О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 772
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года N 1421. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 декабря 2000 г. N 1963 ~Z001963
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 772 P990772_ "Об утверждении Программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 1999-2001 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 27, ст. 261) следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В целях реализации Законов Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" и от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" Правительство Республики Казахстан постановляет:";
в приложении 1 к Программе государственных инвестиций Республики
Казахстан на 1999-2001 годы, утвержденной указанным постановлением:
в отраслевом секторе "Водное хозяйство":
в строке, порядковый номер 4, в графе 4 цифры "2002" заменить цифрами
"1999", в графе 6 цифры "1,47" заменить цифрами "0,74", в графе 8 цифры
"0,11, 13,00" заменить цифрами "0,08, 9,00", в графах 9, 10 и 11 цифры
"0,18", "0,20" и "0,32" исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 19, следующего содержания:
---------------------------------------------------------------------------
1 !                    2                            !         3
---------------------------------------------------------------------------
"19!Строительство водозаборных                          Комводресурсы
!сооружений и водопроводных сетей                    Министерства
!в селе им. Кенена Азербаева (II-ой                  сельского хозяйства
!пусковой комплекс), Жамбылская
!область
---------------------------------------------------------------------------
4  !                    5                            !         6
---------------------------------------------------------------------------
1999    в базисных ценах 1991 года                           0,03
в текущих ценах
---------------------------------------------------------------------------
7      !       8       !      9      !      10      !       11
---------------------------------------------------------------------------
0, 03
4, 00                                              ";
---------------------------------------------------------------------------
в строке "Всего в базисных ценах" в графе 6 цифры "672,88" заменить цифрами "672,18", в графе 9 цифры "6,98" заменить цифрами "6,80", в графе 10 цифры "6,78" заменить цифрами "6,58", в графе 11 цифры "457,65" заменить цифрами "457,33";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 772 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 қыркүйек N 1421. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.12.30. N 1963 қаулысымен. ~P001963
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының 1999-2001 жылдарға арналған Мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 772 P990772_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 27, 261-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі және "Мемлекеттік және мемлекет кепілдік еткен қарызға алу мен борыш туралы" 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңдарын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:";
көрсетілген қаулымен бекітілген, Қазақстан Республикасының 1999-2001
жылдарға арналған Мемлекеттік инвестициялар бағдарламасына 1-қосымшада:
"Су шаруашылығы" салалық секторында:
реттік нөмірі 4-жолдағы 4-бағандағы "2002" деген сан "1999" деген
санмен ауыстырылсын, 6-бағандағы "1,47" деген сан "0,74" деген санмен
ауыстырылсын, 8-бағандағы "0,11, 13.00" деген сандар "0,08, 9,00" деген
сандармен ауыстырылсын, 9,10 және 11-бағандардағы "0,18", "0,20" және 0,32
деген сандар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 19-жолмен толықтырылсын:
__________________________________________________________________________
1                         2                            3
__________________________________________________________________________
"19   Кенен Әзірбаев атындағы селодағы су жинау   Ауыл шаруашылығы министр.
құрылысы мен су құбырлары желілерінің       лігінің Су ресурстары
құрылысын салу (ІІ-нші іске қосылатын       комитеті
кешен), Жамбыл облысы
__________________________________________________________________________
4                          5                            6
__________________________________________________________________________
1999  1991 жылғы базистік бағалармен ағымдағы          0,03
бағалармен
__________________________________________________________________________
7         8               9             10              11
__________________________________________________________________________
0,03
4,00                                                    ";
__________________________________________________________________________
"Базистік бағалармен барлығы" деген жолдағы 6-бағандағы "672,88" деген сан "672,18" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағанда "6,98" деген сан "6,80" деген санмен ауыстырылсын, 10-бағандағы "6,78" деген сан "6,58" деген санмен ауыстырылсын, 11-бағандағы "457,65" деген сан "457,33" деген санмен ауыстырылсын;

