О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1900
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 25, в графе 4 слова "Резерв Управления
Делами Президента" заменить словами "Министерство природных ресурсов и
охраны окружающей среды".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 желтоқсан N 1900
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысының орталығын көшіруге байланысты босаған ғимараттарды және қызмет үй-жайларын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 P990796_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
4-бағандағы реттік нөмірі 25-жолдағы "Президент Іс Басқармасының резерві" деген сөздер "Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі