О признании утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1995 года N 1301
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1999 года N 1778
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1995 года N 1301 P951301_ "О введении системы независимой предотгрузочной инспекции товаров, импортируемых в Республику Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 32, ст. 401).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 4 қазандағы N 1301 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 қараша N 1778
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасына импортталатын тауарларға жөнелту
алдындағы тәуелсіз инспекция жүйесін енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1995 жылғы 4 қазандағы N 1301
P951301_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 32, 401-құжат) күші жойылды деп
танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.