в приложении 2 к Программе государственных инвестиций Республики Казахстан на 1999-2001 годы, утвержденной указанным постановлением:
в отраслевом секторе "Государственные услуги общего характера":
в строке, порядковый номер 3, в графе 4 цифры "1999" заменить цифрами
"2000", в графе 6 цифры "35,91, 35,91" заменить цифрами "38,00, 38,00", в
графе 8 цифры "3,91, 3,91" заменить цифрами "3,50, 3,50", графу 9 изложить
в следующей редакции: "2,50, 2,50, 0,00";
в строке "Всего" отраслевого сектора "Государственные услуги общего
характера" в графе 6 цифры "153,59" заменить цифрами "155,68", в графе 8
цифры "26,58" заменить цифрами "26,17", в графе 9 цифры "25,43" заменить
цифрами "27,93";
в отраслевом секторе "Общественный порядок и безопасность":
в строке, порядковый номер 8, графы 4-9 изложить в следующей
редакции:
---------------------------------------------------------------------------
4        !        5         !   6     !    7     !     8     !    9
---------------------------------------------------------------------------
"1998-2000         Всего           8,50      0,68        4,82       3,00
Эксим Банк Кореи    4,50      0,68        3,82       0,00
ОАО "НСБК"        4,00      0,00        1,00       3,00
Республиканский     0,00      0,00        0,00       0,00
бюджет                                                ";
---------------------------------------------------------------------------
в строке, порядковый номер 9, в графе 4 цифры "1998" заменить цифрами "2000", в графе 7 цифры "17,50, 17,50, 0,00" исключить, в графе 9 цифры "1,00, 1,00" заменить цифрами "10,00, 10,00", в графе 10 цифры "1,00, 1,00" заменить цифрами "7,50, 7,50", в графе 11 цифры "11,77, 11,77" заменить цифрами "13,77, 13,77";
в строке "Всего" отраслевого сектора "Общественный порядок и безопасность", в графе 7 цифры "27,04" заменить цифрами "10,22", в графе 8 цифры "19,21" заменить цифрами "16,38", в графе 9 цифры "5,56" заменить цифрами "16,71", в графе 10 цифры "7,50" заменить
цифрами "13,00", в графе 11 цифры "19,80" заменить цифрами "21,80";
в отраслевом секторе "Здравоохранение":
в строке, порядковый номер 15, в графе 2 слова "Строительство
больницы в г. Астане (с расширением на 6 млн. долл. США)" заменить словами
"Развитие медицинских учреждений в г. Астане";
в отраслевом секторе "Социальное обеспечение и социальная помощь":
в строке, порядковый номер 17, в графе 4 цифры "2001" заменить
цифрами "1999";
в отраслевом секторе "Топливно-энергетический комплекс":
строку, порядковый номер 19, исключить;
в строке "Всего" отраслевого сектора "Топливно-энергетический
комплекс", в графе 6 цифры "32,28" заменить цифрами "13,67", в графе 7
цифры "18,49" заменить цифрами "11,03", в графе 8 цифры "13,79" заменить
цифрами "2,64";
в отраслевом секторе "Сельское хозяйство":

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 1999-2001 жылдарға арналған Мемлекеттік инвестициялар бағдарламасына 2-қосымшада:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" салалық секторында:
реттік нөмірі 3-жолдағы 4-бағандағы "1999" деген сан "2000" деген санмен ауыстырылсын, 6-бағандағы "35,91, 35,91" деген сандар "38,00,38,00" деген сандармен ауыстырылсын, 8-бағандағы "3,91,3,91" деген сандар "3,50, 3,50" деген сандармен ауыстырылсын, 9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2,50, 2,50, 0,00";
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" салалық секторындағы
"Барлығы" деген жолдағы 6-бағандағы "153,59" деген сан "155,68" деген
санмен ауыстырылсын, 8-бағандағы "26,58" деген сан "26,17" деген
санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "25,43" деген сан "27,93" деген санмен
ауыстырылсын;
"Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" салалық секторында:
реттік нөмірі 8-жолдағы 4-9-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
__________________________________________________________________________
4             5               6             7          8          9
__________________________________________________________________________
"1998-2000  Барлығы           8,50         0,68        4,82     3,00
Корея Эксим       4,50         0,68        3,82     0,00
Банкі
"ҚХЖБ" ААҚ        4,00         0,00        1,00     3,00
Республикалық     0,00         0,00        0,00     0,00
бюджет                                                ";
__________________________________________________________________________
Реттік нөмірі 9-жолдағы 4-бағандағы "1998" деген сан "2000" деген санмен ауыстырылсын, 7-бағандағы "17,50, 17,50, 0,00" деген сандар алынып тасталсын, 9-бағандағы "1,00, 1,00" деген сандар "10,00, 10,00" деген сандармен ауыстырылсын, 10-бағандағы "1,00, 1,00" деген сандар "7,50, 7,50" деген сандармен ауыстырылсын; 11-бағандағы "11,77, 11,77" деген сандар "13,77, 13,77" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" салалық секторындағы "Барлығы" деген жолдағы 7-бағандағы "27,04" деген сан "10,22" деген санмен ауыстырылсын, 8-бағандағы "19,21" деген сан "16,38" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "5,56" деген сан "16,71" деген санмен ауыстырылсын, 10-бағандағы "7,50" деген сан "13,00" деген санмен ауыстырылсын, 11-бағандағы "19,80" деген сан "21,80" деген санмен ауыстырылсын;
"Денсаулық сақтау" салалық секторындағы:
реттік нөмірі 15-жолдағы 2-бағандағы "Астана қаласындағы аурухананың құрылысы (6 млн. АҚШ долларына кеңейту жолымен)" деген сөздер "Астана қаласындағы медициналық мекемелерді дамыту" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек" салалық секторында:
реттік нөмірі 17-жолдағы 4-бағандағы "2001" деген сан "1999" деген
санмен ауыстырылсын;
"Отын-энергетикалық кешен" салалық секторында:
реттік нөмірі 19-жол алынып тасталсын;
"Отын-энергетикалық кешен" салалық секторындағы "Барлығы" деген
жолдағы 6-бағандағы "32,28" деген сан "13,67" деген санмен ауыстырылсын,
7-бағандағы "18,49" деген сан "11,03" деген санмен ауыстырылсын,
8-бағандағы "13,79" деген сан "2,64" деген санмен ауыстырылсын;
"Ауыл шаруашылығы" салалық секторында:

