О Правительственной Комиссии Республики Казахстан по делимитации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года № 1283
Во исполнение плана мероприятий по реализации Стратегии национальной безопасности на 1998-2000 годы, в целях делимитации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан, Правительством Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Правительственную Комиссию Республики Казахстан по делимитации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан (далее - Комиссия) в составе согласно приложению.
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан по запросу Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном порядке:
направлять своих представителей для работы в составе Комиссии с выплатой командировочных расходов, осуществляемых в пределах Республики Казахстан;
предоставлять справочные материалы, оказывать содействие в организации работы с правительственными делегациями сопредельных государств, проведения полевого обследования административно-территориальной границы (представление членам Правительственной Комиссии, а также персоналу, выполняющему работы по делимитации государственной границы, жилых и рабочих помещений с проводной междугородней связью; обеспечение на период работы автотранспортом и другой необходимой техникой, запасными частями, горюче-смазочными материалами; медицинское обслуживание, проведение санитарно-гигиенических и противоэпидемических мероприятий).
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан формировать по необходимости из состава Комиссии соответствующие делегации по делимитации государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан (далее Делегации).
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) привлекать в установленном законодательством порядке к работе по делимитации государственной границы по согласованию с центральными и местными исполнительными органами Республики Казахстан необходимое количество специалистов и экспертов;
2) (исключен);
3) принимать решения о выделении членам Комиссии, специалистам и экспертам средства в иностранной валюте на командировочные расходы за границей по соответствующей бюджетной программе;

Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасын Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрікменстанмен және Өзбекстан Республикасымен делимитациялау жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметтік комиссиясы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қыркүйектегі N 1283 қаулысы
Ұлттық қауiпсiздiк стратегиясын iске асыру жөнiндегi 1998-2000 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын орындау, Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасын Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен делимитациялау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасын Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен делимитациялау жөнiндегi Қазақстан Республикасы Yкiметтiк комиссиясының (бұдан әрi - Комиссия) құрамы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң сұрау салуы бойынша белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының шегiнде жүзеге асырылатын iссапар шығындарын төлей отырып, Комиссия құрамында жұмыс iстеу үшiн өз өкiлдерiн жiберетiн болсын;
анықтамалық материалдарды берсiн, әкiмшiлiк-аумақтық шекараларда далалық зерттеу жүргiзуде шектес мемлекеттердiң үкiметтiк делегациялармен жұмысты ұйымдастыруға (Yкiметтiк Комиссия мүшелерiне, сондай-ақ мемлекеттiк шекараны делимитациялау жөнiндегi жұмысты орындайтын қызметкерлерге желiлiк қалааралық байланысы бар тұрғын және жұмыс үй-жайларын беру; жұмыс жүргiзiлетiн кезеңде автокөлiкпен және басқа да қажеттi техникамен, қосалқы бөлшектермен, жанар-жағар материалдарымен қамтамасыз ету; медициналық қызмет көрсету, санитарлық-гигиеналық және жұқпалы ауруларға қарсы iс-шараларды жүргiзу) көмек көрсетсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасын Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен делимитациялау жөнiндегi тиiстi делегацияны (бұдан әрi - Делегация) қажеттiлiгiне қарай Комиссия құрамынан жасақтасын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі:
1) заңда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының орталық және жергілiктi атқарушы органдарымен келiсе отырып, мемлекеттiк шекараны делимитациялау жөніндегі жұмысқа мамандар мен сарапшылардың қажетті санын тартсын;
2) <*>
3) Комиссия мүшелерiне, мамандарға және сарапшыларға тиiстi бюджеттік бағдарлама бойынша шетелдегi іссапар шығыстарына шетелдiк валютада қаражат бөлу туралы шешiмдер қабылдасын; <*>

4) при необходимости, в оперативном порядке вносить соответствующие изменения в состав Комиссии.
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления Правительства РК от 24 февраля 2000 г. N 289 P000289_ . Внесены изменения - от 2 июня 2003 г. N 509 ; с дополнениями - от 1 июля 2004 года N 726 .
5. Министерству финансов Республики Казахстан:
предусматривать при формировании проекта республиканского бюджета на 2000 год и последующие годы средства на делимитацию Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан.
Сноска. Пункт 5 - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2000 года N 856 P000856_ .
