О Котлове А.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года N 1718
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Котлова А.Н. вице-Министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)

А.Н.Котлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 16 қараша N 1718
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
А.Н.Котлов Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.