Вопросы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 1999 года N 1776. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 января 2005 г. N 14 (P050014).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.01.2005 № 14.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235 "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое Положение об Агентстве Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
2. Разрешить Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами иметь трех заместителей Председателя, в том числе одного первого. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 8 февраля 2002 г. N 187 P020187_ .
3. Создать государственные учреждения Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами в пределах утвержденного лимита штатной численности, как территориальные органы названного Агентства, согласно приложению.
4. Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами в установленном законодательством порядке в месячный срок:
1) утвердить учредительные документы создаваемых государственных учреждений и обеспечить их государственную регистрацию;
2) внести предложения по приведению ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением;
3) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
5. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года N 518 P990518_ "Вопросы Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 16, ст. 169);
2) пункт 23 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 августа 1999 года N 1093 P991093_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 40, ст. 343).
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 ноября 1999 года N 1776
Положение
об Агентстве Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
1. Общие положения
1. Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - Агентство) является центральным исполнительным органом Республики Казахстан, не входящим в состав Правительства, осуществляющим в пределах, предусмотренных законодательством, специальные исполнительные, разрешительные и контрольно-надзорные функции, а также межотраслевую координацию в сфере государственного управления земельными ресурсами, топографо-геодезических и картографических работ.
Агентство имеет в областях, городах и районах территориальные органы, которые являются юридическими лицами. <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2001 года N 1729 P011729_ ; от 1 июня 2004 г. N 610 .

Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 23 қараша N 1776. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.01.14. N 14 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының құрылымын жетiлдiру және олардың құзыретiн нақтылау жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 13 қазандағы N 235  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi туралы ереже бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiне Төрағаның үш, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасары болуына рұқсат етiлсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.02.08. N 187
қаулысымен .
3. Бекiтiлген штат саны лимитiнiң шегiнде Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінің қосымшаға сәйкес аталған агенттiктiң аумақтық органдары ретiндегi мемлекеттiк мекемелерi құрылсын.
4. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi заңдарда белгiленген тәртіппен бiр ай мерзiмде:
1) құрылатын мемлекеттiк мекемелердiң құрылтай құжаттарын бекiтсiн және оларды мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн;
2) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын қабылданған шешiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiру жөнiнде ұсыныс енгiзсiн:
3) осы қаулыны iске асыру жөнiнде өзге де шаралар қабылдасын.
5. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң мәселелерi" туралы - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 сәуiрдегi N 518
қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 16, 169-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 2 тамыздағы N 1093  қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 40, 343-құжат) бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 23-тармағы.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1999 жылғы 23 қарашадағы
N 1776 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару
жөнiндегi агенттiгi туралы
Ереже
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi (бұдан әрi-Агенттiк) Yкiметтiң құрамына кiрмейтiн, заңдарда көзделген шектерде арнаулы атқарушылық, рұқсаттық және бақылау-қадағалау функцияларын, сондай-ақ жер ресурстарын мемлекеттiк басқару саласында топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстарды салааралық үйлестiрудi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органы болып табылады.
Агенттiктiң облыстарда, қалаларда және аудандарда заңды тұлға болып табылатын аумақтық органдары болады.<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.27. N 1729
қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 610  қаулысымен .

2. Агентство осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией Республики Казахстан, законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
3. Агентство является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, а также, в соответствии с законодательством, счета в банках.
Агентство вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
Агентство имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
4. Агентство по вопросам своей компетенции, в установленном законодательством порядке, принимает решения, оформляемые приказами Председателя.
5. Положение и лимит штатной численности Агентства утверждается Правительством Республики Казахстан.
6. Юридический адрес Агентства:
город Астана, 473000, улица Желтоксан, 41.
7. Полное наименование Агентства - государственное учреждение "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами".
8. Настоящее Положение является учредительным документом Агентства.
9. Финансирование деятельности Агентства осуществляется только из республиканского бюджета.
Агентству запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся контрольными и надзорными функциями Агентства.
Если Агентству законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход республиканского бюджета.
2. Основные задачи, функции и права Агентства
10. Основными задачами Агентства являются:
1) проведение единой государственной политики в области управления земельными ресурсами, регулирования земельных отношений, геодезии и картографии;
2) организация и осуществление работ по проведению земельной реформы, ее научное, кадровое и методическое обеспечение, разработка и реализация мероприятий по землеустройству, геодезии и картографии;
3) организация ведения мониторинга земель, государственного земельного кадастра в установленном порядке;
4) создание и ведение банка данных о состоянии земельных ресурсов Республики Казахстан;
5) организация работ по зонированию земель;
6) осуществление государственного контроля за использованием и охраной земель в установленном порядке;
7) осуществление государственного геодезического надзора и защита соответствующей информации;