6. Возложить на Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - Агентство) обязанности по организации геодезических, гидрографических и топографических работ, подготовке и изданию картматериалов, других документов по результатам делимитации государственной границы.
Весь комплекс работ по делимитации государственной границы выполнять по планам и техническим требованиям, утвержденным Комиссией (Делегацией).
Сноска. Пункт 6 - в редакции постановления Правительства РК от 24 февраля 2000 г. N 289 P000289_ .
7. Министерству иностранных дел, Министерству внутренних дел, Агентству таможенного контроля Республики Казахстан и акимам соответствующих городов и областей при проведении переговоров, консультаций и встреч в городах Астане, Алматы и других населенных пунктах на территории Республики Казахстан обеспечить условия для работы делегаций Кыргызской Республики, Российской Федерации, Туркменистана и Республики Узбекистан, включая предоставление жилых и рабочих помещений, автотранспорта, организацию протокольных мероприятий и медицинское обслуживание, личную безопасность членов правительственных делегаций и их рабочих групп, а также неприкосновенность имущества и документации, в том числе при пересечении таможенной границы.
Оказывать содействие по осуществлению их регистрации и беспрепятственному передвижению при ведении переговоров и производстве работ по делимитации границы на территории Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 7 - в редакции постановления Правительства РК от 24 февраля 2000 г. N 289 P000289_ ; с изменениями - от 1 июля 2004 года N 726 .
7-1. (Пункт 7-1 исключен - постановлением Правительства Республшики Казахстан от 17 июля 2002 г. N 791 P020791_ ).

4) қажет болған кезде жедел тәртiппен Комиссия құрамына тиiстi өзгерiстер енгізсін. <*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.02.24. N 289   қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. 2-тармақша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.06.02. N 509   қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. 3,4-тармақшалармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.07.01. N 726   қаулысымен .
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
2000 жылға және одан кейiнгi жылдарға арналған республикалық бюджеттiң жобасын жасаған кезiнде Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасын Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен делимитациялауға қаражат қарастырсын;
ЕСКЕРТУ. 5-тармақтың 3 абзацының күші жойылды - ҚР Үкіметінің
2000.06.06. N 856   қаулысымен .
6. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігіне (бұдан әрі - Агенттік) геодезиялық, гидрографиялық және топографиялық жұмыстарды ұйымдастыру мен карта материалдарын, мемлекеттік шекараны делимитациялаудың қорытындылары жөніндегі басқа да құжаттарды әзірлеу мен басып шығару жөніндегі міндеттер жүктелсін.
Мемлекеттік шекараны делимитациялау жөніндегі жұмыстардың барлық кешені Комиссия (Делегация) бекіткен жоспарлар мен техникалық талаптар бойынша орындалсын.
ЕСКЕРТУ. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.02.24. N 289   қаулысымен.
7. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Кедендік бақылау агенттігі және тиісті қалалар мен облыстардың әкімдері Астана, Алматы қалаларында және Қазақстан Республикасының аумағында басқа да елді мекендерде келіссөздер, консультациялар мен кездесулер өткізу кезінде тұратын және жұмыс істейтін үй-жайлар, автокөлік беруді, протоколдық іс-шараларды ұйымдастыруды және дәрігерлік қызмет көрсетуді, үкіметтік делегациялар мен олардың жұмыс топтары мүшелерінің жеке басылық қауіпсіздігін, сондай-ақ мүлік пен құжатқа, оның ішінде кедендік шекарадан өткен кезде қол сұғылмаушылықты қоса алғанда, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы, Түрікменстан және Өзбекстан Республикасы делегацияларының жұмыс істеуі үшін жағдай жасауды қамтамасыз етсін. <*>
Келіссөздерді жүргізу мен Қазақстан Республикасының аумағында шекараны делимитациялау жөніндегі жұмыстарды жасау кезінде олардың тіркелулерін жүзеге асыру мен кедергісіз жүріп-тұрулары жөнінен жәрдем көрсетілсін.
ЕСКЕРТУ. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.02.24. N 289   қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.07.01. N 726   қаулысымен
7-1. <*>
ЕСКЕРТУ. Жаңа 7-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.02.24. N 289   қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 7-1-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.07.17.
N 791   қаулысымен.

8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 сентября 1999 года N 1283
Сноска. Приложение - в редакции постановления Правительства РК от 17 июля 2002 г. N 791 P020791_ . Новая редакция - от 2 июня 2003 г. N 509 ; с изменениями - от 1 июля 2004 года N 726 .
Состав Правительственной комиссии Республики Казахстан по делимитации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан
Ахметов                    - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Даниал Кенжетаевич           председатель
Сунтаев                    - заместитель Председателя Агентства
Тлеген Иматович              таможенного контроля Республики
Казахстан
Селиханов                  - заместитель акима
Дюсумбай Магзумович          Восточно-Казахстанской области
Байгужин                   - заместитель акима Атырауской области
Марат Имашевич
Тулеубаев                  - заместитель акима Костанайской области
Темиржан Тулеубаевич
Пистаев                    - начальник Департамента миграционной
Марат Курманалыевич          полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Наримбетов                 - заместитель начальника управления
Ербол Кабдулхамитович        Департамента организации таможенного
контроля Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан
Сырымбет                   - атташе отдела государственных границ
Жангельды Женисулы           Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Жумагулов                  - атташе отдела государственных границ
Талгат Куантканович          Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Уринбасаров                - председатель Атырауского областного
Тулеп Киялбаевич             комитета по управлению земельными
ресурсами
Абусеитов                   - первый вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович               Республики Казахстан, заместитель
председателя
Атанов                      - Посол по особым поручениям
Мурат Марданович              Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Оспанов                     - Председатель Агентства Республики
Бахыт Сагындыкович            Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Отто                        - первый вице-министр внутренних дел
Иван Иванович                 Республики Казахстан
Тасбулатов                  - заместитель Министра обороны
Абай Болюкбаевич              Республики Казахстан
Жампеисов                   - заместитель Председателя Агентства
Амангельды Суимбаевич         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Раймбеков                   - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович            Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Беркалиев                   - первый заместитель директора
Хусаин Имангалиевич           Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Турарбеков                  - советник Министра иностранных дел
Бигалий Шарипкалиевич         Республики Казахстан
Аманжолова                  - директор Международно-правового
Зульфия Алтаевна              департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Сулейменов                  - первый заместитель акима Северо-
Серик Ирмашевич               Казахстанской области
Картов                      - заместитель акима Актюбинской области
Альбек Намимович
Есенгалиев                  - заместитель акима Западно-
Абат Кадимович                Казахстанской области
Нургалиев                   - заместитель акима Павлодарской
Жакай Жубаевич                области
Жекеев                      - председатель Актюбинского областного
Малик Наурызгалиевич          комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Соловьев                    - председатель Восточно-Казахстанского
Владимир Васильевич           областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Мордасов                    - председатель Западно-Казахстанского
Николай Павлович              областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Дихаев                      - председатель Костанайского областного
Мереке Касымович              комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Бейсембаев                  - председатель Павлодарского областного
Нуратай Темирбулатович        комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Кунанбаев                   - председатель Северо-Казахстанского
Сапарбек Кунанбаевич          областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Кульмагамбетов              - начальник управления государственных
Кайрат Амангельдиевич         границ и международно-правовых
проблем Международно-правового
департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Карабалаев                  - начальник топографической службы
Нурлыхан Жамалович            Департамента оперативного
планирования Министерства обороны
Республики Казахстан
Айнакулов                   - начальник управления геодезии и
Амангельды                    картографии Агентства Республики
Базаралиевич                  Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Сагындык                    - начальник отдела геодезии и
Марал Жанабылкызы             геоинформационных систем Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Аманов                      - директор Республиканского
Батыр Аманович                государственного казенного
предприятия "Казгеокарт" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Жолдыбаев                   - директор Республиканского
Кадыржан Жумабаевич           государственного казенного
предприятия "Национальный картографо-
геодезический фонд" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Аким                        - советник отдела формирования
Азат Абдрахманович            документов на государственном языке
Аппарата Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Сейтимбетова                - советник отдела государственных
Сауле Мырзахановна            границ управления государственных
границ и международно-правовых
проблем Международно-правового
департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Абинаев                     - третий секретарь отдела
Шынгыс Исмагулович            государственных границ управления
государственных границ и
международно-правовых проблем
Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Кириллов                    - начальник службы делимитации и
Сергей Владимирович           демаркации государственных границ
Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Калижанов                   - начальник отдела контроля и
Ержанат Кенесбекович          инспектирования инспекторского
управления главного управления
инспекции и пограничного
сотрудничества Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Балгабаев                   - консультант группы консультантов
Рысдаулет                     главного управления инспекции и
Джайлаубекович                пограничного сотрудничества
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Мутаиров                    - директор Республиканского
Амангали Шарипович            государственного казенного
предприятия "Востокгеодезия"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Жулаев                      - директор Республиканского
Булекбай Жаулыулы             государственного казенного
предприятия "Запгеодезия" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Уахитов                     - директор Республиканского
Болатхан Зектаевич            государственного казенного
предприятия "Севгеодезия" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Пащенко                     - начальник технического отдела
Андрей Викторович             Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Ахмадиев                    - начальник планово-экономического
Бауржан                       отдела Республиканского
Баймухамбетович               государственного казенного
предприятия "Казгеокарт" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Бородин                     - геодезист первой категории
Игорь Александрович           Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Жунусов                     - инженер-картограф второй категории
Алмас Ануарович               Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами

8. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1999 жылғы 1 қыркүйектегi
N 1283 қаулысына
қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2002.07.17.
