О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года № 996
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 1999 года № 1096
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года № 996 P990996_ "О мерах по защите растений" следующие дополнения:
1) в преамбуле:
после слов "саранчовых вредителей" дополнить словами "серой зерновой совки, а также болезней";
после слов "со стадными формами саранчовых" дополнить словами "серой зерновой совки, а также болезней";
2) в пункте 1 после слов "связанных с борьбой со стадными формами саранчи" дополнить словами "серой зерновой совкой и болезнями зерновых";
3) в пункте 2:
в абзаце втором после слов "приобретение инсектицидов" дополнить словами "и фунгицидов";
после слов "распространения саранчовых вредителей" дополнить словами "серой зерновой совки и болезней";
в абзаце третьем после слов "площадей, пораженных саранчой" дополнить словами "и другими вредителями и болезнями зерновых культур".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 шілдедегі N 996 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 3 тамыз N 1096
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Өсімдіктерді қорғау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 шілдедегі N 996 P990996_ қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) кіріспеде:
"шегіртке зиянкестерінің" деген сөздерден кейін "дән сұр көбелегінің, сондай-ақ аурулардың" деген сөздермен толықтырылсын;
"шегіртке зиянкестерінің үйірлі нысандарымен" деген сөздерден кейін "дән сұр көбелегімен және аурулармен" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 1-тармақта "шегірткенің үйірлі нысандарымен" деген сөздерден
кейін "дән сұр көбелегімен және дәнді дақылдардың ауруларымен" деген
сөздермен толықтырылсын;
3) 2-тармақта:
екінші абзацта "инсектицидтер" деген сөзден кейін "және
фунгицидтер" деген сөздермен толықтырылсын:
"шегіртке зиянкестерінің" деген сөздерден кейін "дән сұр
көбелегінің және аурулардың" деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацта "шегіртке" деген сөздерден кейін "басқа зиянкестер
мен дәнді дақылдардың аурулары" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.