в строке, порядковый номер 20, графы 8-10 изложить в следующей
редакции:
------------------------------------------------------------------------
8           !          9               !           10
------------------------------------------------------------------------
"2,93                 4,49                         16,17
2,93                 4,00                          7,89
0,00                 0,22                          8,00
0,00                 0,27                          0,28";
-------------------------------------------------------------------------
в строке "Всего" отраслевого сектора "Сельское хозяйство", в графе 8 цифры "31,23" заменить цифрами "26,40", в графе 9 цифры "31,07" заменить цифрами "29,49", в графе 10 цифры "29,76" заменить цифрами "36,17";
в отраслевом секторе "Водное хозяйство":

реттік нөмірі 20-жолдағы 8-10-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
__________________________________________________________
8                9                10
__________________________________________________________
"2,93               4,49             16,17
2,93               4,00             7,89
0,00               0,22             8,00
0,00               0,27             0,28";
"Ауыл шаруашылығы" салалық секторындағы "Барлығы" деген жолдағы 8-бағандағы "31,23" деген сан "26,40" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "31,07" деген сан "29,49" деген санмен ауыстырылсын, 10-бағандағы "29,76" деген сан "36,17" деген санмен ауыстырылсын;
"Су шаруашылығы" салалық секторында:

в строке, порядковый номер 24, в графе 4 цифры "1999" заменить цифрами "2000", в графе 6 цифры "9,02, 8,92, 0,10" заменить цифрами "7,20, 7,00, 0,20", в графе 7 цифры "3,92, 3,82" заменить цифрами "0,48, 0,38", в графе 8 цифры "5,10, 5,10" заменить цифрами "5,20, 5,20", графу 9 изложить в следующей редакции: "1,52 1,42, 0,10";
в строке, порядковый номер 25, в графе 4 цифры "1999" заменить цифрами "2000";
в строке, порядковый номер 27, в графе 4 цифры "1999" исключить;
в строке "Всего" отраслевого сектора "Водное хозяйство", в графе 6 цифры "219,38" заменить цифрами "217,56", в графе 7 цифры "4,03" заменить цифрами "0,59", в графе 8 цифры "12,43" заменить цифрами "12,53", в графе 9 цифры "36,70" заменить цифрами "38,22";
в отраслевом секторе "Охрана окружающей среды":
в строке, порядковый номер 30, в графе 4 цифры "1999" заменить цифрами "2000";
в отраслевом секторе "Промышленность, строительство и недропользование":
в строке, порядковый номер 31, в графе 4 после цифры "2000" дополнить цифрами "-2001";
в строке, порядковый номер 33, в графе 4 цифры "2000" заменить цифрами "2001", в графе 11 цифры "99,99, 99,99" заменить цифрами "99,90, 99,90";
в строке "Всего" отраслевого сектора "Промышленность, строительство и недропользование", в графе 11 цифры "107,06" заменить цифрами "106,97";
в отраслевом секторе "Транспорт и связь":
в строке, порядковый номер 37, в графе 11 цифры "50,80, 8,00" заменить цифрами "48,80, 6,00";
в строке, порядковый номер 39, в графе 4 цифры "2000" заменить цифрами "2001", в графе 11 цифры "40,00, 40,00" заменить цифрами "44,50, 44,50";
в строке, порядковый номер 41, в графе 4 цифры "2001" заменить цифрами "2002";
в строке "Всего" отраслевого сектора "Транспорт и связь", в графе 11 цифры "898,60" заменить цифрами "901,10";
в примечании слова "** - рассматривается вопрос о реструктуризации данного займа в негосударственный под государственные гарантии" исключить;
в строке "Всего", в графе 6 цифры "2696,32" заменить цифрами "2677,98", в графе 7 цифры "471,97" заменить цифрами "444,25", в графе 8 цифры "323,47" заменить цифрами "304,35", в графе 9 цифры "356,35" заменить цифрами "369,94", в графе 10 цифры "265,06" заменить цифрами "277, 97", в графе 11 цифры "1277,06" заменить цифрами "1281,47";

