Кадровые вопросы некоторых Министерств Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1999 года N 1705
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952730_"О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных  должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить:
По Министерству иностранных дел:
Смирнова А.В. -  вице-Министром
По Министерству труда и социальной защиты населения:
Сиврюкову В.А. - вице-Министром
Сулейменова С.Ж. - вице-Министром
По Министерству юстиции:
Кабденову М.Н. - Председателем Комитета по исполнению судебных
постановлений Министерства юстиции
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының кейбір министрліктерінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 қараша N 1705
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет туралы" заң күші бар Жарлығының 29-бабының 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың орнынан түсуін қабылдамау жөнінде шешім қабылдауға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Сыртқы істер министрлігі бойынша
Смирнов В.А.          - вице-министр
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі бойынша
Сиврюкова В.А.        - вице-министр
Сүлейменов С.Ж.       - вице-министр
Әділет министрлігі бойынша
Қабденова М.Н.        - Әділет министрлігі
Сот қаулыларын атқару
жөніндегі комитетінің төрайымы
болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.