Об отставке руководящих работников центральных исполнительных и других государственных органов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 1999 года N 1547а
В связи с принятием 1 октября 1999 года Главой государства отставки Премьер-Министра Республики Казахстан и прекращением полномочий Правительства, в соответствии со статьей 29   Указа   Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О государственной службе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственным служащим, указанным в подпунктах 4) и 6) пункта 5 статьи 29 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О государственной службе", подать в отставку.
Вышеуказанной категории государственных служащих исполнять свои обязанности до принятия решения по заявлениям об отставке.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдары басшы қызметкерлерінің орнынан түсуі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 қазан N 1547а
1999 жылғы 1 қазанда Мемлекет басшысының Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орнынан түсуін қабылдауына және Үкіметтің өкілеттігін тоқтатуына байланысты, Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет туралы" заң күші бар Жарлығының 29-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет туралы" заң күші бар Жарлығының 29-бабының 5-тармағының 4) және 6) тармақшаларында көрсетілген мемлекеттік қызметшілер орнынан түсуге өтініш берсін.
Мемлекеттік қызметшілердің жоғарыда көрсетілген санаттары орнынан түсуі туралы өтініштері бойынша шешім қабылданғанға дейін өздерінің міндеттерін атқарсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі