Об утверждении Плана мероприятий по подготовке первоочередных объектов к проведению 1500-летнего юбилея города Туркестана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2000 года N 8-р
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке первоочередных объектов к проведению 1500-летнего юбилея города Туркестана.
2. Рекомендовать акиму Южно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке передать VIР-зал аэропорта города Шымкента в уставный фонд Республиканского государственного предприятия "Казаэронавигация" для дальнейшего его использования по прямому назначению.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 10 мая 2000 г. N 73 R000073_ .
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 января 2000 года N 8-р
План
мероприятий по подготовке первоочередных объектов
к проведению 1500-летнего юбилея города Туркестана
Сноска. Внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК
от 10 мая 2000 г. N 73
R000073_
.
---------------------------------------------------------------------------
N !       Мероприятие               ! Ответственные  !Сроки окончания
п/п!                                 !                !
---------------------------------------------------------------------------
1 !                2                !       3        !       4
---------------------------------------------------------------------------
I. Ремонт аэропорта г. Шымкента (косметический,
в том числе фасадов, VIР-зала, коридоров и проходной)
Заказчик: Республиканское государственное предприятие
"Казаэронавигация"
1. Решение вопроса по финансированию     Заказчик     Поэтапно, по факту
работ                                              выполненных работ
2. Проведение тендера на разработку      Заказчик     В месячный срок
технико-экономического обоснования
(ТЭО) и проектно-сметной
документации (ПСД)
3. Утверждение ТЭО и ПСД в               Заказчик     Поэтапно, по мере
установленном порядке                 Разработчики готовности
4. Проведение тендера на выполнение      Заказчик     До 20.02.2000 г.
работ по ремонту
5. Ремонтные работы на объекте           Заказчик     До 15.07.2000 г.
Генподрядчик
6. Приемка объекта                       Заказчик     до 01.08.2000 г.
II. Капитальный и средний ремонт автомобильной
дороги Шымкент-Туркестан протяженностью 160 км.
Заказчик: Минтранском
1. Решение вопроса по финансированию     Минфин       До 15.01.2000 г.
работ в объеме 245 млн.тенге          Заказчик

Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын өткізуге бірінші кезектегі объектілерді дайындау жөніндегі іс-шаралардың жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 11 қаңтар N 8-ө
1. Қоса беріліп отырған Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын өткізуге бірінші кезектегі объектілерді дайындау жөніндегі іс-шаралардың жоспары бекітілсін.
2. Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі заңдарда белгіленген тәртіппен
Шымкент қаласы әуежайының VIР-залын одан әрі тікелей мақсаты бойынша
пайдалану үшін "Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
жарғылық қорына берсін.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.05.10. N 73 өкімімен.
R000073_
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2000 жылғы 11 қаңтардағы
N 2000 өкімімен
бекітілген
Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын өткізуге
бірінші кезектегі объектілерді дайындау жөніндегі іс-шаралардың
Жоспары
ЕСКЕРТУ. Жоспардың 1-бөлімінің атауы өзгерді - ҚР Үкіметінің
2000.05.10. N 73 өкімімен.
R000073_
__________________________________________________________________________
N          Іс-шаралар         Жауаптылар           Аяқтау мерзімдері
р\с
__________________________________________________________________________
1               2                3                         4
__________________________________________________________________________
І. Шымкент қаласының әуежайын жөндеу (жеңіл-желпі, оның ішінде
алдыңғы бетін, VIР-залын, дәліздері мен өту жолдарын)
Тапсырысшы: "Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттік
кәсіпорны
1.  Жұмыстарды Қаржыландыру   Тапсырысшы       Орындалған жұмыстар фактісі
мәселесін шешу                             бойынша, кезең-кезеңмен
2.  Техникалық-экономикалық   Тапсырысшы       Бір айлық мерзімде
негіздеме (ТЭН) мен жо.
балау-сметалық құжатта.
маны (ЖҚС) әзірлеуге
тендер өткізу
3.  Белгіленген тәртіппен     Тапсырысшы       Дайындығына қарай, кезең-
ТЭН мен ЖҚС-ны бекіту     Жобаны әзірлеу.  кезеңмен
шілер
4.  Жөндеу жөніндегі жұмыс.   Тапсырысшы       2000 жылдың 20 ақпанына
тарды орындауға тендер                     дейін
өткізу
5.  Объектілерді жөндеу жұ.   Тапсырысшы       2000 жылдың 15 шілдесіне
мыстары                   Бас мердігер     дейін
6.  Объектіні қабылдау        Тапсырысшы       2000 жылдың 1 тамызына
дейін
ІІ. Қашықтығы 160 км Шымкент-Түркістан автомобиль жолын
күрделі және орташа жөндеу
Тапсырысшы: Көліккоммині
1.  Жұмыстарды 245 млн. теңге  Қаржымині       2000 жылдың 15 қаңтарына
мөлшерінде қаржыландыру    Тапсырысшы      дейін
жөніндегі мәселені шешу

2. Проведение тендера по выбору          Заказчик     До 20.02.2000 г.
Генподрядчика
3. Дорожно-строительные работы           Заказчик     До 15.07.2000 г.
Генподрядчик
4. Приемка объекта                       Заказчик     До 01.08.2000 г.
III. Реставрация здания железнодорожного вокзала
Заказчик: РГП "Казакстан темiр жолы"
1. Решение вопроса по финансированию     Заказчик     Поэтапно, по
работ в объеме 100 млн.тенге                       факту выполненных
работ
2. Строительно-монтажные работы на       Заказчик     До 15.07.2000 г.
объекте                               Подрядчик
3. Приемка объекта                       Заказчик     До 01.08.2000 г.
IV. Реконструкция системы водоснабжения и канализации
города Туркестана
Заказчик: аким Южно-Казахстанской области
1. Рассмотреть вопрос по финансированию  Минфин       До 20.01.2000 г.
работ в объеме 60 млн. тенге
2. Проведение тендера на разработку      Заказчик     До 20.02.2000 г.
технико-экономического обоснования
(ТЭО) и проектно-сметной документации
(ПСД)
3. Утверждение ТЭО и ПСД в               Заказчик     Поэтапно, по мере
установленном порядке                 Разработчики готовности
4. Проведение тендера по выбору          Заказчик     До 01.03.2000 г.
Генподрядчика
5. Строительно-ремонтные работы          Заказчик     До 15.07.2000 г.
на объекте                            Генподрядчик
6. Приемка объекта                       Заказчик     До 01.08.2000 г.
Примечание: 1. Строительно-монтажные и ремонтные работы на объектах
в порядке исключения, разрешается выполнить по мере
готовности их поэтапной проектно-сметной документации.
2. По каждому объекту разрабатывается и утверждается
календарный план СМР.
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

2.  Бас мердігерді таңдау жө.   Тапсырысшы      2000 жылдың 20 ақпанына
нінде тендер өткізу                         дейін
3.  Жол-құрылыс жұмыстары       Бас мердігер    2000 жылдың 15 шілдесіне
Тапсырысшы      дейін
4.  Объектіні қабылдау          Тапсырысшы      2000 жылдың 1 тамызына
дейін
ІІІ. Темір жол вокзалы ғимаратын қайта қалпына келтіру
Тапсырысшы: "Қазақстан темір жолы"
1.  Жұмыстарды 100 млн. теңге   Тапсырысшы      Жұмыстарды орындау фактісі
мөлшерінде қаржыландыру                     бойынша, кезең-кезеңмен
жөніндегі мәселені шешу
2.  Объектідегі құрылыс-монтаж  Тапсырысшы      2000 жылдың 15 шілдесіне
жұмыстары                   Мердігер        дейін
3.  Объектіні қабылдау          Тапсырысшы      2000 жылдың 1 тамызына
дейін
ІV. Түркістан қаласының орталық бөлігіндегі канализация
жүйелерін қайта жаңарту
Тапсырысшы: Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі
1.  Жұмыстарды 60 млн. теңге     Қаржымині      2000 жылдың 1 қаңтарына
мөлшерінде қаржыландыру                     дейін
жөніндегі мәселені қарау
2.  Техникалық-экономикалық      Тапсырысшы     2000 жылдың 20 ақпанына
негіздеме (ТЭН) мен жо.                     дейін
балау-сметалық құжатта.
маны (ЖҚС) әзірлеуге
тендер өткізу
3.  Белгіленген тәртіппен       Тапсырысшы      Дайындығына қарай, кезең-
ТЭН мен ЖҚС-ны бекіту       Әзірлеушілер    кезеңмен
4.  Бас мердігерді таңдау жө.   Тапсырысшы      2000 жылдың 1 наурызына
нінде тендер өткізу                         дейін
5.  Объектідегі құрылыс-монтаж  Тапсырысшы      2000 жылдың 15 шілдесіне
жұмыстары                   Бас мердігер    дейін
6.  Объектіні қабылдау          Тапсырысшы      2000 жылдың 1 тамызына
дейін
Ескерту: 1. Объектілердегі құрылыс-монтаж және жөндеу жұмыстарын
ерекшелік ретінде олардың кезең-кезеңдік жобалау-сметалық
құжаттамасының дайын болуына қарай орындауға рұқсат етіледі.
2. Әрбір объекті бойынша ҚМЖ-ның күнтізбелік жоспары
әзірленеді және бекітіледі.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.