2. Агенттiк өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясына, Қазақстан Республикасының заңдарына, Қазақстан Республикасының Президентi мен Yкiметiнiң актiлерiне, өзге де нормативтiк құқықтық актiлерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
3. Агенттiк мемлекеттiк мекеменiң ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, оның өз атауы мемлекеттiк тiлде жазылған мөрi мен мөртаңбалары, сондай-ақ заңдарға сәйкес банктерде шоттары болады.
Агенттiк азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседi.
Агенттiктiң, егер оған заңдарға сәйкес өкiлеттiк берiлсе, мемлекеттiң атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарабы болуға құқығы бар.
4. Агенттiк өз құзыретiндегi мәселелер бойынша заңдарда белгiленген тәртiппен, Төрағаның бұйрығымен рәсiмделетiн шешiмдер қабылдайды.
5. Агенттiктiң ережесi мен штат санының лимитiн Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiтедi.
6. Агенттiктiң заңды мекен-жайы:
Астана қаласы, 473000, Желтоқсан көшесi, 41
7. Агенттiктiң толық атауы - "Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi" мемлекеттiк мекемесi.
8. Осы Ереже Агенттiктiң құрылтай құжаты болып табылады.
9. Агенттiктiң қызметiн қаржыландыру тек республикалық бюджеттен ғана жүзеге асырылады.
Агенттiкке өзiнiң бақылау және қадағалау функциялары болып табылатын мiндеттердi орындау тұрғысында кәсiпкерлiк субъектiлермен шарттық қатынастар жасауға тиым салынады.
Егер Агенттiкке заң актiлерiмен кiрiстер әкелетiн қызметтi жүзеге асыру құқығы берiлсе, онда мұндай қызметтен алынған кiрiстер республикалық бюджеттiң кiрiсiне аударылады.
2. Агенттiктiң негiзгi мiндеттерi, функциялары
және құқықтары
10. Агенттiктiң негізгi мiндеттерi:
1) жер ресурстарын басқару жер қатынастарын реттеу геодезия және картография салаларында бiрыңғай мемлекеттiк саясатты жүргiзу;
2) жер реформасын жүргiзу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру және жүзеге асыру оны ғылыми, кадрлық және әдiстемелiк жағынан қамтамасыз ету, жерге орналастыру геодезия және картография жөнiндегi iс-шараларды әзiрлеу және iске асыру;
3) белгiленген тәртiппен жердiң мониторингiн, мемлекеттiк жер кадастрын жүргізуді ұйымдастыру; <*>
4) Қазақстан Республикасы жер ресурстарының жай-күйi туралы деректердiң банкiн құру және жүргізу;
5) жерлердi аймақтандыру жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру; <*>
6) белгiленген тәртiп бойынша жерлердiң пайдаланылуын және қорғалуын мемлекеттiк бақылауды жүзеге асыру;
7) мемлекеттiк геодезиялық қадағалау мен тиiстi ақпараттарды қорғауды жүзеге асыру;

8) организация проведения землеустройства. <*>
Сноска. Пункт 10 с изменениями и дополнениями - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2001 года N 1729 P011729_ .
11. Агентство в установленном законодательством порядке осуществляет следующие функции:
1) обобщает практику применения земельного законодательства, разрабатывает предложения по его совершенствованию;
2) принимает меры к устранению нарушений земельного законодательства;
2-1) выдает обязательные для исполнения предписания по устранению нарушений земельного законодательства;
2-2) рассматривает дела об административных правонарушениях в области земельного законодательства;
3) составляет ежегодные республиканские отчеты о наличии земель и распределении их по категориям, угодьям, собственникам земельных участков и землепользователям, о государственном контроле за использованием и охраной земель, о рекультивации нарушенных земель, снятии и использовании плодородного слоя почвы;
4) издает и распространяет сборники и другие материалы по использованию земельных ресурсов;
5) ведет государственный республиканский картографо-геодезический фонд и картографический фонд земельных ресурсов территории республики;
6) создает геоинформационные системы территории республики;
7) устанавливает порядок использования топографо-геодезических, картографических и аэрофотосъемочных материалов, относящихся к государственным секретам, а также организует контроль за их учетом, размножением и хранением в организациях;
8) представляет интересы Республики Казахстан в международных организациях по вопросам управления земельными ресурсами, геодезии и картографии, поддерживает отношения с соответствующими службами других стран;
9) осуществляет топографо-геодезические и картографические работы по делимитации и демаркации государственной границы Республики Казахстан;
10) разрабатывает предложения по установлению платы за землю;
11) взаимодействует с центральными и местными исполнительными органами Республики Казахстан по вопросам регулирования земельных отношений, использования и охраны земель, проведения земельной реформы, регистрации прав на недвижимое имущество;
12) определяет делимость и неделимость земельных участков;
13) определяет оценочную стоимость конкретных земельных участков (права землепользования) при их продаже в частную собственность, предоставлении в землепользование государством;
14) выявляет неиспользуемые земли и земли, используемые с нарушением законодательства;
15) проводит экспертизу республиканских, областных, районных программ, схем и проектов, затрагивающих вопросы использования и охраны земель;

8) жерге орналастыру жүргізуді ұйымдастыру. <*>
ЕСКЕРТУ. 10-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.27. N 1729
қаулысымен .
11. Агенттiк заңда белгiленген тәртiппен мынадай функцияларды жүзеге асырады:
1) жер заңдарының қолданылу практикасын қорытады, оны жетiлдiру жөнiнде ұсыныс әзiрлейдi;
2) жер заңдарының бұзылуын жоюға шаралар қабылдайды;
2-1) жер заңнамасын бұзушылықты жою жөнінде орындалуы міндетті нұсқау береді; <*>
2-2) жер заңнамасы саласындағы әкімшілік құқық бұзушылық туралы істерді қарайды; <*>
3) қолда бар жерлер және олардың санаттар, алқаптар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi және жердi пайдаланушылар бойынша бөлінуi туралы, жерлердiң пайдаланылуы мен қорғалуын мемлекеттiк бақылау туралы, бүлiнген жерлердi қайта өңдеу, топырақтың құнарлы қабатын сылып алу және пайдалану туралы жыл сайынғы республикалық есептердi жасайды;
4) жер ресурстарын пайдалану жөнiндегi жинақтар мен басқа да материалдарды шығарады және таратады;
5) мемлекеттiк республикалық картографиялық-геодезиялық қор мен республика аумақтары жер ресурстарының картографиялық қорын жүргiзедi;
6) республика аумағының геоақпараттық жүйесiн құрады;
7) мемлекеттiк құпияға жататын топографиялық-геодезиялық, картографиялық және аэросуретке түсiру материалдарын пайдаланудың тәртiбiн белгiлейдi, сондай-ақ олардың мекемелердегi есебiн, көбейтiлуiн және сақталуын бақылауды ұйымдастырады;
8) халықаралық ұйымдарда жер ресурстарын басқару геодезия және картография мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының атынан өкiлдiк етедi, басқа елдердiң тиiстi қызметтерiмен қарым-қатынас жасайды;
9) Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасын делимитациялау және демаркациялау жөнiндегi топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстарды жүзеге асырады;
10) жер үшiн ақы белгiлеу жөнiнде ұсыныс әзiрлейдi;
11) Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдарымен жер қатынастарын реттеу жерлердi пайдалану және қорғау жер реформасын жүргiзу жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеу мәселелерi бойынша өзара iс-қимыл жасайды;
12) жер учаскелерiнiң бөлiнетiндігi мен бөлiнбейтiндiгiн айқындайды;
13) мемлекет жер учаскелерiн жеке меншiкке сатқан, пайдалануға берген кезде олардың нақты (жер пайдалану құқығының) бағалау құнын айқындайды; <*>
14) пайдаланылмаған жерлер мен заңды бұзу арқылы пайдаланылған жерлердi анықтайды;
15) жерлердi пайдалану және қорғау мәселелерiн қозғайтын республикалық, облыстық, аудандық бағдарламаларға, сызбаларға және жобаларға сараптама жүргiзедi;

16) участвует в формировании государственных заказов на научно-изыскательские, опытно-конструкторские и проектно-изыскательские работы для целей землеустройства, геодезии и картографии;
17) координирует деятельность организаций в части проведения ими, в установленном порядке, работ по землеустройству, топографо-геодезических, инженерно-геодезических, маркшейдерских, картографических, почвенных, агрохимических, геоботанических и других обследовательских и изыскательских работ;
18) выдает документы, удостоверяющие право на землю;
19) организует подготовку, переподготовку и повышение профессиональной квалификации работников органов по управлению земельными ресурсами, геодезии и картографии;
20) обеспечивает регистрирующие органы Министерства юстиции Республики Казахстан земельно-кадастровыми картами и планами земельных участков;
21) осуществляет иные функции, возложенные на него законодательством. <*>
Сноска. Пункт 11 с изменениями и дополнениями - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2001 года N 1729 P011729_ .
12. В целях реализации основных задач и осуществления своих функций Агентство имеет право в установленном законодательством порядке:
1) запрашивать и получать от государственных органов, иных организаций, должностных лиц и граждан необходимую информацию по вопросам использования и охраны земель;
2) вносить на рассмотрение исполнительных органов предложения о прекращении права собственности на земельные участки и права землепользования по основаниям, предусмотренным законодательными актами;
3) вносить предложения об отмене решений местных исполнительных органов, противоречащих земельному законодательству;
4) осуществлять лицензирование в пределах своей компетенции;
5) осуществлять иные права, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
3. Имущество Агентства 13. Агентство имеет на праве оперативного управления обособленное имущество.
14. Имущество, закрепленное за Агентством, относится к республиканской собственности.
15. Агентство не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом.
Агентству может быть предоставлено право распоряжения имуществом в случаях и пределах, установленных законодательством.
4. Организация деятельности Агентства
16. Агентство возглавляет Председатель, назначаемый на должность и освобождаемый от должности Правительством Республики Казахстан.
Председатель Агентства имеет заместителей, назначаемых на должности и освобождаемых от должностей Правительством Республики Казахстан по представлению Председателя Агентства.

16) жерге орналастыру геодезия және картография мақсаттары үшiн ғылыми-зерттеу тәжiрибе-конструкторлық, жобалау-iздестiру жұмыстарына мемлекеттiк тапсырыстарды қалыптастыруға қатысады;
17) ұйымдардың белгiленген тәртiппен жерге орналастыру топографиялық-геодезиялық, инженерлiк-геодезиялық, маркшейдерлiк, картографиялық, топырақтық, агрохимиялық, геоботаникалық және басқа да зерттеулiк және iздестiру жұмыстарын жүргiзуi бөлiгiнде олардың қызметiн үйлестiредi;
18) жерге құқықты куәландыратын құжаттарды бередi; <*>
19) жер ресурстарын басқару геодезия және картография органдары қызметкерлерiн даярлауды, қайта даярлауды және олардың кәсiптiк бiлiктiлiгiн көтерудi ұйымдастырады;
20) Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің тiркеушi органдарын жер-кадастрлық карталармен және жер учаскелерiнiң жоспарларымен қамтамасыз етедi;
21) өзiне заңдармен жүктелген өзге де функцияларды жүзеге асырады.
ЕСКЕРТУ. 11-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.27. N 1729
қаулысымен .
12. Агенттiктiң негiзгi мiндеттерiн iске асыру және өз функцияларын жүзеге асыру мақсатында заңдарда белгiленген тәртiппен:
1) мемлекеттiк органдардан, өзге де ұйымдардан, лауазымды тұлғалардан және азаматтардан жердi пайдалану және қорғау мәселелерi жөнiндегi қажеттi ақпаратты сұратуға және алуға;
2) атқарушы органдардың қарауына заң актiлерiнде көзделген негiздемелер бойынша жер учаскелерiне меншiк құқықтары мен жердi пайдалану құқықтарын тоқтату туралы ұсыныс енгiзуге;
3) жергiлiктi атқарушы органдардың жер туралы заңдарға қайшы келетiн шешiмдерiн тоқтату туралы ұсыныс енгiзуге;
4) өз құзыретiнiң шегiнде лицензиялауды жүзеге асыруға;
5) Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген өзге де құқықтарды жүзеге асыруға құқығы бар.
3. Агенттіктің мүлкі
13. Агенттiктiң жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкi болады.
14. Агенттiкке бекiтiлiп берiлген мүлiк республикалық меншiкке жатады.
15. Агенттiктiң бекiтiлiп берiлген мүлiктi өз бетiмен иелiктен шығаруға немесе оған өзгеше тәсiлмен билiк етуге құқығы жоқ.
Агенттiкке заңдарда белгiленген жағдайларда және шектерде мүлiкке билiк ету құқығы берілуі мүмкiн.
4. Агенттiктiң қызметiн ұйымдастыру
16. Агенттікті Қазақстан Республикасының Үкiметi қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын Төраға басқарады.
Агенттiк төрағасының, оның ұсынуы бойынша, Қазақстан Республикасының Үкiметi қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.

17. Председатель организует и руководит работой Агентства, осуществляет контроль за деятельностью территориальных органов, а также, в пределах своей компетенции, подведомственных организаций и несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами задач и осуществление им своих функций.
18. В этих целях Председатель:
1) определяет обязанности и полномочия своих заместителей и руководителей структурных подразделений Агентства;
2) в соответствии с законодательством назначает на должности и освобождает от должностей работников Агентства, руководителей территориальных органов, подведомственных республиканских государственных организаций;
3) в установленном законодательством порядке поощряет и налагает дисциплинарные взыскания на сотрудников Агентства;
4) подписывает приказы Агентства;
5) утверждает структуру и штатное расписание Агентства, а также положения о структурных подразделениях Агентства и его территориальных органах;
6) представляет Агентство в государственных органах, иных организациях, в соответствии с действующим законодательством;
7) осуществляет иные полномочия, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
19. При Агентстве образуется Коллегия, которая является консультативно-совещательным органом. Численный и персональный состав Коллегии утверждается Председателем Агентства.
5. Реорганизация и ликвидация Агентства
20. Реорганизация и ликвидация Агентства осуществляется в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 ноября 1999 года N 1776 <*>
Сноска. Приложение с изменениями - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2001 года N 1729 P011729_ . Приложение в новой редакции - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 610 .
Перечень
государственных учреждений - территориальных
органов Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
1. Акмолинский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
2. Комитет по управлению земельными ресурсами Аккольского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
3. Комитет по управлению земельными ресурсами Астраханского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
4. Комитет по управлению земельными ресурсами Аршалынского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

