О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 1987
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года P990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334 P981334_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
1) в разделе IV "Расходы":
по подпрограмме 32 "Завершение строительства учебно-административного корпуса Евразийского университета им. Гумилева" программы 18 "Трансферты из республиканского бюджета" учреждения 131 "Аким г. Астаны" подфункции 1 "Официальные трансферты" функциональной группы 15 "Официальные трансферты" цифру "2 398 870" заменить цифрой "2 376 151";
по подпрограмме 33 "Завершение строительства Национального музея" программы 18 "Трансферты из республиканского бюджета" учреждения 131 "Аким г. Астаны" подфункции 1 "Официальные трансферты" функциональной группы 15 "Официальные трансферты" цифру "2 503 675" заменить цифрой "2 526 394";
по подпрограмме 30 "По инвалидности" программы 31 "Общие государственные социальные пособия" учреждения 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" подфункции 1 "Социальное обеспечение" функциональной группы 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" цифру "14 553 643" заменить цифрой "14 323 095";
по подпрограмме 31 "По случаю потери кормильца" программы 31 "Общие государственные социальные пособия" учреждения 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" подфункции 1 "Социальное обеспечение" функциональной группы 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" цифру "12 052 370" заменить цифрой "12 282 918";
2) в разделе V "Кредитование":
по подпрограмме 80 "Реализация проекта за счет внешних займов" программы 80 "Строительство моста через р. Иртыш в г. Семипалатинске" учреждения 115 "Аким Восточно-Казахстанской области" подфункции 1 "Автомобильный транспорт" функциональной группы 12 "Транспорт и связь" цифру "3 875 456" заменить цифрой "4 608 903";
по подпрограмме 81 "Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета" программы 80 "Строительство моста через р. Иртыш в г. Семипалатинске" учреждения 115 "Аким Восточно-Казахстанской области" подфункции 1 "Автомобильный транспорт" функциональной группы 12 "Транспорт и связь" цифру "1 360 136" заменить цифрой "626 689".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 25 желтоқсан N 1987
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Z990357_ Заңының 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 P981334_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
1) ІҮ "Шығыстар" бөлімінде:
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобы 1 "Ресми трансферттер" ішкі функциясының 131 "Астана қаласының әкімі" мекемесінің 18 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер" бағдарламасының 32 "Гумилев атындағы Еуразия университетінің оқу-әкімшілік корпусының құрылысын аяқтау" ішкі бағдарламасы бойынша "2 398 870" деген сан "2 376 151" деген санмен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобы 1 "Ресми трансферттер" ішкі функциясының 131 "Астана қаласының әкімі" мекемесінің 18 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер" бағдарламасының 33 "Ұлттық мұражайдың құрылысын аяқтау" ішкі бағдарламасы бойынша "2 503 675" деген сан ;2 526 394" деген санмен ауыстырылсын;
6 "Әлеуметтік қамтамасыз ету және әлеуметтік көмек" функционалдық тобы 1 "Әлеуметтік қамтамасыз ету" ішкі функциясының 213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" мекемесінің 31 "Мемлекеттік әлеуметтік жалпы жәрдемақылар" бағдарламасының 30 "Мүгедектігі бойынша" ішкі бағдарламасы бойынша "14 553 643" деген сан" "14 323 095" деген санмен ауыстырылсын;
6 "Әлеуметтік қамтамасыз ету және әлеуметтік көмек" функционалдық тобы 1 "Әлеуметтік қамтамасыз ету" ішкі функциясының 213"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" мекемесінің 31 "Мемлекеттік әлеуметтік жалпы жәрдемақылар" бағдарламасының 31 "Асыраушысынан айрылуына байланысты" ішкі бағдарламасы бойынша "12 052 370" деген сан "12 282 918" деген санмен ауыстырылсын;
2) Ү "Несиелендіру бөлімінде:
12 "Көлік және байланыс" функционалдық тобы 1 "Автомобиль көлігі" ішкі функциясының 115 "Шығыс Қазақстан облысының әкімі" мекемесінің 80 "Семей қаласындағы Ертіс өзені арқылы өтетін көпірдің құрылысы" бағдарламасының 80 "Жобаны сыртқы заемдардың есебінен іске асыру" ішкі бағдарламасы бойынша "3 875 456" деген сан "4 608 903" деген санмен
ауыстырылсын;
12 "Көлік және байланыс" функционалдық тобы 1 "Автомобиль көлігі"
ішкі функциясының 115 "Шығыс Қазақстан облысының әкімі" мекемесінің 80
"Семей қаласындағы Ертіс өзені арқылы өтетін көпірдің құрылысы"
бағдарламасының 81 "Жобаны республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру
есебінен іске асыру" ішкі бағдарламасы бойынша "1 360 136" деген сан "626
689" деген санмен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.