N 791   қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.06.02. N 509   қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.07.01. N 726   қаулысымен .
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасын Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түркiменстанмен және Өзбекстан Республикасымен делимитациялау жөнiндегi Қазақстан Республикасының Үкiметтiк комиссиясының құрамы
Ахметов                   - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы          Премьер-Министрi, төраға
Әбусейiтов                - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы              iстер бiрiншi вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Атанов                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Мұрат Марданұлы             министрлiгiнiң Ерекше тапсырмалар
жөнiндегi елшiсi
Оспанов                   - Қазақстан Республикасы Жер
Бақыт Сағындықұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Отто                      - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович               бiрiншi вице-министрi
Тасболатов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Абай Бөлекбайұлы            министрiнiң орынбасары
Жанпейiсов                - Қазақстан Республикасының Жер
Амангелдi Сүйiнбайұлы       ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Райымбеков                - Қазақстан Республикасының Жер
Каналбек Өтжанұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Берқалиев                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Құсайын Иманғалиұлы         қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметi
директорының бiрiншi орынбасары
(келісiм бойынша)
Tұpapбеков                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Биғали Шәрiпқалиұлы         министрiнiң кеңесшiсi
Аманжолова                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Зүлфия Алтайқызы            министрлiгiнiң Халықаралық құқық
департаментiнiң директоры
Сүлейменов                - Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Серiк Ермашұлы              бiрiншi орынбасары
Қартов                    - Ақтөбе облысы әкiмiнiң орынбасары
Әлiбек Нәмимұлы
Есенғалиев                - Батыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Абат Қадымұлы               орынбасары
Нұрғалиев                 - Павлодар облысы әкiмiнiң орынбасары
Жақай Жұбайұлы
Жекеев                    - Қазақстан Республикасының Жер
Мәлiк Наурызғалиұлы         ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Ақтөбе облыстық комитетiнiң төрағасы
Соловьев                  - Қазақстан Республикасының Жер
Владимир Васильевич         ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Шығыс Қазақстан облыстық комитетiнiң
төрағасы
Мордасов                  - Қазақстан Республикасының Жер
Николай Павлович            ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Батыс Қазақстан облыстық комитетiнiң
төрағасы
Дихаев                    - Қазақстан Республикасының Жер
Мереке Қасымұлы             ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Қостанай облыстық комитетiнiң төрағасы
Бейсембаев                - Қазақстан Республикасының Жер
Нұратай Темiрболатұлы       ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Павлодар облыстық комитетiнiң төрағасы
Құнанбаев                 - Қазақстан Республикасының Жер
Сапарбек Құнанбайұлы        ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Солтүстiк Қазақстан облыстық комитетінiң
төрағасы
Құлмағамбетов             - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Қайрат Амангелдiұлы         министрлiгiнің Халықаралық құқық
департаментi Мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық проблемалары
басқармасының бастығы
Қарабалаев                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Нұрлыхан Жамалұлы           министрлігiнiң Жедел жоспарлау
департаментi топографиялық қызметiнiң
бастығы
Айнақұлов                 - Қазақстан Республикасының Жер
Амангелдi Базаралыұлы       ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
геодезия және картография басқармасының
бастығы
Сағындық                  - Қазақстан Республикасының Жер
Марал Жанәбiлқызы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
геодезия және геоақпараттық жүйелер
бөлiмiнiң бастығы
Есжанов                   - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Арман Есiмғалиұлы           бақылау агенттiгi Кедендiк бақылауды
ұйымдастыру департаментiнiң бөлiм
бастығы
Аманов                    - Қазақстан Республикасының Жер
Батыр Аманұлы               ресурстарын басару жөнiндегi агенттiгi
"Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Жолдыбаев                 - Қазақстан Республикасының Жер
Қадыржан Жұмабайұлы         ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Ұлттық картографиялық геодезиялық
қор" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорнының директоры
Әкiм                      - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Азат Әбдiрахманұлы          iстер министрлiгi аппаратының
құжаттарды мемлекеттiк тілде
қалыптастыру бөлiмiнiң кеңесшiсi
Сейтiмбетова              - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Сәуле Мырзаханқызы          iстер министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң Мемлекеттiк шекара
және халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара бөлiмiнiң
кеңесшiсi
Әбiнаев                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Шыңғыс Ысмағұлұлы           iстер министрлiгi Халықаралық құқық
департаментi Мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара
бөлiмiнiң үшiншi хатшысы
Кириллов                  - Қазақстан Республикасы Жер
Сергей Владимирович         ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгiнiң "Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
мемлекеттік шекараны делимитациялау
және демаркациялау қызметiнiң бастығы
Қалижанов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ержанат Кеңесбекұлы         қауiпсiздiк комитетiнiң Шекара қызметi
Инспекция және шекаралық
ынтымақтастық бас басқармасының
Инспекторлық басқармасы бақылау
және инспекциялау бөлiмiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)
Балғабаев                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Рысдәулет Жайлаубекұлы      қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметiнiң
Инспекция және шекаралық
ынтымақтастық бас басқармасы
Кеңесшiлер тобының консультанты
(келiсiм бойынша)
Мұтайыров                 - Қазақстан Республикасының Жер
Аманғали Шәрiпұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Шығысгеодезия" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Жолаев                    - Қазақстан Республикасының Жер
Бөлекбай Жаулыұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Батысгеодезия" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Уахитов                   - Қазақстан Республикасының Жер
Болатхан Зектайұлы          ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Солтүстiкгеодезия" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Пащенко                   - Қазақстан Республикасы Жер
Андрей Викторович           ресурстарын басқару жөнiндегi
агентгiгiнiң "Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
техникалық бөлiмiнiң бастығы
Ахмадиев                  - Қазақстан Республикасы Жер
Бауыржан Баймұхамбетұлы     ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгiнiң "Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
жоспарлау экономикалық бөлiмiнiң бастығы
Бородин                   - Қазақстан Республикасының Жер
Игорь Александрович         ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
бiрiншi санаттағы геодезисi
Жүнicов                   - Қазақстан Республикасының Жер
Алмас Әнуарұлы              ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
екiншi санаттағы инженер-картографы
Сүнтаев                   - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Тiлеген Иматұлы             бақылау агенттігі төрағасының орынбасары
Селiханов                 - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Дүйсембай Мағзұмұлы         орынбасары
Байғожин                  - Атырау облысы әкiмiнiң орынбасары
Марат Имашұлы
Төлеубаев                 - Қостанай облысы әкiмiнiң орынбасары
Темiржан Төлеубайұлы
Пiстаев                   - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Марат Құрманәлiұлы          министрлiгі Көшi-қон полициясы
департаментiнiң бастығы
Нарымбетов                - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Ербол Қабдолхамитұлы        бақылау агенттігі Кедендiк бақылауды
ұйымдастыру департаментінiң басқарма
бастығының орынбасары
Сырымбет                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Жангелдi Жеңiсұлы           министрлігінiң Халықаралық құқық
департаментi мемлекеттiк шекара
бөлiмiнiң атташесi
Жұмағұлов                 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Талғат Қуантқанұлы          министрлiгінiң Халықаралық құқық
департаментi мемлекеттiк шекара
бөлiмiнiң атташесi
Орынбасаров               - Қазақстан Республикасының Жер
Төлеп Қиялбайұлы            ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігі
Атырау облыстық комитетiнiң
төрағасы