17. Төраға Агенттiктiң жұмысын ұйымдастырады және оған басшылық жасайды, аумақтық органдардың, сондай-ақ өз құзыретінің шегiнде ведомствалық бағыныстағы ұйымдардың қызметiн бақылауды жүзеге асырады және Қазақстан Республикасының жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiне жүктелген мiндеттердiң орындалуы мен оның өз функцияларын жүзеге асыруы үшiн дербес жауаптылықта болады.
18. Төраға осы мақсатта:
1) өзiнiң орынбасарлары мен Агенттiктiң құрылымдық бөлiмшелерi басшыларының мiндеттерi мен өкiлеттiктерiн белгiлейдi;
2) заңдарға сәйкес Агенттiктiң қызметкерлерiн, аумақтық органдардың, ведомстволық бағыныстағы республикалық мемлекеттiк ұйымдардың басшыларын қызметке тағайындайды және қызметтен босатады;
3) заңдарда белгiленген тәртiппен Агенттiктiң қызметкерлерiн
көтермелейдi және оларға тәртiптiк жаза қолданады;
4) Агенттiктiң бұйрықтарына қол қояды;
5) Агенттiктiң құрылымы мен штат кестесiн, сондай-ақ Агенттiктiң құрылымдық бөлiмшелерi мен аумақтық органдары туралы ереженi бекiтедi;
6) қолданылып жүрген заңдарға сәйкес мемлекеттік органдарда, өзге де ұйымдарда Агенттiктiң атынан өкiлдiк етедi;
7) Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес өзге де өкiлеттiктерді жүзеге асырады.
19. Агенттiк жанынан консультативтi-кеңесшi орган болып табылатын Алқа құрылады. Алқаның сандық және жеке құрамын Агенттiктiң төрағасы бекiтедi.
5. Агенттiкті қайта ұйымдастыру және тарату
20. Агенттiктi қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан
Республикасының заңдарына сәйкес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1999 жылғы 23 қарашадағы
N 1776 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгiнiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдарының
Тізбесі
ЕСКЕРТУ. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.27. N 1729
қаулысымен
ЕСКЕРТУ. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 610  қаулысымен .
1. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінің Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
2. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақкөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
3. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Астрахан ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
4. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Аршалы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

5. Комитет по управлению земельными ресурсами Атбасарского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
6. Комитет по управлению земельными ресурсами Буландынского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
7. Комитет по управлению земельными ресурсами Егиндыкольского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
8. Комитет по управлению земельными ресурсами Енбекшилдерского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
9. Комитет по управлению земельными ресурсами Ерейментауского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
10. Комитет по управлению земельными ресурсами Есильского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
11. Комитет по управлению земельными ресурсами Жаксынского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
12. Комитет по управлению земельными ресурсами Жаркаинского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
13. Комитет по управлению земельными ресурсами Зерендинского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
14. Комитет по управлению земельными ресурсами Коргалжынского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
15. Комитет по управлению земельными ресурсами Сандыктауского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
16. Комитет по управлению земельными ресурсами Целиноградского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
17. Комитет по управлению земельными ресурсами Шортандинского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

5. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Атбасар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
6. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Бұланды ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
7. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Егiндiкөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
8. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Еңбекшiлдер ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
9. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ерейментау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
10. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Есiл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
11. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Жақсы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
12. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жарқайың ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
13. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зерендi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
14. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Қорғалжын ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитеті
15. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Сандықтау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
16. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Целиноград ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
17. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шортанды ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

18. Комитет по управлению земельными ресурсами Щучинского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
19. Комитет по управлению земельными ресурсами города Кокшетау Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
20. Актюбинский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
21. Комитет по управлению земельными ресурсами Айтекебийского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
22. Комитет по управлению земельными ресурсами Алгинского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
23. Комитет по управлению земельными ресурсами Байганинского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
24. Комитет по управлению земельными ресурсами Иргизского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
25 Комитет по управлению земельными ресурсами Каргалинского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
26. Комитет по управлению земельными ресурсами Хобдинского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
27. Комитет по управлению земельными ресурсами Мартукского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
28. Комитет по управлению земельными ресурсами Мугалжарского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
29. Комитет по управлению земельными ресурсами Темирского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
30. Комитет по управлению земельными ресурсами Хромтауского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

18. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Щучье ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
19. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Көкшетау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
20. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгінiң Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
21. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Әйтеке би ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
22. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Алға ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
23. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Байғанин ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
24. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ырғыз ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
25. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарғалы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
26. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қобда ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
27. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Мәртөк ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
28. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Мұғаджар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
29. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Темiр ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
30. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Хромтау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

31. Комитет по управлению земельными ресурсами Уилского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
32. Комитет по управлению земельными ресурсами Шалкарского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
33. Комитет по управлению земельными ресурсами города Актюбе Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
34. Алматинский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
35. Комитет по управлению земельными ресурсами Аксуского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
36. Комитет по управлению земельными ресурсами Алакольского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
37. Комитет по управлению земельными ресурсами Балхашского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
38. Комитет по управлению земельными ресурсами Енбекшиказахского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
39. Комитет по управлению земельными ресурсами Ескельдинского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
40. Комитет по управлению земельными ресурсами Жамбылского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
41. Комитет по управлению земельными ресурсами Илийского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
42. Комитет по управлению земельными ресурсами Карасайского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
43. Комитет по управлению земельными ресурсами Каратальского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

31. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ойыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
32. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Шалқар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
33. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақтөбе қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
34. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігiнiң Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
35. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақсу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
36. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Алакөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
37. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Балқаш ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
38. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Еңбекшiқазақ ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
39. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ескелдi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
40. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жамбыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
41. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Iле ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
42. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарасай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
43. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қаратал ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

44. Комитет по управлению земельными ресурсами Кербулакского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
45. Комитет по управлению земельными ресурсами Коксуского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
46. Комитет по управлению земельными ресурсами Панфиловского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
47. Комитет по управлению земельными ресурсами Райымбекского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
48. Комитет по управлению земельными ресурсами Саркандского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
49. Комитет по управлению земельными ресурсами Талгарского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
50. Комитет по управлению земельными ресурсами Уйгурского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
51. Комитет по управлению земельными ресурсами города Талдыкоргана Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
52. Комитет по управлению земельными ресурсами города Капчагая Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
53. Атырауский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
54. Комитет по управлению земельными ресурсами Жылыойского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
55. Комитет по управлению земельными ресурсами Индерского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
56. Комитет по управлению земельными ресурсами Исатайского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

44. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Кербұлақ ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитеті
45. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Көксу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
46. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Панфилов ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитеті
47. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Райымбек ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
48. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сарқант ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
49. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Талғар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
50. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Ұйғыр ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
51. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Талдықорған қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
52. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қапшағай қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
53. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгінiң Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
54. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жылыой ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
55. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Индер ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
56. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Исатай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

57. Комитет по управлению земельными ресурсами Курмангазинского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
58. Комитет по управлению земельными ресурсами Кызылкогинского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
59. Комитет по управлению земельными ресурсами Макатского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
60. Комитет по управлению земельными ресурсами Махамбетского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
61. Комитет по управлению земельными ресурсами города Атырау Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
62. Восточно-Казахстанский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
63. Комитет по управлению земельными ресурсами Абайского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
64. Комитет по управлению земельными ресурсами Аягозского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
65. Комитет по управлению земельными ресурсами Бескарагайского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
66. Комитет по управлению земельными ресурсами Бородулихинского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
67. Комитет по управлению земельными ресурсами Глубоковского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
68. Комитет по управлению земельными ресурсами Жарминского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
69. Комитет по управлению земельными ресурсами Зайсанского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

57. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Құрманғазы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
58. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қызылқоға ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
59. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Мақат ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
60. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Махамбет ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
61. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнің Атырау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
62. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінің Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
63. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Абай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
64. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Аягөз ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
65. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бесқарағай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
66. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бородулиха ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
67. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Глубокий ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
68. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жарма ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
69. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зайсан ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

70. Комитет по управлению земельными ресурсами Зыряновского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
71. Комитет по управлению земельными ресурсами Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
72. Комитет по управлению земельными ресурсами Кокпектинского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
73 Комитет по управлению земельными ресурсами Курчумского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
74. Комитет по управлению земельными ресурсами Тарбагатайского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
75. Комитет по управлению земельными ресурсами Уланского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
76. Комитет по управлению земельными ресурсами Урджарского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
77. Комитет по управлению земельными ресурсами Шемонаихинского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
78. Комитет по управлению земельными ресурсами города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
79. Комитет по управлению земельными ресурсами города Семипалатинска Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
80. Комитет по управлению земельными ресурсами города Зыряновска Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
81. Жамбылский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
82. Комитет по управлению земельными ресурсами Байзакского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

70. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зырян ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
71. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қатон-Қарағай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
72. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Көкпектi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
73. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Күршiм ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
74. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тарбағатай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитеті
75. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ұлан ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
76. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Үржар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
77. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шемонаиха ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
78. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Өскемен қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
79. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Семей қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
80. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зырян қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
81. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінiң Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
82. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Байзақ ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

83. Комитет по управлению земельными ресурсами Жамбылского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
84. Комитет по управлению земельными ресурсами Жуалынского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
85. Комитет по управлению земельными ресурсами района им. Т.Рыскулова Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
86. Комитет по управлению земельными ресурсами Кордайского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
87. Комитет по управлению земельными ресурсами Меркенского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
88. Комитет по управлению земельными ресурсами Мойынкумского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
89. Комитет по управлению земельными ресурсами Таласского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
90. Комитет по управлению земельными ресурсами Шуского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
91. Комитет по управлению земельными ресурсами Сарысуского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
92. Комитет по управлению земельными ресурсами города Тараза Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
93. Западно-Казахстанский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
94. Комитет по управлению земельными ресурсами Акжаикского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами. Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
95. Комитет по управлению земельными ресурсами Бокейординского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

83. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жамбыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
84. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жуалы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
85. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң T. Рысқұлов атындағы ауданның жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
86. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетінің Қордай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
87. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Мерке ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
88. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Мойынқұм ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
89. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Талас ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
90. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
91. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сарысу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
92. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тараз қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
93. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
94. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақжайық ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
95. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бөкейорда ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

