О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 556
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 2013. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.02.2005 № 124.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 556 "Об утверждении Положения о таможенном брокере" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст.130) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле слова "Указами Президента Республики Казахстан, имеющими силу закона" заменить словами "Законами Республики Казахстан";
в пункте 2 слова "Государственному таможенному комитету" заменить словами "Таможенному комитету Министерства государственных доходов";
в Положении о таможенном брокере, утвержденном указанным постановлением:
в тексте слова "Государственного таможенного комитета", "Гостаможком", "Гостаможкома", "Гостаможкомом", "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона", "Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона" заменить словами "Таможенного комитета Министерства государственных доходов", "Таможком", "Таможкома", "Таможкомом", "Законом Республики Казахстан", "Закона Республики Казахстан";
в пункте 3:
в абзаце пятом после слова "предъявление" дополнить словами "таможенному органу";
в абзаце шестом слова "обеспечение уплаты" заменить словом "уплата";
пункт 8 дополнить словами ", если иное не установлено Законом Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан";
в абзаце шестом пункта 9, после слов "этих органов" дополнить словами "за исключением контрольно-надзорных функций";
в пункте 14 после слова "платежей" дополнить словами "и налогов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 сәуірдегі N 556 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 желтоқсан N 2013. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:\
1. "Кеден брокері туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 сәуірдегі  N 556  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N16, 130-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспедегі "Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлықтарына" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Заңдарына" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Мемлекеттік кеден комитеті" деген сөздер "Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген Кеден брокері туралы ережеде:
мәтініндегі "Мемлекеттік кеден комитетінің", "Мемкеденкомы", "Мемкеденкомының", "Мемкеденкомы", "Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығында", "Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығының" деген сөздер "Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің", "Кеденком", "Кеденкомның", "Кеденком", "Қазақстан Республикасының Заңында", "Қазақстан Республикасы Заңының" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта:
бесінші абзац "құралдарын" деген сөзден кейін "кеден органына" деген сөздермен толықтырылсын;
алтыншы абзацтағы "салықтарының төленуін қамтамасыз ету" деген сөздер "салықтарын төлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақ "өзге тұлғаға" деген сөздерден кейін "егер Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының Заңында басқаша белгіленбеген болса" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақтың алтыншы абзацы "құзыретіне жататын" деген сөздерден кейін "бақылау-қадағалау функцияларын қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақ "кеден төлемдерін" деген сөздерден кейін "және салықтарын" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі