О выделении субвенции бюджету Кызылординской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1999 года № 1480
С целью обеспечения сбалансированности бюджета Кызылординской области и погашения задолженности по выплате заработной платы государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета, и организаций здравоохранения, финансируемых через Центр по оплате медицинских услуг, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
выделить до 15 октября 1999 года акиму Кызылординской области субвенцию в размере 200 000 000 (двести миллионов) тенге для погашения задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета Кызылординской области, и организаций здравоохранения, финансируемых через Центр по оплате медицинских услуг, по заработной плате за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год;
до конца текущего года произвести окончательный расчет по выделению субвенции бюджету Кызылординской области в соответствии с законодательством.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қызылорда облысының бюджетіне субвенция бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 қыркүйек N 1480
Қызылорда облысы бюджетiнiң теңгерiмдiлiгiн қамтамасыз ету және жергiлiкті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердің және Медициналық қызмет көрсетулерге ақы төлеу жөнiндегi орталық арқылы қаржыландырылатын денсаулық сақтау ұйымдарына жалақы төлеу бойынша берешектi өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Қызылорда облысының әкiмiне 1999 жылғы 15 қазанға дейiн Қызылорда облысының жергiлiктi бюджетiнен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердің және Медициналық қызмет көрсетулерге ақы төлеу жөнiндегі орталық арқылы қаржыландырылатын денсаулық сақтау ұйымдарының жалақы бойынша берешектерiн өтеу үшiн 1999 жылға арналған республикалық бюджетте
көзделген қаражат есебiнен 200 000 000 (екi жүз миллион) теңге мөлшерде
субвенция бөлсiн;
заңдарға сәйкес ағымдағы жылдың аяғына дейiн Қызылорда облысының
бюджетiне субвенция бөлу бойынша түпкiлiктi есеп айырысу жүргiзсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.