96. Комитет по управлению земельными ресурсами Бурлинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
97. Комитет по управлению земельными ресурсами Жангалинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
98. Комитет по управлению земельными ресурсами Жанибекского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
99. Комитет по управлению земельными ресурсами Зеленовского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
100. Комитет по управлению земельными ресурсами Казталовского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
101. Комитет по управлению земельными ресурсами Каратобинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
102. Комитет по управлению земельными ресурсами Сырымского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
103. Комитет по управлению земельными ресурсами Таскалинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
104. Комитет по управлению земельными ресурсами Теректинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
105. Комитет по управлению земельными ресурсами Чингирлауского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
106. Комитет по управлению земельными ресурсами города Уральска Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
107. Карагандинский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
108. Комитет по управлению земельными ресурсами Абайского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

96. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бөрiлi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
97. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жаңақала ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
98. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жәнiбек ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
99. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зеленов ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
100. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қазталовка ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
101. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қаратөбе ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
102. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сырым ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
103. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тасқала ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
104. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын, басқару жөнiндегі комитетiнiң Теректi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
105. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шыңғырлау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
106. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Орал қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
107. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
108. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Абай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi

109. Комитет по управлению земельными ресурсами Актогайского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
110. Комитет по управлению земельными ресурсами Бухар-Жырауского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
111. Комитет по управлению земельными ресурсами Жанааркинского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
112. Комитет по управлению земельными ресурсами Каркаралинского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
113. Комитет по управлению земельными ресурсами Нуринского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
114. Комитет по управлению земельными ресурсами Осакаровского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
115. Комитет по управлению земельными ресурсами Улытауского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
116. Комитет по управлению земельными ресурсами Шетского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
117. Комитет по управлению земельными ресурсами города Караганды Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
118. Комитет по управлению земельными ресурсами города Балхаш Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
119. Комитет по управлению земельными ресурсами города Жезказгана Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
120. Кызылординский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
121. Комитет по управлению земельными ресурсами Аральского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

109. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақтоғай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
110. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Бұхар-Жырау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
111. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жаңаарқа ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
112. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарқаралы ауданы жер ресурстарын басқару жөніндегi комитетi
113. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Нұра ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
114. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Осакаровка ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
115. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ұлытау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
116. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шет ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
117. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарағанды қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитеті
118. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Балқаш қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
119. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Жезқазған қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
120. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінiң Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
121. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Арал ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

122. Комитет по управлению земельными ресурсами Жалагашского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
123. Комитет по управлению земельными ресурсами Жанакорганского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
124. Комитет по управлению земельными ресурсами Казалинского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
125. Комитет по управлению земельными ресурсами Кармакчинского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
126. Комитет по управлению земельными ресурсами Сырдарьинского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
127. Комитет по управлению земельными ресурсами Шиелийского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
128. Комитет по управлению земельными ресурсами города Кызылорды Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
129. Костанайский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
130. Комитет по управлению земельными ресурсами Алтынсаринского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
131. Комитет по управлению земельными ресурсами Амангельдинского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
132. Комитет по управлению земельными ресурсами Аулиекольского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
133. Комитет по управлению земельными ресурсами Денисовского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
134. Комитет по управлению земельными ресурсами Жангельдинского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

122. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Жалағаш ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
123. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жаңақорған ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
124. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қазалы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
125. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қармақшы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
126. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сырдария ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
127. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Шиелi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
128. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қызылорда қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
129. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінің Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
130. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Алтынсарин ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
131. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Амангелдi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
132. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Әулиекөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
133. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Денисов ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
134. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөніндегі комитетiнiң Жангелдi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi

135. Комитет по управлению земельными ресурсами Житикаринского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
136. Комитет по управлению земельными ресурсами Камыстинского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
137. Комитет по управлению земельными ресурсами Карабалыкского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
138. Комитет по управлению земельными ресурсами Карасуского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
139. Комитет по управлению земельными ресурсами Костанайского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
140. Комитет по управлению земельными ресурсами Мендыкаринского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
141. Комитет по управлению земельными ресурсами Наурзумского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
142. Комитет по управлению земельными ресурсами Сарыкольского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
143. Комитет по управлению земельными ресурсами Тарановского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
144. Комитет по управлению земельными ресурсами Узункольского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
145. Комитет по управлению земельными ресурсами Федоровского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
146. Комитет по управлению земельными ресурсами города Костаная Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
147. Комитет по управлению земельными ресурсами города Аркалыка Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

135. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жiтiқара ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
136. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қамысты ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитеті
137. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Қарабалық ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
138. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарасу ауданы жер ресурстарын басқару жөніндегi комитетi
139. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Қостанай ауданы жер ресурстарын басқару жөніндегі комитетi
140. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөніндегі комитетiнiң Меңдiқара ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
141. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Наурызым ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
142. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сарыкөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
143. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Таран ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
144. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ұзынкөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
145. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Федоров ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
146. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қостанай қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
147. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Арқалық қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

