                    г. Шемонаиха
Предприятие исправительной
колонии п/я-66                                    г. Атырау
Предприятие исправительной                        п. Заречный
колонии п/я-71                                  Алматинской обл.
Предприятие исправительной                        п. Карабас
колонии п/я-91                                 Карагандинской обл.
Предприятие исправительной                        ст. Тартугай
колонии п/я-92                                 Кызылординская обл.
Предприятие исправительной
колонии п/я-93                                     г. Костанай
Предприятие исправительной
колонии п/я-96                                     г. Акмола
Предприятие исправительной                         п. Заречный
колонии п/я-99                                 Алматинской обл.
Предприятие исправительной
колонии п/я-100                                   г. Кокшетау
Предприятие исправительной
колонии п/я-101                                   г. Акмола
Предприятие исправительной                        п. Заречный
колонии п/я-103                                 Алматинской обл.
Предприятие исправительной                        п. Ерменсай
колонии п/я-106                                Алматинской обл.
Предприятие исправительной
колонии п/я-108                                   г. Ленгер
Предприятие исправительной                        п. Свинчатка
колонии п/я-112                        Восточно-Казахстанской обл.
Предприятие исправительной                        п. Солнечный
колонии п/я-113                         Восточно-Казахстанской обл.
Предприятие исправительной                         п. Коши
колонии п/я-121                            Акмолинской обл.
Предприятие исправительной
колонии п/я-"Тас"                                  г. Алматы
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июля 1999 года № 1058
Перечень
дочерних государственных предприятий
Республиканского государственного
предприятия "Енбек" исправительных учреждений
уголовно-исполнительной системы
Министерства внутренних дел Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Еңбек" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 шілде N 1058
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттік кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар (1-қосымшаға сәйкес) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi түзеу мекемелерiнiң "Еңбек" республикалық мемлекеттік кәсiпорнына (бұдан әрi - Кәсiпорын) бiрiктіру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнің Қылмыстық-атқару жүйесінің комитеті Кәсiпорынды мемлекеттiк басқару органы, сондай-ақ оған қатысты мемлекеттiк меншiк құқығы субъектісiнiң функцияларын жүзеге асыратын орган болып белгiленсiн.<*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.07.10. N 1046  қаулысымен .
3. Кәсiпорын қызметiнiң нысанасы белгіленген тәртiппен бас бостандығынан айыруға сотталғандарды еңбекке тарту арқылы Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің қылмыстық-атқару жүйесi түзеу мекемелерiнiң тыныс-тіршiлiгiн қамтамасыз ету үшiн тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) өндiру оның iшiнде мемлекеттiк тапсырысты орындау саласында шаруашылық қызметтi жүзеге асыру болып белгіленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі заңдарда белгiленген тәртiппен:
1) Кәсiпорынның жарғылық капиталын қалыптастырсын;
2) Кәсiпорынның жарғысын бекiтсiн және оны тiркеудi қамтамасыз етсiн.
5. Кәсiпорынға еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындар (2-қосымшаға сәйкес) құруға рұқсат етiлсiн.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 24 шілдедегі
N 1058 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің түзеу колониялары республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының
Тізбесі
П/ж-1 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Шымкент қаласы
П/ж-2 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Тараз қаласы
П/ж-3 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Петропавл қаласы
П/ж-4 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Қостанай қаласы
П/ж-5 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Ақтөбе қаласы
П/ж-9 түзеу колониясының          Алматы облысының
кәсіпорны                         Жауғашты поселкесі
П/ж-11 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Семей қаласы
П/ж-15 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Павлодар қаласы
П/ж-16 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Орал қаласы
П/ж-17 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Өскемен қаласы
П/ж-18 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Павлодар қаласы
П/ж-20 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Атбасар қаласы
П/ж-21 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Жетіғара қаласы
П/ж-22 түзеу колониясының         Ақмола облысының
кәсіпорны                         Аршалы поселкесі
П/ж-23 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Ақтау қаласы
П/ж-24 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Павлодар қаласы
П/ж-26 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Тараз қаласы
П/ж-27 түзеу колониясының         Солтүстік Қазақстан
кәсіпорны                         облысының
Горный поселкесі
П/ж-29 түзеу колониясының         Солтүстік Қазақстан
кәсіпорны                         облысының
Гранитный поселкесі
П/ж-30 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Өскемен қаласы
П/ж-31 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Шымкент қаласы
П/ж-33 түзеу колониясының         Қостанай облысының
кәсіпорны                         Құсмұрын поселкесі
П/ж-35 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Семей қаласы
П/ж-36 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Балқаш қаласы
П/ж-39 түзеу колониясының         Қарағанды облысының
кәсіпорны                         Солтүстік Қараған
поселкесі
П/ж-40 түзеу колониясының         Қарағанды облысының
кәсіпорны                         Долинка поселкесі
П/ж-41 түзеу колониясының         Қарағанды облысының
кәсіпорны                         Долинка поселкесі
П/ж-43 түзеу колониясының         Қарағанды облысының
кәсіпорны                         Солтүстік Көксу
поселкесі
П/ж-45 түзеу колониясының         Қарағанды облысының
кәсіпорны                         Қаражал қаласы
П/ж-52 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Ақмола қаласы
П/ж-65 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Шемонаиха қаласы
П/ж-66 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Атырау қаласы
П/ж-71 түзеу колониясының         Алматы облысының
кәсіпорны                         Заречный поселкесі
П/ж-91 түзеу колониясының         Қарағанды облысының
кәсіпорны                         Қарабас поселкесі
П/ж-92 түзеу колониясының         Қызылорда облысының
кәсіпорны                         Тартоғай станциясы
П/ж-93 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Қостанай қаласы
П/ж-96 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Ақмола қаласы
П/ж-99 түзеу колониясының         Алматы облысының
кәсіпорны                         Заречный поселкесі
П/ж-100 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Көкшетау қаласы
П/ж-101 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Ақмола қаласы
П/ж-103 түзеу колониясының        Алматы облысының
кәсіпорны                         Заречный поселкесі
П/ж-106 түзеу колониясының        Алматы облысының
кәсіпорны                         Ерменсай поселкесі
П/ж-108 түзеу колониясының
кәсіпорны                         Ленгер қаласы
П/ж-112 түзеу колониясының        Шығыс Қазақстан
кәсіпорны                         облысының
Свинчатка поселкесі
П/ж-113 түзеу колониясының        Шығыс Қазақстан
кәсіпорны                         облысының
Солнечный поселкесі
П/ж-121 түзеу колониясының        Ақмола облысының
кәсіпорны                         Қосшы поселкесі
П/ж-"Тас" түзеу колониясының
кәсіпорны                         Алматы қаласы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
1999 жылғы 24 шiлдедегi
N 1058 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi түзеу мекемелерiнiң "Еңбек" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындарының
Тізбесі

1. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Алматы" РГП "Енбек"
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан                            г. Алматы
2. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Актобе" РГП "Енбек"
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан                            г. Актобе
3. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Кокшетау" РГП "Енбек"
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан                            г. Кокшетау
4. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Атырау" РГП "Енбек"
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан                            г. Атырау
5. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Оскемен" РГП "Енбек"
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан                      г. Усть-Каменогорск
6. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Тараз" РГП "Енбек"
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан                            г. Тараз
7. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Орал" РГП "Енбек"                            г. Уральск
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
8. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Караганда" РГП "Енбек"                       г. Караганда
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
9. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Кызылорда" РГП "Енбек"                       г. Кызылорда
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
10. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Костанай" РГП "Енбек"                         г. Костанай
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
11. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Актау" РГП "Енбек"                            г. Актау
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
12. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Павлодар" РГП "Енбек"                         г. Павлодар
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
13. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Кызылжар" РГП "Енбек"                      г.Петропавловск
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
14. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Шымкент" РГП "Енбек"                          г. Шымкент
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
15. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Тас" РГП "Енбек"                              г. Алматы
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан

1. Қазақстан Республикасы Ішкіісминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Алматы" еншiлес мемлекеттiк
кәсіпорны                                  Алматы қаласы
2. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Ақтөбе" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                  Ақтөбе қаласы
3. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Көкшетау" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                  Көкшетау қаласы
4. Қазақстан Республикасы Ішкіісминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-нық
"Еңбек-Атырау" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                  Атырау қаласы
5. Қазақстан Республикасы Ішкіісминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек Өскемен" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                  Өскемен қаласы
6. Қазақстан Республикасы Iшкіісминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Тараз" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                  Тараз қаласы
7. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Орал" еншiлес мемлекеттiк
кәсіпорны                                  Орал қаласы
8. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Қарағанды" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                  Қарағанды қаласы
9. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Қызылорда" еншiлес мемлекеттiк      Қызылорда қаласы
кәсіпорны
10. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Қостанай" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                 Қостанай қаласы
11. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Ақтау" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                 Ақтау қаласы
12. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Павлодар" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                 Павлодар қаласы
13. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Қызылжар" еншiлес мемлекеттiк
кәсіпорны                                 Петропавловск
қаласы
14. Қазақстан Республикасы Iшкіісминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Шымкент" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                 Шымкент қаласы
15. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Тас" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                 Алматы қаласы

16. Дочернее государственное предприятие             п. Заречный
"Енбек-Алмаз" РГП "Енбек"                   Алматинской области
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
17. Дочернее государственное предприятие             Г. Тараз
"Енбек-Гранит" РГП "Енбек"
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
18. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Косшы" РГП "Енбек"                            п. Кощи
уголовно-исполнительной системы               Акмолинской обл.
МВД Республики Казахстан
19. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Ерменсай" РГП "Енбек"                        г. Алматы
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
20. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Семей" РГП "Енбек"                      г.Семипалатинск
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан
21. Дочернее государственное предприятие
"Енбек-Акмола" РГП "Енбек"                          г. Астана
уголовно-исполнительной системы
МВД Республики Казахстан

16. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң    Алматы облысының
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның    Заречный поселкесі
"Еңбек-Алмас" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны
17. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Гранит" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                  Тараз қаласы
18. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң   Ақмола облысының
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның     Қосшы поселкесі
"Еңбек-Қосшы" еншiлес мемлекеттiк
кәсіпорны
19. Қазақстан Республикасы Ішкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Ерменсай" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                   Алматы қаласы
20. Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Семей" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                   Семей қаласы
21. Қазақстан Республикасы Ішкiiсминiнiң
қылмыстық-атқару жүйесi "Еңбек" РМК-ның
"Еңбек-Ақмола" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорны                                   Астана қаласы