Отдельные вопросы торжественной встречи третьего тысячелетия в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 1999 года N 1383
В целях торжественной встречи третьего тысячелетия в столице Республики Казахстан - городе Астане Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить совместный проект "Миллениум - Пати - Астана" (далее - Проект) акимата города Астаны и общественного фонда "Миллениум - Казахстан", посвященный торжественной встрече третьего тысячелетия в столице Республики Казахстан.
2. Акиму города Астаны обеспечить центральные исполнительные органы Республики Казахстан, акимов областей и города Алматы материалами Проекта.
3. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан, акимам областей и города Алматы оказать организационную помощь акимату города Астаны по реализации Проекта.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, акиму города Астаны при участии фонда "Миллениум - Казахстан" обеспечить проведение массовых праздничных мероприятий по торжественной встрече третьего тысячелетия в городе Астане.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасында үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алудың жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 қыркүйек N 1383
Қазақстан Республикасының елордасы Астана қаласында үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Астана қаласының әкімі мен "Миллениум-Қазақстан" қоғамдық қорының Қазақстан Республикасының астанасында үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға арналған "Миллениум-Пати-Астана" бірлескен жобасы (бұдан әрі - Жоба) мақұлдансын.
2. Астана қаласының әкімі Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарын, облыстардың және Алматы қаласының әкімдерін Жобаның материалдарымен қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, облыстардың
және Алматы қалаларының әкімдері Астана қаласының әкімшілігіне Жобаны іске
асыру жөнінде ұйымдастырушылық көмек көрсетсін.
4. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Астана қаласының
әкімі "Миллениум-Қазақстан" қорын қатыстыра отырып Астана қаласында үшінші
мыңжылдықты қарсы алу мақсатында салтанатты кездесу бойынша бұқаралық
мерекелік іс-шараларды жүргізуді қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.