реттік нөмірі 24-жолдағы 4-бағандағы "1999" деген сан "2000" деген санмен ауыстырылсын, 6-бағандағы "9,02, 8,92, 0,10" деген сандар "7,20, 7,00, 0,20 деген сандармен ауыстырылсын, 7-бағандағы "3,92, 3,82" деген сандар тиісінше "0,48, 0,38" деген сандармен ауыстырылсын, 8-бағандағы "5,10, 5,10" деген сандар "5,20, 5,20" деген сандармен ауыстырылсын, 9-баған мынадай редакцияда жазылсын: "1,52, 1,42, 0,10";
реттік нөмірі 25-жолдағы 4-бағандағы "1999" деген сан "2000" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 27-жолдағы 4-бағандағы "1999" деген сан алынып тасталсын;
"Су шаруашылығы" салалық секторындағы "Барлығы" деген жолдағы 6-бағандағы "219,38" деген сан "217,56" деген санмен ауыстырылсын, 7-бағандағы "4,03" деген сан "0,59" деген санмен ауыстырылсын, 8-бағандағы "12,43" деген сан "12,53" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "36,70" деген сан "38,22" деген санмен ауыстырылсын;
"Қоршаған ортаны қорғау" салалық секторында:
реттік нөмірі 30-жолдағы 4-бағандағы "1999" деген сан "2000" деген санмен ауыстырылсын;
"Өнеркәсіп, құрылыс және жер қойнауын пайдалану" салалық секторында:
реттік нөмірі 31-жолдағы 4-бағандағы "2000" деген саннан кейін "-2001" деген санмен толықтырылсын;
реттік нөмірі 33-жолдағы 4-бағандағы "2000" деген сан "2001" деген санмен ауыстырылсын, 11-бағандағы "99,99, 99,99" деген сандар "99,90, 99,90" деген сандармен ауыстырылсын;
"Өнеркәсіп, құрылыс және жер қойнауын пайдалану" салалық секторындағы "Барлығы" деген жолдағы 11-бағандағы "107,06" деген сан "106,97" деген санмен ауыстырылсын;
"Көлік және байланыс" салалық секторында:
реттік нөмірі 37-жолдағы 11-бағандағы "50,80, 8,00" деген сандар "48,80, 6,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 39-жолдағы 4-бағандағы "2000" деген сан "2001" деген санмен ауыстырылсын, 11-бағандағы "40,00, 40,00" деген сандар "44,50, 44,50" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 41-жолдағы 4-бағандағы "2001" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын;
"Көлік және байланыс" салалық секторындағы "Барлығы" деген жолдағы 11-бағандағы "898,60" деген сан "901,10" деген санмен ауыстырылсын;
ескертуде "**-осы заемды мемлекеттік кепілдіктер арқылы мемлекеттік емес етіп қайта құрылымдау туралы мәселе қаралуда" деген сөздер алынып тасталсын;
"Барлығы" деген жолдағы 6-бағандағы "2696,32" деген сан "2677,98" деген санмен ауыстырылсын, 7-бағандағы "471,97" деген сан "444,25" деген санмен ауыстырылсын, 8-бағандағы "323,47" деген сан "304,35" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "356,35" деген сан "369,94" деген санмен ауыстырылсын, 10-бағандағы "265,06" деген сан "277,97" деген санмен ауыстырылсын, 11-бағандағы "1277,06" деген сан "1281,47" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "Всего из внешних источников", в графе 6 цифры "2291,23" заменить цифрами "2268,79", в графе 7 цифры "359,93" заменить цифрами "332, 21", в графе 8 цифры "286,36" заменить цифрами "266,24", в графе 9 цифры "275,47" заменить цифрами "285,96", в графе 10 цифры "220,48" заменить цифрами "233,39", в графе 11 цифры "1146,58" заменить цифрами " 1150,99";
в строке "МБРР", в графе 6 цифры "510,35" заменить цифрами "491,91", в графе 7 цифры "95,68" заменить цифрами "84,78", в графе 8 цифры "83,56" заменить цифрами "68,03", в графе 9 цифры "79,86" заменить цифрами "82,78";
в строке "Правительство Японии", в графе 11 цифры "734,33" заменить цифрами "734,24";
в строке "Внешний заем", в графе 7 цифры "17,50" исключить, в графе 9 цифры "32,48" заменить цифрами "41,48", в графе 10 цифры "38,05" заменить цифрами "44,55", в графе 11 цифры "61,74" заменить цифрами "63,74";
в строке "Эксим Банк Кореи", в графе 6 цифры "8,50" заменить цифрами "4,50", в графе 7 цифры "0,00" заменить цифрами "0,68", в графе 8 цифры "7,65" заменить цифрами "3,82", в графе 9 цифры "0,85" заменить цифрами "0,00";
в строке "Внешних грантов", в графе 8 цифры "0,76" исключить, в графе
9 цифры "5,53" заменить цифрами "4,95", в графе 10 цифры "8,16" заменить
цифрами "9,50";
в строке "Всего из внутренних источников", в графе 6 цифры
"405,09" заменить цифрами "409,19", в графе 8 цифры "37,11" заменить
цифрами "38,11", в графе 9 цифры "80,88" заменить цифрами "83,98";

