О погашении кредиторской задолженности Управления Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1899
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Управлению Делами Президента Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды, 65467 (шестьдесят пять тысяч четыреста шестьдесят семь) долларов США в тенговом эквиваленте на погашение кредиторской задолженности по приобретению административного комплекса в
г. Астане.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының кредиторлық берешегін өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 желтоқсан N 1899
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасына Астана қаласындағы әкімшілік кешенін сатып алу жөніндегі кредиторлық берешегін өтеуге 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждарға көзделген қаражат есебінен теңгелік баламада 65467
(алпыс бес мың төрт жүз алпыс жеті) АҚШ доллары бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.