О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 709
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1999 года N 1702
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 709 P990709_ "О Плане информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 1999 год" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
порядковые номера 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 маусымдағы N 709 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 қараша N 1702
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкіншіліктерінің тұсаукесері жөніндегі 1999 жылға арналған ақпараттық жұмыс жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы N 709 P990709_  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасында:
7,8,9,10,11,12, 13-реттік нөмірлері алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.