"Барлығы сыртқы көздерден" деген жолдағы 6-бағандағы "2291,23" деген сан "2268,79" деген санмен ауыстырылсын, 7-бағандағы "359,93" деген сан "332,21"" деген санмен ауыстырылсын, 8-бағандағы "286,36" деген сан "266,24" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "275,47" деген сан "285, 96" деген санмен ауыстырылсын, 10-бағандағы "220,48" деген сан "233,39" деген санмен ауыстырылсын, 11-бағандағы "1146,58" деген сан "1150,99" деген санмен ауыстырылсын;
"ХҚДБ" деген жолдағы 6-бағандағы "510,35" деген сан "491,91" деген санмен ауыстырылсын, 7-бағандағы "95,68" деген сан "84,78" деген санмен ауыстырылсын, 8-бағандағы "86,56" деген сан "68,03" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "79,86" деген сан "82,78" деген санмен ауыстырылсын;
"Жапония Үкіметі" деген жолдағы 11-бағандағы "734,33" деген сан "734,24" деген санмен ауыстырылсын;
"Сыртқы заем" деген жолдағы 7-бағандағы "17,50" деген сан алынып тасталсын, 9-бағандағы "32,48" деген сан "41,48" деген санмен ауыстырылсын, 10-бағандағы "38,05" деген сан "44,55" деген санмен ауыстырылсын; 11-бағандағы "61,74" деген сан "63,74" деген санмен ауыстырылсын;
"Корея Эксим Банкі" деген жолдағы 6-бағандағы "8,50" деген сан "4,50" деген санмен ауыстырылсын, 7-бағандағы "0,00," деген сан "0,68" деген санмен ауыстырылсын, 8-бағандағы "7,65" деген сан "3,82" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "0,85" деген сан "0,00" деген санмен ауыстырылсын;
"Сыртқы гранттар" деген жолдағы 8-бағандағы "0,76" деген сан алынып тасталсын, 9-бағандағы "5,53" деген сан "4,95" деген санмен ауыстырылсын, 10-бағандағы "8,16" деген сан "9,50" деген санмен ауыстырылсын;
"Барлығы ішкі көздерден" деген жолдағы 6-бағандағы "405,09" деген сан
"409,19" деген санмен ауыстырылсын, 8-бағандағы "37,11" деген сан "38,11"
деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "80,88" деген сан  "83,98" деген
санмен ауыстырылсын;

