О рабочей группе по подготовке доклада "О Программе Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 февраля 2002 года N 5-р
В соответствии с подпунктом 6) статьи 53
K951000_
Конституции
Республики Казахстан и пунктом 1 статьи 7 Конституционного закона
Республики Казахстан
Z952688_
"О Правительстве Республики Казахстан", в
целях подготовки доклада "О Программе Правительства Республики Казахстан
на 2002-2004 годы" для представления его Парламенту Республики Казахстан:
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Павлов                  - Заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич       Республики Казахстан - Министр финансов
Республики Казахстан, руководитель
Есенбаев                - Министр экономики и торговли Республики
Мажит Тулеубекович        Казахстан, заместитель руководителя
Члены рабочей группы:
Андрющенко              - первый вице-Министр экономики и торговли
Александр Иванович        Республики Казахстан
Келимбетов              - первый вице-Министр финансов Республики
Кайрат Нематович          Казахстан
Аимбетов                - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Сейтсултан Сулейменович
Идрисов                 - первый вице-Министр иностранных дел
Ерлан Абильфаизович       Республики Казахстан
Отто                    - вице-Министр внутренних дел
Иван Иванович             Республики Казахстан
Поспелов                - вице-Министр обороны Республики Казахстан
Николай Николаевич
Утеулина                - вице-Министр труда и социальной защиты
Хафиза Мухтаровна         населения Республики Казахстан
Елеманов                - первый вице-Министр энергетики и минеральных
Болат Далдаевич           ресурсов Республики Казахстан
Мусина                  - вице-Министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна           Республики Казахстан
Рахметов                - вице-Министр государственных доходов
Нурлан Кусаинович         Республики Казахстан
Джакупов                - первый вице-Министр транспорта и
Кабибулла Кабенович       коммуникаций Республики Казахстан
Мутанов                 - первый вице-Министр образования и науки
Галимкаир Мутанович       Республики Казахстан
Рябченко                - первый вице-Министр культуры, информации
Олег Григорьевич          и общественного согласия Республики
Казахстан
Искаков                 - вице-Министр природных ресурсов и охраны
Нурлан Абдильдаевич       окружающей среды Республики Казахстан
Айдарханов              - вице-Министр здравоохранения
Арман Тергеуович          Республики Казахстан
Ойнаров                 - заместитель Председателя Агентства
Азамат Рыскулович         Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите конкуренции
и поддержке малого бизнеса
Сизов                   - заместитель Председателя Агентства
Александр Павлович        Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Никитинский             - заместитель Председателя Агентства
Евгений Сергеевич         Республики Казахстан по туризму и спорту
Избанов                 - заместитель Председателя Агентства
Мухит Каримович           Республики Казахстан по миграции и
демографии
Жолдасбаев              - заместитель Председателя Агентства
Сансызбай Илиусизович     Республики Казахстан по статистике
Таджияков               - заместитель Председателя
Бисенгали Шамгалиевич     Национального Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Утембаев                - заместитель Председателя Агентства
Ерик Мылтыкбаевич         по стратегическому планированию Республики
Казахстан (по согласованию)
Абдрахимов              - заместитель Председателя Агентства
Габидулла                 Республики Казахстан по делам
Рахматуллаевич            государственной службы (по согласованию)
Котенко                 - заведующая Экономическим отделом Канцелярии
Наталья Леонидовна        Премьер-Министра Республики Казахстан
Ракишев                 - заместитель заведующего Сводного
Сейфолла Байдюсенович     аналитического отдела Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Мусенова                - директор департамента Министерства
Галина Акаевна            экономики и торговли, секретарь

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" баяндаманы әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 8 ақпан N 5-ө
Қазақстан Республикасының Конституциясы
K951000_
53-бабының 6)
тармақшасына және "Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан
Республикасының Конституциялық заңы
Z952688_
7-бабының 1-тармағына сәйкес,
оны Қазақстан Республикасының Парламентіне ұсыну үшін "Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы"
баяндаманы әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Павлов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич          Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі, жетекші
Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы            Экономика және сауда министрі,
жетекшінің орынбасары
Жұмыс тобының мүшелері:
Андрющенко                 - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович           Экономика және сауда бірінші
вице-министрі
Келімбетов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Қайрат Нематұлы              бірінші вице-министрі
Әйімбетов                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Сейітсұлтан Сүлейменұлы      вице-министрі
Ыдырысов                   - Қазақстан Республикасының
Ерлан Әбілфайызұлы           Сыртқы істер бірінші вице-министрі
Отто                       - Қазақстан Республикасының Ішкі
Иван Иванович                істер вице-министрі
Поспелов                   - Қазақстан Республикасының
Николай Николаевич           Қорғаныс вице-министрі
Өтеулина                   - Қазақстан Республикасының Еңбек
Хафиза Мұхтарқызы            және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Еламанов                   - Қазақстан Республикасының
Болат Далдайұлы              Энергетика және минералдық
ресурстар бірінші вице-министрі
Мусина                     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы              шаруашылығы вице-министрі
Рахметов                   - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы            Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Жақыпов                    - Қазақстан Республикасының Көлік
Қабиболла Қабенұлы           және коммуникациялар бірінші
вице-министрі
Мұтанов                    - Қазақстан Республикасының Білім
Ғалымқайыр Мұтанұлы          және ғылым бірінші вице-министрі
Рябченко                   - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич             Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім бірінші вице-министрі
Ысқақов                    - Қазақстан Республикасының Табиғи
Нұрлан Әбділдаұлы            ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау вице-министрі
Айдарханов                 - Қазақстан Республикасының
Арман Тергеуұлы              Денсаулық сақтау вице-министрі
Ойнаров                    - Қазақстан Республикасының Табиғи
Азамат Рысқұлұлы             монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Сизов                      - Қазақстан Республикасының Жер
Александр Павлович           ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Никитинский                - Қазақстан Республикасының
Евгений Сергеевич            Туризм және спорт жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Ізбанов                    - Қазақстан Республикасының Көші-қон
Мұхит Кәрімұлы               және демография жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Жолдасбаев                 - Қазақстан Республикасының
Сансызбай Елеусізұлы         Статистика жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Тәжияқов                   - Қазақстан Республикасының
Бисенғали Шамғалиұлы         Ұлттық Банкі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Өтембаев                   - Қазақстан Республикасының
Ерік Мылтықбайұлы            Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Әбдірахимов                - Қазақстан Республикасының
Ғабидолла Рахметоллаұлы      Мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Котенко                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Наталья Леонидовна           Министрінің Кеңсесі Экономика
бөлімінің меңгерушісі
Рақышев                    - Қазақстан Республикасының
Сейфолла Байдүйсенұлы        Премьер-Министрі Кеңсесінің
Жиынтық-талдау бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
Мүсенова                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Галина Ақайқызы              және сауда министрлігінің
департамент директоры, хатшы

2. Руководителям центральных и местных исполнительных органов
Республики Казахстан:
к 11 февраля 2002 года представить рабочей группе свои предложения для включения в проект доклада "О Программе Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы";
по требованию рабочей группы незамедлительно направлять необходимых специалистов и представлять дополнительно запрашиваемые материалы.
3. Рабочей группе:
подготовить и представить к 18 февраля 2002 года на рассмотрение Правительства проект доклада "О Программе Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы";
предоставить право привлечения специалистов центральных исполнительных органов и получения необходимых материалов для разработки проекта доклада.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы
органдарының басшылары:
2002 жылғы 11 ақпанға жұмыс тобына "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" баяндаманың жобасына енгізу үшін өз ұсыныстарын тапсырсын;
жұмыс тобының талап етуі бойынша шұғыл түрде қажетті мамандарды
жіберсін және қосымша сұратылған материалдарды берсін.
3. Жұмыс тобы:
"Қазақстан Республикасы Үкіметіің 2002-2004 жылдарға арналған
бағдарламасы туралы" баяндаманың жобасын әзірлесін және 2002 жылғы 18
ақпанға Үкіметтің қарауына ұсынсын;
жұмыс тобына орталық атқарушы органдардың мамандарын тарту және
баяндама жобасын әзірлеу үшін қажетті материалдар алу құқығы берілсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Қасымбеков Б.
Орынбекова Д.