Об утверждении лимитов штатной численности Комитета казначейства и Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и их территориальных подразделений
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 1999 года N 1071. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 ~P991433
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимиты штатной численности:
Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в
количестве 186 единиц, его территориальных подразделений - 4857 единиц;
Комитета государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан в количестве 119 единиц, его территориальных
подразделений - 845 единиц.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Чунтонов В.)

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті мен Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің және олардың аумақтық бөлімшелерінің штат саны лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 шілде N 1071. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен. ~P991433
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың штат санының лимиттері:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық
комитетінікі 186 бірлік, оның аумақтық бөлімшелерінікі - 4857 бірлік санында;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитетінікі 119 бірлік, оның аумақтық
бөлімшелерінікі 845 бірлік санында бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.