148. Комитет по управлению земельными ресурсами города Рудный Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
149. Мангистауский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
150. Комитет по управлению земельными ресурсами Бейнеуского района Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
151 Комитет по управлению земельными ресурсами Каракиянского района Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан но управлению земельными ресурсами
152. Комитет по управлению земельными ресурсами Мангистауского района Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
153. Комитет по управлению земельными ресурсами Тупкараганского района Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
154. Комитет по управлению земельными ресурсами города Актау Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
155. Павлодарский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
156. Комитет по управлению земельными ресурсами Актогайского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
157. Комитет по управлению земельными ресурсами Баянаульского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
158. Комитет по управлению земельными ресурсами Железинского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
159. Комитет по управлению земельными ресурсами Иртышского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
160. Комитет по управлению земельными ресурсами Качирского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
161. Комитет по управлению земельными ресурсами Лебяжинского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

148. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Рудный қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
149. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінiң Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
150. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бейнеу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
151. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарақия ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
152. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Маңғыстау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
153. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Түпқараған ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
154. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақтау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
155. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
156. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақтоғай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
157. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Баянауыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
158. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Железинка ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
159. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ертiс ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
160. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қашыр ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
161. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Лебяжi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

162. Комитет по управлению земельными ресурсами Майского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
163. Комитет по управлению земельными ресурсами Павлодарского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
164. Комитет по управлению земельными ресурсами Успенского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
165. Комитет по управлению земельными ресурсами Щербактинского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
166. Комитет по управлению земельными ресурсами города Павлодара Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
167. Комитет по управлению земельными ресурсами города Екибастуза Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
168. Северо-Казахстанский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
169. Комитет по управлению земельными ресурсами Айыртауского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
170. Комитет по управлению земельными ресурсами Акжарского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
171. Комитет по управлению земельными ресурсами Аккаиынского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
172. Комитет по управлению земельными ресурсами Есильского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
173. Комитет по управлению земельными ресурсами Жамбылского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
174. Комитет по управлению земельными ресурсами района им. Г.Мусрепова Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
175 Комитет по управлению земельными ресурсами района им. М.Жумабаева Северо- Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

162. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Май ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
163. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Павлодар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
164. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Успен ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
165. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шарбақты ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
166. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Павлодар қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
167. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Екiбастұз қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
168. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінің Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
169. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігі Солтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Айыртау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
170. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақжар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
171. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Аққайың ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
172. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Есiл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
173. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жамбыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
174. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ғ. Мүсiрепов атындағы ауданның жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
175. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң М. Жұмабаев атындағы ауданның жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi

176. Комитет по управлению земельными ресурсами Кызылжарского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
177. Комитет по управлению земельными ресурсами Мамлютского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
178. Комитет по управлению земельными ресурсами Тайыншинского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
179. Комитет по управлению земельными ресурсами Тимирязевского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
180. Комитет по управлению земельными ресурсами Уалихановского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
181. Комитет по управлению земельными ресурсами Шал акынского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
182. Комитет по управлению земельными ресурсами города Петропавловска Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
183. Южно-Казахстанский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
184. Комитет по управлению земельными ресурсами Арысского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
185. Комитет по управлению земельными ресурсами Байдибекского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
186. Комитет по управлению земельными ресурсами Казыгуртского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
187. Комитет по управлению земельными ресурсами Мактааральского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
188. Комитет по управлению земельными ресурсами Ордабасынского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

176. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қызылжар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
177. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Мамлют ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
178. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тайынша ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
179. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тимирязев ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
180. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Уәлиханов ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
181. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шал ақын ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
182. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Петропавл қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
183. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгінiң Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
184. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Арыс ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
185. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Бәйдiбек ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
186. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қазығұрт ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
187. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Мақтаарал ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
188. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ордабасы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

189. Комитет по управлению земельными ресурсами Отырарского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
190. Комитет по управлению земельными ресурсами Сайрамского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
191. Комитет по управлению земельными ресурсами Сарыагашского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
192. Комитет по управлению земельными ресурсами Сузакского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
193. Комитет по управлению земельными ресурсами Толебийского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
194. Комитет по управлению земельными ресурсами Тюлькубасского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
195. Комитет по управлению земельными ресурсами Шардаринского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
196. Комитет по управлению земельными ресурсами города Шымкента Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
197. Комитет по управлению земельными ресурсами города Туркестана Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
198. Комитет по управлению земельными ресурсами города Кентау Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
199. Астанинский городской комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
200. Алматинский городской комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

189. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Отырар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
190. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сайрам ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
191. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сарыағаш ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
192. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Созақ ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
193. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Төлеби ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
194. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Түлкібас ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
195. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шардара ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
196. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шымкент қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
197. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Түркiстан қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
198. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Кентау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
199. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң Астана қалалық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
200. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінiң Алматы қалалық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi