О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года N 776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1840
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года N 776 P990776_ "О создании комиссии по приему имущества, исключаемого из состава испытательных полигонов, арендуемых Российской Федерацией" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 декабря 1999 года N 1840
"Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 1999 года N 776
Комиссия по приему имущества,
исключаемого из состава испытательных полигонов,
арендуемых Российской Федерацией
Абулгазин Данияр Рустемович       -  вице-Министр Министерства финансов
Республики Казахстан, председатель
Смирнов Анатолий Владимирович     -  вице-Министр Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, заместитель
председателя
Старыш Анатолий Трифонович        -  заместитель командующего Силами
воздушной обороны по авиации
Вооруженных Сил Республики Казахстан,
заместитель председателя
Баймурзин Даулетхан Калымович     -  директор Департамента
непроизводственных платежей
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
Елеушев Бекбулат Садуахасович     -  заместитель директора Департамента
главной государственной инспекции
охраны окружающей среды
Министерства природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Иманкулов Идельбай Исламович      -  заместитель акима Актюбинской области
Темирбеков Сабир Жакупович        -  генерал-инспектор Министерства
обороны Республики Казахстан
Ахматов Иван Идрисович            -  заместитель командующего Силами
воздушной обороны Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Передвигин Сергей Тимофеевич      -  заместитель начальника Департамента
международного военного сотрудничества
Аппарата Министра обороны
Республики Казахстан
Мордасов Николай Павлович         -  председатель Западно-Казахстанского
областного комитета по управлению
земельными ресурсами
Жекеев Малик Наурызгалиевич       -  председатель Актюбинского областного
комитета по управлению земельными
ресурсами
Дихаев Мереке Касымович           -  председатель Костанайского областного
комитета по управлению земельными
ресурсами
Суербаев Ракматулла Хамитович     -  председатель Западно-Казахстанского
территориального Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Сатубаев Салим Аскарович          -  председатель Карагандинского
территориального Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Жмыхов Анатолий Александрович     -  председатель Атырауского областного
комитета по управлению земельными
ресурсами
Дюсенов Боран Тулегенович         -  председатель Атырауского
территориального Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Карасартов Даурен Абзалович       -  председатель Карагандинского
областного комитета по управлению
земельными ресурсами
Медеубаев Сагымбай Мухатаевич     -  аким города Приозерска Карагандинской
области
Беркинбаев Арынказы Калжанович    -  аким Мугалжарского района Актюбинской
области
Шинтасова Сулупан Панаевна        -  начальник Актюбинского областного
управления коммунальной собственности
Кожмухаметов Женис Айтимович      -  начальник управления
госсанэпиднадзора Костанайской области
Толебаев Марат Еркенович          -  и.о. председателя Костанайского
территориального Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Каримов Айдарбек Даукенович       -  начальник управления экологии и
биоресурсов Костанайской области
Урынбаев Кадырбек Нуратович       -  и.о. председателя Актюбинского
территориального Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Вершинин Александр Юрьевич        -  начальник управления международного
права и протокола Департамента
законодательства и международного
права Министерства юстиции Республики
Казахстан
Нурдаулетов Рахат Каланович       -  заместитель начальника управления
Комитета государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан".
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 маусымдағы N 776 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 желтоқсан N 1840
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлікті қабылдап алу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 маусымдағы N 776 P990776_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшаның жаңа редакциясы қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
2 желтоқсандағы
N 1840 қаулысына
қосымша
"Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
16 маусымдағы
N 776 қаулысына қосымша
Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының
құрамынан шығарылатын мүлікті қабылдап алу
жөніндегі комиссияның құрамы
Әбілғазин             - Қазақстан Республикасының Қаржы
Данияр Рүстемұлы        вице-министрі, төраға
Смирнов               - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Анатолий Владимирович   істер вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Старыш                - Қазақстан Республикасы Қарулы
Анатолий Трифонович     Күштерінің Әуе қорғанысы күштері
қолбасшысының орынбасары,
төрағаның орынбасары
Баймұрзин             - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Дәулетхан Қалымұлы      кіріс министрлігі Өндірістік емес төлемдер
департаментінің директоры
Елеуішов              - Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар
Бекболат Садуақасұлы    және қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің Қоршаған ортаны қорғау
бас мемлекеттік инспекциясы
департаменті директорының орынбасары
Иманқұлов             - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Еділбай Исламұлы
Темірбеков            - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Сабыр Жақыпұлы          министрлігінің генерал-инспекторы
Ахматов               - Қазақстан Республикасы Қарулы
Иван Ыдырысұлы          Күштерінің Әуе қорғанысы күштері
қолбасшысының орынбасары
Передвигин            - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Сергей Тимофеевич       министрі Аппаратының Халықаралық
әскери ынтымақтастық департаменті
бастығының орынбасары
Мордасов              - Батыс Қазақстан облыстық жер
Николай Павлович        ресурстарын басқару жөніндегі
комитетінің төрағасы
Жекеев                - Ақтөбе облыстық жер ресурстарын
Мәлік Наурызғалиұлы     басқару жөніндегі комитетінің төрағасы
Дикаев                - Қостанай облыстық жер ресурстарын
Мереке Қасымұлы         басқару жөніндегі комитетінің төрағасы
Сүйербаев             - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рахматолла Хамитұлы     министрлігі Батыс-Қазақстан аумақтық
мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы
Сатубаев              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Сәлім Асқарұлы          министрлігі Қарағанды аумақтық
мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы
Жмыхов                - Атырау облыстық жер ресурстарын
Анатолий Александрович  басқару жөніндегі комитетінің төрағасы
Дүйсенов              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Боран Төлегенұлы        министрлігі Атырау аумақтық мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру комитетінің
төрағасы
Қарасартов            - Қарағанды облыстық жер ресурстарын
Дәурен Абзалұлы         басқару жөніндегі комитетінің төрағасы
Медеубаев             - Қарағанды облысы Приозерск қаласының
Сағымбай Мұқатайұлы     әкімі
Беркінбаев            - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының
Арынқазы Қалжанұлы      әкімі
Шынтасова             - Ақтөбе облыстық коммуналдық меншік
Сүлупан Панайқызы       басқармасының бастығы
Қожмұхаметов          - Қостанай облысы мемсанэпидқадағалау
Жеңіс Әйтімұлы          басқармасының бастығы
Төлебаев              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Марат Еркінұлы          министрлігінің аумақтық мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру комитеті
төрағасының міндетін атқарушы
Кәрімов               - Қостанай облысы экология және
Айдарбек Дәукенұлы      биоресурстар басқармасының бастығы
Орынбаев              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қадырбек Нұратұлы       министрлігінің Ақтөбе аумақтық
мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасының міндетін атқарушы
Вершинин              - Қазақстан Республикасы Әділет
Александр Юрьевич       министрлігінің Заң және халықаралық
құқық департаменті халықаралық құқық
және хаттама басқармасының бастығы
Нұрдәулетов           - Қазақстан Республикасы Қаржы
Рахат Қаланұлы          министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті басқарма
бастығының орынбасары".
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.