О мерах по совершенствованию проведения государственного технического осмотра транспортных средств в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1999 года N 1206
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 1996 года Z960029_ "О безопасности дорожного движения" и совершенствования проведения государственного технического осмотра транспортных средств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить Министерство внутренних дел Республики Казахстан уполномоченным органом по установлению порядка и сроков проведения государственного технического осмотра автотранспортных средств.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан по согласованию с Министерством транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан в установленном порядке утвердить Порядок проведения государственного технического осмотра автотранспортных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасында көлік құралдарына мемлекеттік техникалық байқау жүргізуді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 тамыз N 1206
"Жол қозғалысының қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шілдедегі Z960029_ Заңын іске асыру және көлік құралдарына мемлекеттік техникалық байқау жүргізуді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі автокөлік құралдарына мемлекеттік техникалық байқау жүргізудің тәртібі мен мерзімдерін белгілеу жөніндегі уәкілеттік берілген орган болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қазақстан
Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігімен келісім
бойынша белгіленген тәртіппен Автокөлік құралдарына мемлекеттік техникалық
байқау жүргізудің тәртібін бекітсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.