О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1970
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) - исключен согласно постановлению Правительства РК от 5.06.2000г. N 838 P000838_ ;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1999 года N 1540 "Некоторые вопросы разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год":
в Перечне государственных органов, финансируемых из республиканского бюджета, по группам, утвержденном указанным постановлением:
в группе II строку "Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан" исключить;
группу III дополнить строкой следующего содержания:
"Агентство по стратегическому планированию Республики Казахстан";
в Нормативе текущих расходов на одного работника государственных органов, финансируемых из республиканского бюджета, на 2000 год, утвержденном указанным постановлением:
группу III дополнить строкой следующего содержания:
"Агентство по стратегическому планированию 682 - ";
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы,
выполняющие общие функции государственного управления":
в строке гос. учреждение "690 Центральная избирательная комиссия
Республики Казахстан":
в графе 3 цифру "100829" заменить цифрой "91839";
в программе 1 "Административные расходы" в графе 3 цифру "31451"
заменить цифрой "22461";
в подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" в графе 3 цифру
"31451" заменить цифрой "22461";
в подфункции 5 "Планирование и статистическая деятельность":
в строке гос. учреждение "604 Агентство по стратегическому
планированию Республики Казахстан":
в графе 3 цифру "34781" заменить цифрой "43771";
в программе 1 "Административные расходы" в графе 3 цифру "12152"
заменить цифрой "21142";
в подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" в графе 3 цифру
"12152" заменить цифрой "21142".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 желтоқсан N 1970
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) <*>
2) "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 қазандағы N 1540 қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Топтар бойынша республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың тізбесінде:
ІІ топтағы "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі" деген жол алынып тасталсын;
ІІІ топ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігі";
көрсетілген қаулымен бекітілген 2000 жылға республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкерге арналған
ағымдағы шығыстарының нормативінде:
ІІІ топ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Стратегиялық жоспарлау жөніндегі агенттік" 682 - ";
3) "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872
P991872_
қаулысына:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІҮ "Шығыстар" деген бөлімде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" деген функционалдық
топта:
1. "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді,
атқарушы және басқа органдар" деген функцияда:
"690 Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы" мемлекеттік
мекемесі жолында:
3-бағандағы "100829" деген сан "91839" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Әкімшілік шығыстар" деген бағдарламаның 3-бағанындағы "31451"
деген сан "22461" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Орталық органның аппараты" деген кіші бағдарламаның 3-бағанындағы
"31451" деген сан "22461" деген санмен ауыстырылсын;
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" деген кіші функцияда:
"604 Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігі" мемлекеттік мекемесі жолында:
3 бағандағы "34781" деген сан "43771" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Әкімшілік шығыстар" деген бағдарламаның 3-бағанындағы "12152"
деген сан "21142" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Орталық органның аппараты" деген кіші бағдарламаның 3-бағанындағы
"12152" деген сан "21142" деген санмен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармақтың 1)-тармақшасы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің
2000.06.05. N 838 қаулысымен.
P000838_

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2000 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

2. Осы қаулы 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолдануға енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.