О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во II квартале 2000 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 2000 года N 60-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во II квартале 2000 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
7 апреля 2000 года N 60-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан во II квартале 2000 года
---------------------------------------------------------------------------
Дата    !   Наименование вопроса   ! Ответственные за  ! Докладчики
!                          !   подготовку      !
---------------------------------------------------------------------------
1     !            2             !         3         !       4
---------------------------------------------------------------------------
4 апреля   О ходе выполнения Плана      Канцелярия         Саудабаев К.Б.
мероприятий по исполнению    Премьер-Министра
поручений Президента
Республики Казахстан,
высказанных на расширенном
заседании Правительства
Республики Казахстан
9 февраля 2000 года
4 апреля   О государственной программе  Министерство       Радостовец Н.В.
по борьбе с бедностью и      труда и социальной
безработицей                 защиты
4 апреля   О Перечне вопросов для       Канцелярия         Саудабаев К.Б.
рассмотрения на заседаниях   Премьер-Министра
Правительства Республики
Казахстан во II квартале
2000 года
4 апреля   О Плане мероприятий          Канцелярия         Ахметов Д.К.
по исполнению                Премьер-Министра
поручений Президента
Республики Казахстан,
данных Правительству
Республики Казахстан
на совещании по вопросам
развития города Астаны
24 марта 2000 года
11 апреля  Об экологической ситуации    Министерство       Даукеев С.Ж.
в Республике Казахстан       природных ресурсов
и охраны окружающей
среды
11 апреля  О ходе выполнения Плана      Министерство     Мухамеджанов Б.А.
законопроектных работ        юстиции
Правительства Республики
Казахстан
24 апреля  О социально-экономическом    Министерство       Кулекеев Ж.А.
развитии Республики          экономики
Казахстан за I квартал
2000 года и о ходе
выполнения Программы
действий Правительства
Республики Казахстан на

2000 жылдың ІІ тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қарауға арналған мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2000 жылғы 7 сәуір N 60-ө
1. Қоса беріліп отырған 2000 жылдың ІІ тоқсанында Қазақстан
Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қарауға арналған мәселелердің
тізбесі бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар материалдарды уақытылы дайындауды және
Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қарау үшін енгізуді
қамтамасыз етсін.
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
2000 жылғы 7 сәуірдегі
N 60-ө өкімімен бекітілген
2000 жылдың ІІ тоқсанында Қазақстан Республикасы
Үкіметінің мәжілістерінде қарауға арналған мәселелердің
Тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
Күні  !     Мәселенің атауы                ! Дайындау үшін !Баяндамашылар
!                                    !   жауаптылар  !
---------------------------------------------------------------------------
1   !                2                   !       3       !      4
---------------------------------------------------------------------------
4    2000 жылғы 9 ақпандағы Қазақстан       Премьер-      Қ.Б. Саудабаев
сәуір  Республикасы Үкіметінің кеңейтілген    Министр
мәжілісінде айтылған                   Кеңсесі
Қазақстан Республикасы Президентінің
тапсырмаларын орындау жөніндегі іс-
шаралар жоспарының орындалу барысы
туралы
---------------------------------------------------------------------------
4    Кедейлікпен және жұмыссыздықпен        Еңбек және   Радостовец Н.В.
сәуір  күрес жөніндегі мемлекеттік            халықты
бағдарлама туралы                      әлеуметтік
қорғау
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
4    2000 жылдың ІІ тоқсанында Қазақстан    Премьер-     Қ.Б. Саудабаев
сәуір  Республикасы Үкіметінің мәжіліс.       Министр
терінде қарауға арналған мәселелердің  Кеңсесі
тізбесі туралы
---------------------------------------------------------------------------
4    Қазақстан Республикасы Президентінің   Премьер-     Д.К. Ахметов
сәуір  2000 жылғы 24 наурыздағы Астана қала.  Министр
сын дамыту мәселелері жөніндегі кеңе.  Кеңсесі
сте Қазақстан Республикасының Үкіметі.
не берілген тапсырмаларын орындау
жөніндегі іс-шаралардың жоспары туралы
---------------------------------------------------------------------------
11    Қазақстан Республикасының              Табиғи       С.Ж. Дәукеев
сәуір  экологиялық жағдайы                    ресурстар
және қор.
шаған ор.
таны қор.
ғау мини.
стрлігі
---------------------------------------------------------------------------
11    Қазақстан Республикасы Үкіметінің      Әділет       Б.Ә. Мұхамед.
сәуір  заң жобасы жұмыстары жоспарының        министрлігі       жанов
орындалу барысы туралы
---------------------------------------------------------------------------
24    Қазақстан Республикасының 2000         Экономика    Ж.Ә. Күлекеев
сәуір  жылдың І тоқсанындағы әлеуметтік-      министрлігі
экономикалық дамуы және Қазақстан

2000-2002 годы
24 апреля  Об исполнении                Министерство       Есенбаев М.Т.
государственного бюджета     финансов,
за I квартал 2000 года       Министерство       Какимжанов З.Х.
государственных
доходов
2 мая      О проектах Концепции,        Министерство       Кушербаев К.Е.
Закона и государственной     образования и
программы "О науке и         науки
государственной научно-
технической политике"
16 мая     Об итогах работы РГП         Министерство       Буркитбаев С.М.
"Актауский морской           транспорта и
торговый порт" за 1999       коммуникаций
год и о Программе
действий на 2000 год
16 мая     О ходе реализации            Агентство по       Биманбетов Б.Т.
Государственной              туризму и спорту
программы развития
массового спорта в
Республике Казахстан на
1996-2000 годы в
Карагандинской и Южно-
Казахстанской областях
30 мая     О Программе                  Министерство       Школьник В.С.
импортозамещения в легкой    энергетики,
и пищевой промышленности     индустрии и
торговли
30 мая     Отчет Агентства по           Агентство по       Джаганова А.К.
миграции и демографии        миграции и
демографии
13 июня    О выделении дополнительных   Министерство     Мухамеджанов Б.А.
штатных единиц секретарей    юстиции
судебных заседаний,
финансовых средств на
материально-техническое
обеспечение деятельности
судов и органов юстиции,
обеспечивающих исполнение
судебных решений
13 июня    О реализации региональных    Министерство       Школьник В.С.
программ возобновления       энергетики,
производства на              индустрии и
предприятиях г. Алматы       торговли
и Карагандинской области
(отчеты акимов г. Алматы
и Карагандинской области)
27 июня    О работе по исполнению       Министерство     Мухамеджанов Б.А.
законодательства об          юстиции
авторском праве и смежных
правах
27 июня    О неотложных мерах по        Агентство по      Омарова М.Н.
обеспечению доступности,     делам
безопасности, эффективности  здравоохранения
и качества лекарственных
средств, изделий
медицинского назначения и
очковой техники
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Республикасы Үкіметінің 2000-2002
жылдарға арналған іс-қимыл бағдар.
ламасының орындалу барысы туралы
---------------------------------------------------------------------------
24    2000 жылдың І тоқсанында мемлекеттік   Қаржы        М.Т. Есенбаев
сәуір  бюджеттің орындалуы туралы             министрлігі,
Мемлекеттік  З.Х. Кәкімжа.
кіріс             нов
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
2    "Ғылым және мемлекеттік ғылыми-        Білім және   Қ.Е. Көшербаев
мамыр  техникалық саясат туралы"              ғылым
тұжырымдаманың, заңның және            министрлігі
мемлекеттік бағдарламаның жобалары
туралы
---------------------------------------------------------------------------
16    "Ақтау теңіз сауда порты" РМК-нің      Көлік және     С.М. Бүркіт.
мамыр  1999 жылғы жұмыстарының қорытындылары  коммуникация.       баев
және 2000 жылға арналған іс-қимыл      лар министрлігі
бағдарламасы туралы
---------------------------------------------------------------------------
16    1996-2000 жылдарға арналған Қазақстан  Туризм және   Б.Т. Биманбе.
мамыр  Республикасында бұқаралық спортты      спорт              тов
дамытудың мемлекеттік бағдарламасын    жөніндегі
Қарағанды және Оңтүстік Қазақстан      агенттігі
облыстарында жүзеге асыру барысы
туралы
---------------------------------------------------------------------------
30    Жеңіл және тамақ өнеркәсібінде         Энергетика,   Школьник В.С.
мамыр  импортты алмастыру бағдарламасы        индустрия
туралы                                 және сауда
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
30    Көші-қон және демография жөніндегі     Көші-қон      А.Қ. Жағанова
мамыр  агенттіктің есебі                      және
демография
жөніндегі
агенттік
---------------------------------------------------------------------------
13    Сот мәжілістері хатшыларының қосымша   Әділет       Б.Ә. Мұхамед.
маусым  штаттық бірліктерін, соттар мен сот    министрлігі       жанов
шешімдерінің атқарылуын қамтамасыз
ететін әділет органдарын материалдық-
техникалық қамтамасыз етуге қаржы
қаражатын бөлу туралы
---------------------------------------------------------------------------
13    Алматы қаласы мен Қарағанды облысының  Энергетика,  Школьник В.С.
маусым  кәсіпорындарында өндірісті қалпына     индустрия
келтірудің аймақтық бағдарламаларын    және сауда
іске асыру туралы (Алматы қаласы мен   министрлігі
Қарағанды облысы әкімдерінің есептері)
---------------------------------------------------------------------------
27    Авторлық құқық пен аралас құқықтар     Әділет       Б.Ә. Мұхамед.
маусым  туралы заңдардың орындалу жөніндегі    министрлігі       жанов
жұмыстар туралы
---------------------------------------------------------------------------
27    Дәрі-дәрмек құралдарының, медициналық  Денсаулық     М.Н. Омарова
маусым  мақсаттағы бұйымдардың және көзәйнек   ісі жөнін.
техникаларының қол жетімділігін,       дегі агенттік
қауіпсіздігін, тиімділігін және
сапасын қамтамасыз ету жөніндегі
кезек күттірмейтін шаралар туралы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.