в строке "Республ. бюджет", в графе 6 цифры "390,47" заменить цифрами
"390,57", в графе 9 цифры "80,88" заменить цифрами "80,98";
после строки "Местн. бюджет" дополнить строкой следующего содержания:
--------------------------------------------------------------------------
5                !   6   !   7   !   8   !   9   !  10    !  11
--------------------------------------------------------------------------
"ОАО "НСБК"               4,00    0,00    1,00    3,00    0,00     0,00";
--------------------------------------------------------------------------
в приложении 3 к Программе государственных инвестиций Республики
Казахстан на 1999-2001 годы, утвержденной указанным постановлением:
в отраслевом секторе "Топливно-энергетический комплекс":
дополнить строками, порядковый номер 2-1 и "Всего", следующего
содержания:
------------------------------------------------------------------------
1  !            2             !       3             !       4
------------------------------------------------------------------------
"2-1  ! Реабилитация Узеньского    Министерство            ННК
нефтяного месторождения    энергетики, индустрии   "Казахойл"
и торговли
-------------------------------------------------------------------------
! Всего
-------------------------------------------------------------------------
5        !        6           !        7         !       8
--------------------------------------------------------------------------
1998-2001              МБРР            Освоение займа        109,00
Размер гарантии       109,00
--------------------------------------------------------------------------
294,00
--------------------------------------------------------------------------
9       !      10      !     11       !      12       !      13
--------------------------------------------------------------------------
7,46           11,15          30,13           30,13         30,13

"Республикалық бюджет" деген жолдағы 6-бағандағы "390,47" деген сан
"390,57" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "80,88" деген сан "80,98"
деген санмен ауыстырылсын;
"Жергілікті бюджет" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен
толықтырылсын:
_________________________________________________________________________
5         6        7       8         9        10        11
_________________________________________________________________________
"ҚХЖБ" ААҚ"  4,00     0,00     1,00     3,00    0,00      0,00";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 1999-2001
жылдарға арналған Мемлекеттік инвестициялар бағдарламасына 3-қосымшада:
"Отын-энергетикалық кешен" салалық секторында: мынадай мазмұндағы
реттік нөмірі 2-1 және "барлығы" деген жолдармен толықтырылсын:
______________________________________________________________________
1              2                 3                    4
______________________________________________________________________
"2-1   Өзен мұнай кен орнын    Энергетика, индустрия   "Қазақойл"
оңалту                   және сауда министрлігі    ҰМК
______________________________________________________________________
Барлығы
______________________________________________________________________
5              6                 7                    8
______________________________________________________________________
1998-2001     ХҚДБ           Заемды игеру            109,00
Кепілдіктің мөлшері     109,00
______________________________________________________________________
294,00
______________________________________________________________________
9          10          11          12               13
______________________________________________________________________
7,46      11,15        30,13      30,13           30,13

109,00
---------------------------------------------------------------------------
7,46           11,15          70,13           70,13        135,13";
---------------------------------------------------------------------------
в строке "Освоение займов", в графе 8 цифры "486,10" заменить цифрами "595,10", в графе 9 цифры "9,40" заменить цифрами "16,86", в графе 10 цифры "195,00" заменить цифрами "206,15", в графе 11 цифры "103,80" заменить цифрами "133,93", в графе 12 цифры "60,40" заменить цифрами "90,53", в графе 13 цифры "117,50" заменить цифрами "147,63";
в строке "Всего гарантии", в графе 8 цифры "486,10" заменить цифрами "595,10", в графе 10 цифры "395,00" заменить цифрами "504,00".

109,00
______________________________________________________________________
7,46      11,15        70,13       70,13         135,13";
"Заемдарды игеру" деген жолдағы 8-бағандағы "486,10" деген сан "595,10" деген санмен ауыстырылсын, 9-бағандағы "9,40" деген сан "16,86" деген санмен ауыстырылсын, 10-бағандағы "195,00" деген сан "206,15" деген санмен ауыстырылсын, 11-бағандағы "103,80" деген сан "133,93" деген санмен ауыстырылсын, 12-бағандағы "60,40" деген сан "90,53" деген санмен
ауыстырылсын, 13-бағандағы "117,50" деген "147,63" деген санмен
ауыстырылсын;
"Барлық кепілдіктер" деген жолдағы 8-бағандағы "486,10" деген сан
"595,10" деген санмен ауыстырылсын, 10-бағандағы "395,00" деген сан
"504,00" деген санмен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.