О выделении средств на проведение дноуглубительных работ по восстановлению Урало-Каспийского судоходного канала
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 1999 года N 1072. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 августа 1999 г. N 1095 ~P991095
В целях реализации пункта 13 Плана мероприятий по укреплению социально- экономического положения Атырауской области, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1999 года N 299 P990299_ , Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан для финансирования мероприятий на проведение дноуглубительных работ по восстановлению Урало- Каспийского судоходного канала и устья реки Кигач 80 (восемьдесят) млн. тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды.
2. Акиму Атырауской области совместно с Министерством транспорта,
коммуникаций и туризма Республики Казахстан обеспечить выполнение
необходимых мероприятий по проведению дноуглубительных работ.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Чунтонов В.)

Орал-Каспий кеме қатынасы арнасын қалпына келтіру жөніндегі табандық тереңдету жұмыстарын жүргізуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 шілде N 1072. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.03. N 1095 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.08.03. N 1095
қаулысымен. P991095_
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 наурыздағы N 299 P990299_ қаулысымен бекiтiлген Атырау облысының әлеуметтік-экономикалық жағдайын нығайту жөнiндегi шаралар жоспарының 13-тармағын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Орал- Каспий кеме қатынасы арнасын және Қиғаш өзенiнiң сағасын қалпына келтiру жөнiндегi табандық тереңдету жұмыстарын жүргiзу шараларын қаржыландыру үшiн Қазақстан Республикасының Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгіне 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттiрмейтiн мұқтаждарға көздеген қаражат есебiнен 80 (сексен) млн.теңге бөлсiн.
2. Атырау облысының әкiмi Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгiмен бiрлесiп табандық тереңдету жұмыстарын жүргізу жөнiндегi шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнетiн қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі