О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 апреля 2002 года N 26-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51 R010051_ "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в Перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 19, в графе "Дата внесения в Правительство" слова "до 1 августа 2001 года" заменить словами "в течение трех месяцев после принятия международных стандартов финансовой отчетности".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 2 шілдедегі N 51 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 11 сәуір N 26-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 2 шілдедегі N 51  R010051_ өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 19-жолда "Үкіметке енгізу күні" деген бағандағы "2001 жылдың 1 тамызына дейін" деген сөздер "қаржылық есептіліктің халықаралық стандарттарын қабылдағаннан кейін үш ай ішінде" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр