О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О военном положении"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 45-р
1. Создать рабочую группу для разработки проекта Закона Республики
Казахстан "О военном положении" в следующем составе:
Котлов                      - вице-Министр юстиции Республики Казахстан,
Андрей Николаевич             руководитель
Аманбайулы                  - ведущий специалист отдела экспертизы
Канат                         законопроектов Управления законопроектных
работ Департамента законодательства
Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь
Поспелов                    - заместитель Министра обороны Республики
Николай Николаевич            Казахстан
Салханов                    - начальник Главного штаба внутренних войск
Даулет Хамарович              Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Куатов                      - начальник Департамента организационно-
Николай Мамбетович            мобилизационной работы - заместитель
Начальника Генерального штаба Вооруженных Сил
Республики Казахстан по организационно-
мобилизационной работе
Пальгуев                    - временно исполняющий должность начальника
Евгений Владимирович          Департамента оперативного планирования -
заместитель Начальника Генерального штаба
Вооруженных Сил Республики Казахстан по
оперативному планированию
Амандосов                   - заместитель начальника Департамента
Измаилбек Асылханович         государственной службы Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
Кундакбаев                  - заместитель начальника Департамента
Марат Каниевич                гражданской обороны и воинских частей
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Сагымбеков                  - начальник Юридического управления
Талгат Турганбекович          Аппарата Министра обороны Республики
Казахстан
Кушеков                     - заместитель начальника оперативной группы
Сагат Хадимович               "Астана" Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Сейдуалиев                  - начальник юридической службы Республиканской
Нурмухан Абылканович          гвардии Республики Казахстан (по
согласованию)
Астанкевич                  - начальник 2-го отдела оперативного
Владимир Леонидович           управления Главного штаба внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Ауганбаев                   - начальник отдела Управления оборонного
Калижан Кызыралиевич          комплекса и правоохранительных органов
Бюджетного департамента Министерства
финансов Республики Казахстан
Билецкий                    - начальник отдела военно-мобилизационной
Сергей Алексеевич             работы и гражданской обороны Штаба -
Департамента Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Вагапов                     - начальник отдела правовой экспертизы
Данияр Валерьевич             Управления правовой экспертизы,
систематизации законодательства и правового
всеобуча Департамента юридической службы
Министерства финансов Республики Казахстан
Шерстобитов                 - начальник отдела организационно-штатного
Александр Григорьевич         учета и использования личного состава
Главного штаба внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Юсупов                      - инспектор Департамента кадров Комитета
Дамир Ербулекович             национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Сарсекеев                   - главный специалист отдела оборонного
Мурат Тлеубаевич              комплекса и мобилизационной подготовки
Департамента экспортного контроля и
специальных программ Министерства экономики
и торговли Республики Казахстан.

"Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2001 жылғы 19 маусым N 45-ө
1. "Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын
әзірлеу үшін мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Котлов                          - Қазақстан Республикасының Әділет
Андрей Николаевич                 вице-министрі, жетекші
Аманбайұлы                      - Қазақстан Республикасының Әділет
Қанат                             министрлігі Заңнама департаментінің
Заң жобалау жұмыстары басқармасы
заң жобаларын сараптау бөлімінің
жетекші маманы, хатшы
Поспелов                        - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Николай Николаевич                министрінің орынбасары
Салханов                        - Қазақстан Республикасының Ішкі
Дәулет Хамарұлы                   істер министрлігі Ішкі әскерлер бас
штабының бастығы
Қуатов                          - Қазақстан Республикасының Қарулы
Николай Мәмбетұлы                 Күштері Бас штабы бастығының
ұйымдастыру-жұмылдыру жұмыстары
жөніндегі орынбасары - Ұйымдастыру-
жұмылдыру жұмыстары
департаментінің бастығы
Пальгуев                        - Қазақстан Республикасының Қарулы
Евгений Владимирович              Күштері Бас штабы бастығының жедел
жоспарлау жөніндегі орынбасары -
Жедел жоспарлау департаменті
бастығының міндетін уақытша
атқарушы
Амандосов                       - Қазақстан Республикасының Төтенше
Измайылбек Асылханұлы             жағдайлар жөніндегі агенттігінің
Мемлекеттік қызмет департаменті
бастығының орынбасары
Құндақбаев                      - Қазақстан Республикасының Төтенше
Марат Қаниұлы                     жағдайлар жөніндегі агенттігінің
Азаматтық қорғаныс және әскери
бөлімдер департаменті бастығының
орынбасары
Сағымбеков                      - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Талғат Тұрғанбекұлы               министрінің Аппараты заң
басқармасының бастығы
Көшеков                         - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Сағат Хадимұлы                    қауіпсіздік комитеті Шекара
қызметінің  "Астана" жедел тобы
бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Сейдуәлиев                      - Қазақстан Республикасының
Нұрмұхан Абылханұлы               Республикалық ұланы заң
қызметінің бастығы (келісім бойынша)
Астанкевич                      - Қазақстан Республикасының Ішкі
Владимир Леонидович               істері министрлігі Ішкі әскерлер бас
штабының жедел басқармасы
2-бөлімінің бастығы
Ауғанбаев                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Қалижан Қызырәліұлы               министрлігінің Бюджет департаменті
Қорғаныс кешені және құқық қорғау
органдары басқармасының бөлім
бастығы
Билецкий                        - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Сергей Алексеевич                 министрлігінің Штаб-Департаменті
әскери-жұмылдыру жұмысы мен
азаматтық қорғаныс бөлімінің бастығы
Вагапов                         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Данияр Валерьевич                 министрлігі Заң қызметі
департаментінің Құқықтық сараптама,
заңнаманы жүйелеу және құқықтық
жалпы білім басқармасы құқықтық
сараптама бөлімінің бастығы
Шерстобитов                     - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Александр Григорьевич             министрлігінің Ішкі әскерлер бас
штабы ұйымдастыру-штаттық есеп
және жеке құрамды пайдалану
бөлімінің бастығы
Юсупов                          - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Дамир Ербөлекұлы                  қауіпсіздік комитеті Кадр
департаментінің инспекторы (келісім
бойынша)
Сәрсекеев                       - Қазақстан Республикасының Экономика
Мұрат Тілеубайұлы                 және сауда министрлігінің
Экспорттық бақылау және арнаулы
бағдарламалар департаменті қорғаныс
кешені және жұмылдыру дайындығы
бөлімінің бас маманы

2. Рабочей группе в соответствии с Планом законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2001 год в установленном порядке
разработать и внести в Правительство Республики Казахстан соответствующий
проект закона.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған
заң жобалау жұмыстарының жоспарына сәйкес белгіленген тәртіппен тиісті заң
жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.