О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года N 161
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года N 1729
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года N 161 P990161_"О развитии города Астаны в 1999 году" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке "Административное здание":
в графе "Заказчик Наименование объекта" слова "Административное здание" заменить словами "Дом министерств";
в графе "Срок ввода в действие (год, квар.)" слова "сентябрь 1999 г." заменить словами "декабрь 1999 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 ақпандағы N 161 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 16 қараша N 1729
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астана қаласын 1999 жылы дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 ақпандағы N 161 P990161_  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Әкімшілік ғимараты" деген жолда:
"Тапсырысшы. Объектінің атауы" деген бағандағы "Әкімшілік ғимараты" деген сөздер "Министрліктердің үйі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Іске қосу мерзімі (жыл, тоқсан)" деген бағандағы "1999 ж. қыркүйек" деген сөздер "1999 ж. желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.